7 7
alpacino

Sredstva za održavanje laka

Recommended Posts

DOma imam garazu pa se ovo ne bi ni dogodilo, inace perem doma sam auto, ali posto radim u Zg, tu ga onda u ovakvim slucajevima operem na samoposluznoj.

 

Nasao sam link di objasnjavaju kako rijesit ovaj problem. Kod mene je Type I Bird Dropping - Topical Stain Etching

 

https://www.autogeekonline.net/forum/hot-topics-frequently-asked-questions/24924-two-types-bird-dropping-etchings.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drek je čudo koju kiselinu jaku ima ja sam vosak stavio i nakon dva dana gdje mu se posrao neki leteći slon jednostavno na tom djelu sav vosak pojelo govno....

uglancao pripremio i ponovno nanesao i sad molim boga da opet neki jaki drek završi na laku....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa operi dobro i opet nanesi vosak. Ocito ga je drek skinuo pa se vidi razlika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koristim ju već nekoliko godina i zadovoljan sam s njom, nema sa obje strane duga vlakna već samo sa jedne, kao što se vidi na slici ali odlično upija vodu i za tu lovu obavlja posao. Ako hoćeš nešto skuplje tu je mamutica koja košta više ali za moje potrebe se i ova pokazala dobro, poslije nje imam dvije mala ručnika 40*40 od mikrofibre koje sam uzeo u Partesu i s njim pokupim ostatak. Nekoliko kolega sa Cro-Detailinga je isto uzelo tu krpu i nitko se nije bunio ali opet i sam se uvjerih da je dobra pa ju koristim.

2016-11-2711.10.57y1khu.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7