0
RoMario44

VW Jetta 2.0 TDI CR (2011)

Recommended Posts

Pozdrav ekipa,

pošto mi već duže vremena treba da ju predstavim i nikako, a već mi je red, evo je čini mi se prva ovakva na forumu (ispravite me ako griješim)...naime, nikako da uslikam neke fotke pa evo od ljeta što sam našao malo da vidite, prokomentirate i date naravno svoje dragocjeno mišljenje, sugestije, kritike i ostalo.

 

Jurilica je kupljena u Njemačkoj, motor je 2.0 TDI CR, 140 KS + chip (kažu papiri 35 KS ali majstori vele da je upola KS, znači 17), piše HIGH LINE u COS-u, ima trenutno 147000 km, i originalni su, provjeravao sam u ovlaštenom...od zahvata na njoj ništa nije mjenjano osim ulja i filtera :D i senzora tlaka diferencijala zraka kojega mi je sjebala kuna lasica pa sam ugradio onaj uređaj protiv tih gmazova i mogu reći da sigurno djeluje ;-)

 

Evo već godina dana i prezadovoljan sam s njom, ide kao zmaj, troši po računalu 4,6 preko ljeta na otvorenom i sada po zimi piše 6,0 litara...

 

Od opreme hm...jedino nema Tempomat, autostart/stop i komande na volanu...ovo ostalo...uglavnom sve...

Felge su 17" gume Pirelli, uz nju došla i eurokuka koju sam skinuo, još sam malo uložio u nju, zahvaljujući imenjaku stavili smo RNS 315 (za kojega nema nigdje jeftine SD karte za navigaciju ;-) ), nastavak auspuha kromirani sa ebaya (sad se ne vidi na slici jer su slike od ljeta), po mjeri sam dao izraditi sjedalice za prednja sjedala da mi se ne habaju i prljaju, i tako još neke sitnice sam nabacio na nju...sve ostalo čeka bolje dane dok ju otplatim ;-)

 

IMAG1523.jpg

 

IMAG1546.jpg

 

 

IMAG1542.jpg

 

IMAG1544.jpg

 

 

 

 

IMAG1540.jpg

Edited by RoMario44

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega, daj reuploadaj te slike ako imaš volje, htio bi vidit kako izgleda taj tvoj voz. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0