1 1
gti_toni

opruge golf 5

Recommended Posts

pozdrav ekipa. evo imam u planu uzet neke opruge za mog golfa 5 gti e sad gledao sam eibach jer znam da su kvalitetne i imam samo dobra iskustva s njima.

zanimam me koje mi vi preporucate od eibacha sportline 45/35 ili 50. ustvari kojih sve postoji za navedeni auto.

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi sprtline i neces pogrisiti. Auto taman lipo padne a ostane udoban. Prokit je nesto malo tvrdji a ne padne dovoljno

Share this post


Link to post
Share on other sites

i mislim sportline ali šta nema vise modela od sportlinea 45/35 45/50 i ne znam ni ja kojih još...

pa sad nisam siguran koje uzeti. pa ako ima ko iskustva da mi pomogne oko odabira...

može i koja slika kako koje spuste auto da vidim i da mogu odlucit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na svom GTI-u imo H&R opruge i auto je bio taman spusten. Bio je ajmo reci tvrd sa 19" felgama, ali nije bio sad ba toliko neudoban.

Sto se tice ponasanja na cesti, kroz zavoje i to, savrseno!

Jbg samo ne znam koji je tocno model opruga bio..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam 17",mislim da ce bit ok,nebi da mi je previse dolje,samo da nije ko "koza" na njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i mislim sportline ali ta nema vise modela od sportlinea 45/35 45/50 i ne znam ni ja kojih jo...

pa sad nisam siguran koje uzeti. pa ako ima ko iskustva da mi pomogne oko odabira...

može i koja slika kako koje spuste auto da vidim i da mogu odlucit

Sportline je samo 45/50 prednji kraj i 30/35 zadnji kraj. Nema vise vrsta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, e sad gledo sam za te sportline na golf 5 da zadnji kraj vise padne od prednjeg, dal bi onda bilo bolje da za gti-a dsg uzmem opruge koje su za manju tezinu posto ima dvije vrste. Tako bi dobio da prednji kraj padne malo vise.

Dali je neko to tako probao rijesiti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzet cu jedino neznam koj model dal onaj sa manjom kilazom prednjih opruga ili onaj sa vecom.

Pa ako ima neko da mi preporuci koje tocno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 17" uzmi ove druge sta vise spustaju ...imam ih i auto nije gotovo nista tvrđi a na oko lijepo ga spusti...nis pretjerano al dosta da nije ko koza sta velis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporuka oprugi za g5 da padne do 3 cm al da ne bude pretvrd kao prokit?

E ako ti je pro kit tvrd onda ne znam sta da stavis...meni je auto na njemu bio kao i seriski...identicno udoban..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh sad, 90% ljudi kaze da je pretvrd naspram serijski...kome sad vjerovat :D

Ne znam

Ja sam imao 3 vrste pro kita na mk6 i sve je isti drek kao i oem. Mozda tima sto pricaju da im je pro kit tvrd, nisu valjali amortizeri...

Ja kazem iz svog osobnog iskustva a ne rekla kazala.

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporuka oprugi za g5 da padne do 3 cm al da ne bude pretvrd kao prokit?

H&R tamno plave

Share this post


Link to post
Share on other sites

H&R su tvrde od pro kita imao sam i te. :-)

Meni nisu bar ove, a crvene jesu malo prika mi je stavio sebi al 45mm

I moj 30 valjalo bi mozda jos 1cm da je nizefbbf5bffe7adb8a21efa225d29db46b8.jpg7d3b93c71ee74098e2ae656fdb8ef21a.jpgbbeb221e5f7a9387ddb73f0d35834714.jpge5e66103795f9016a86cdc38083aebcb.jpg2675e8e145b0e1dec1d055a2f2283926.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1