0
Anthony

Rns 510 pitanje...

Recommended Posts

Htio sam pitati rns 510 znalce jer sam laik o ovom uredjaju zamolio bih strucnjake da me upute sto bih trebao napraviti sljedece.

Sto se tice rns 510,nabavio sam ga jucer i istog trena postavio ga u passata b6 2005g a rns 510 je 2011g c verzija...proradio je cim smo ga spojili tu srece nije bilo kraja...bivsi vlasnik mi je dao cd i odmah instalirao navigaciju u rns 510 i dao mi je gps uredjaj za navigaciju...

Tu je problem...sto se tice potrosnje akumulatora,meni se cini da taj rns vuce struju jer sam ga nedavno isao provjeriti dal pali,coming home funkcija mi nije radila i malo sam ga teze zaverglao nego inace al je upalio...bojim se da ne preko noci progutao akumulator ako ne i sljedecih dana pa bi htio rijesiti problem bio bih vrlo zahvalan da mi objasnite sto bi tu trebao uraditi jer sam na googleu nasao bezbroj mogucnosti,odgovora na pitanja a tocan odgovor bi tesko nasao...neki su govorili o upgrade softvera koji bi prekinuo izvlacenje struje a neki o uredjaju tipa gateway koji zaustavlja gubitak struje...sto sad sljedece napraviti?Molio bih vasu pomoc.Hvala.

 

P.S. Jos sam vam htio nesto napomenuti...jel postoji mogucnost tog uredjaja da se ne pali prilikom kontakta kljuca i paljenja auta?Da proradi putem pritiska gumba i gasenja istim putem?

Edited by Anthony

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha a koji gateway?Oznaka gatewaya?3c0937530 mi je covjek rekao i tip je rekao sto posto siguran da je to to...a di se nadje za 300kn jer taj tip kojeg sam naveo trazi 600kn s kodiranjem sad ne znam dal je to overpriced?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je malo puno,ja kad sam kodira sebi radio sam u ovlastenom zamjenu i sve,izislo me je 400kn sve skupa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gateway od golfa dodje 900kn u vw a od passata 1600 kn

 

Znaci nisu iste cijene ni novima ni starima pogotovo sto ih nema od passata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mario gateway sam donio svoj,oni su to zamjenili i iskodirali

Edited by markol5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi si gateway: 3C0 907 530 Q

 

http://m.ebay.com/itm/CAN-BUS-CANBUS-GATEWAY-FOR-RNS510-RCD510-3C0907530Q-3C0-907-530Q-/161468721038?nav=SEARCH

 

Znaci iscitas i spremis installation list starog gatewaya, izvadis kljuc i pricekas par minuta da se "uspava" auto, zamijenis gateway, das kontakt, iskodiras novi gateway i uzivas.

 

Ako ti je RNS upaljen i ugasis auto kad das kontakt upalit ce se. Prije nego ugasis auto ugasi RNS na gumb pa se nebi trebao upalit kad upalis auto. Klasika u biti

Edited by Luka_DSG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala vam svima na odgovoru...samo sto me luka zbunio jer mi je tip rekao da je sto posto siguran da onaj gore navedeni kataloski broj gatewaya u mom postu a ti si napisao malo drugaciji...a koji bi mi odgovarao da ne bi zajebao na kraju kad sam danas zatekao passata mrtvog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnja slovna oznaka ti oznacava reviziju dijela. Trazi si Q verziju. Jer ako uzmes istu verziju koju sad imas ili stariju opet ce ti vuci struju

Share this post


Link to post
Share on other sites
0