1 1
NoOne

Prednje svjetlo (pozicija) Golf V

Recommended Posts

Pozdrav,

 

otišla mi je danas prednja žarulja (pozicija) pa me zanima, da li mi imate za prepororučiti koju novu kupiti i gdje?

 

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko,
prošle godine je bila akcija kod Lagerosa pa sam uzeo sve od Philipsa H7, H1 i poziciju. Ako ciljaš na marku pokušaj ga kontaktirati pa neka ti pošalje 2 pozicije od Philipsa PHI 12961CP, žarulja W5W 12V 5W W2 1x9.5d, cijena 5,60 kn po komadu ili u ovlaštenom po cijeni od 12,50 + d/m 19,57 kn koju sam promijenio čim sam kupio G4 jer nije radila. Zamjenu možeš i sam napraviti da ne plaćaš bez veze. Philips žarulje...http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/23678-lezajevi-natezaaei-pumpe-vode/page-3?hl=lageros

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

otila mi je danas prednja žarulja (pozicija) pa me zanima, da li mi imate za prepororučiti koju novu kupiti i gdje?

 

Hvala!

De nemoj me *ebat?!? ????

Sad bi ti reko di da odes kupit zaruljicu za poziciju, ali suzdrzat ću se..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Susjed TDI je shvatio pitanje.

Ne želim kupit kinesko smeće koje nam uvaljuju na svakom koraku, već nešto kvalitetnije.

 

Ne razumijem čemu komentirat nešto, ako ne mislite dati normalan odgovor.

 

Hvala susjed na preporuci. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pet.
Ako ti se ne da zezati sa kupovinom i slanjem moja preporuka ovlašteni ili se raspitaj kod naših lokalnih trgovina sa auto dijelovima što oni imaju u ponudi. Ta žarulja nije nešto bitno u smislu neke marke ili slično pa se ne trebaš s time previše zamarati, no ako želiš možda je Lagerosu ostalo nešto od prošle narudžbe Philips žarulja ili je u mogućnosti nabaviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1