7 7
alpacino

Sredstva za održavanje laka

Recommended Posts

Od kojeg materijala je crni rub koji je sasiven okolo rucnika?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fusso coat wax 12 mjeseci kaj traje, jel koristi tko? Sakrije swirlove malo mozda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

traje dobrih 7 mjeseci ako ne peres u autom praonama sa njihovim samponom

 

pokrije swirlove ,2 sloja stavi i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo, stigao rucnik ( narucen na ebay-u ) pa cemo vidjeti da li valja ili ne

1cebb57f7eb4b1cf48dbd18927782ecc.jpg

b6a1e88b7b698eb01559152e49be8002.jpg

 

ne mislim nesto previse vuci sa njim po autu, nego ga samo poloziti pa da upije ostatak vode..javim rezultat

 

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk

Ja ga kupio isto,dns sam briso od cure auto,za te pare super mi se cini,moram isprobat na svom crnom ipak

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hrvoje,

može li komentar kako se pokazao ručnik i gdje si ga na kraju kupio, AliExpress ili eBay?

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzeo sam na Aliexpressu, nazalot nisam ga jos testirao ( ispitni tokovi su pa se uci, a auto nije u zg ), ali kolega tomos222 ga je isto nabavio pa ga je mozda on testirao ;)

 

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ga uzo na ebayu,nisam probo druge neke da znam usporedit,al za golfa bi trebala mi 2 da celog obrisem

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

U redu, zanimalo me preko kojeg servisa si naručivao jer si spomenuo eBay pa rekoh da pitam, isto sam zainteresiran za kupnju jer cijena je OK a ako se pokaže dobar, zašto ne. Ništa, čekam onda komentar kolege tomos222 da vidim da li je zadovoljan s njim i kako se pokazao u korištenju.


Edit:

Kasno vidjeh post, može link od ručnika?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, mada sam mislio na link od ebaya jer je tomos222 na njemu kupio pa da vidim da li je isti i kakva je cijena. Sorry na nesporazumu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz, nemam ti link vise, ali cijena je ista, kopiro sam naziv s aliexpresa na ebay i tak narucio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega TDI izgleda da ti ne gine kupovina na aliexpressu. Sto prije napravi racun :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

slobodno napravi račun, nema problema oko kupovine :) meni možda čak i bolje odgovara aliexpress jer se može kupovati i direktno sa debitnim i kreditnim karticama ( ne moraš preko paypal-a ), a što se tiće povrata novaca isto nema nikakvih problema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je interesantan što imaju dosta proizvoda kojih recimo nema na eBayu pa je neka alternativa a i cijene su tvorničke pa ako mi zatreba neka kupovina da ju mogu obaviti. Mislio sam kemijat sa nekim 'Prepaid' poklon karticama od ZABA-e ali sam odustao pa ću ipak prijaviti VISA deviznu karticu kod kupovine jer sam malo bio sumnjičav ali kad vidim da dosta ljudi kupuju preko tog servisa već godinama pa se nadam da je sve OK. Jedino koliko sam skužio treba paziti da se ne naručuju poznati brandovi pa da imam problem oko povrede autorskih prava.

Osim ručnika planirao sam i jedan LNBF C band za satelitsku antenu a njega ima samo na AliExpressu jer su ameri tu marku 'Panorama' koja je proizvodila te LNB-e ukinuli, tako da su ga kinezi preuzeli pa mi je sada registracija ispala taman da riješim jedan problem koji mi je od prije ostao. Nadam se da ću ga dobiti bez nekih dodatnih problema. :) Panorama C Band Dual Polarity LNBF...http://www.aliexpress.com/item/Good-Quality-Panorama-C-Band-Dual-Polarity-LNBF/318497477.html?spm=2114.13010308.0.58.KdkOeV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pred tjedan dana uzeo rucnik u autopartesu i nisam pozalio, upija i ne ostavlja nista, prezadovoljan.

Najbitnije ne grebe lak i lako se odrzava.

 

160kn

 

Ispizdio sa jelenjim tkz. kozama, s nijednom zadovoljan.

 

17b2c774d764bbb76b2c268ea6649934.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima ga i ja,dobar je,ali ništa extra,čini mi se onaj Wooly Mammoth od Chemical Guys bolji

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima ga i ja,dobar je,ali ništa extra,čini mi se onaj Wooly Mammoth od Chemical Guys bolji

Taj je najbolji u ponudi kako mi je rekao, 260kn, a ovaj drugo sta imaju na lageru, mammoth ide po narudzbi jer brzo plane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koristim onaj narandzasti od chemical guysa i prezadovoljan sam a i skoro duplo je jeftiniji od WM-a a po nekim recenzijama cak i bolji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da neotvaram novu temu..

Ovako danas vidim na autu da mi se ptica posrala po haubi i lijevom blatobranu i to ono žestoko.

Odmah odem to na samoposlužnu praonicu skinut. Nakon pranja vidim da su mi ostale fleke na boji, odnosno di je bio izmet tu je boja svjetlija (apšisala).

 

Što je najbolje, prije mjesec dana sam stavio meguiars golden wax, nakon cega je auto mozda 2 puta opran u samoposluznoj praonici.

 

Sad me zanima, kako izjednacit boju. Doma imam meguiras ultimate compound, ali nemam polirku i morao bih radit rucno. Hoce li to ici ili moram bas strojno? ili ako netko ima neki drugi prijedlog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto peres auto u samoposluznoj praonici to ti je za lak stetno,najbolje ti je kuci operati u hladovini 2 kante uzmes,4 microfibera Sonax preporuka a tako i za sampone Sonax,imas protiv insekata i ostalih stvari odlicna stvar samo pazi nemoj na vruc lak spricati jer je stetno evo ti ispod o cemu se radi,da ti daljen ne objasnjavam kako ja perem Golfa jer trebalo bih mi 15 minuta da ispisem sve detalje sta i kako,ako te sta bude jos zanimlao pitaj slobodno,a izmet od ptica je stvarno stetan za lak jer ne preporucujem da ga drzis na autu ni 5 min cim si ga primjetio odmah krpa i ovaj sprej to rijesava i poslije vodom saper,eto vidis sta si dobio sada,daj fotku da vidim kolika je povrsina u pitanju mozda bih se moglo rucno ispolirati.Meguirs je dobra marka sampona i wax-a meni je to sasvim dobar proizvod ali ipak se drzim Sonaxa.

sonax-insekten-entferner-750-ml.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da neotvaram novu temu..

Ovako danas vidim na autu da mi se ptica posrala po haubi i lijevom blatobranu i to ono žestoko.

Odmah odem to na samoposlužnu praonicu skinut. Nakon pranja vidim da su mi ostale fleke na boji, odnosno di je bio izmet tu je boja svjetlija (apisala).

 

to je najbolje, prije mjesec dana sam stavio meguiars golden wax, nakon cega je auto mozda 2 puta opran u samoposluznoj praonici.

 

Sad me zanima, kako izjednacit boju. Doma imam meguiras ultimate compound, ali nemam polirku i morao bih radit rucno. Hoce li to ici ili moram bas strojno? ili ako netko ima neki drugi prijedlog?

Toliko o marki i kvaliteti. I sam koristim njihove proizvode koji nisu bas jeftini. I ne kužim kako ti se to moglo dogoditi bez obzira to si bio u praonici za dva pranja nije smio otići dolje... Bude to s poliranjem se vratilo u normalu jer je lak samo dobio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je sad hit masa bubica i komaraca i musica,a i jake su temperature, onda ovi u tim samoposluznim praonama stavljaju jak omjer koncentrata kako bi korisnici istih sto bolje skinuli te napasti.

Sigurno znas kako sad po ljeti skidas svu garez sa felgi i sva govna s prednjice. E onda i znas da je to hebena kemija koja je isto tako skinula i tvoj vosak.

Stoga kad vec tako zastitis svoje vozilo odvezi ga u rucnu praonicu gdje znas kako se kvalitetno radi ili lagano sam kod kuce.

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7