1 1
juka_vw_

pomoc pri kupnji golf v gti

Recommended Posts

pa nije napiso oem :D

 

prednji lip oem u bazi je 3500 kn plus lakiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ovo je dobro možda dok prvi put ne dođe u kontakt s rinzolim i sl.

Na ahw je sada na akciji nekih 320€ pa si važem da ga uzmem

Share this post


Link to post
Share on other sites

frend je stavio te lipove i 4 godine bez greske su

 

ali ne dodiruje rinzole :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam vidija ove neke spjlere od ssmotorsport neka firma/lik šta pravi iz hrvatske. jest da auto lipše izgleda s tim.ali to je teško sranje. ja to nebi stavija da mi poklone. prvo od stakloplastike. onda još ne sidaju lipo,nego ostanu nako fuge valovite (izvitopereno). moraš sam bušiti rupe na tim spojlerima i triba šaka pleh vida da se dovedeu red da na nešto liči. i treće nesmiš ih pogledati ta stakloplastika tanko nešto, ne da nesmiš takniti rinzol nego ja mislim da nesmiš u travu zapet da bi puklo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sam ja dobro zapamtio ED30 dolazi sa motorom sličnijim S3,ima veći turbo (K04) ,injektori nego obični,dakle "lakši" je za dizanje snage.Izvana lipovi,štopovi kao kod r32, polukožna unutrašnjost.I naravno treba gledat da ce jednog dana ED30 biti puno poželjniji model radi prodaje.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok hvala svima na odgovorima..znaci zakljucak je da kupujem oem ED-30 ekst. ili da ne kupujem nista,ocito tu stakloplastiku ni u ludilu da ne uzimam. Posto trenutno izbor auta na njuskalu i nije bas najbolji,zapeo mi je jedan bijeli iz sibenika za oko. Pa cemo vidjeti. Javim se ako ga budem isao pogledati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da taj bijeli iz Sibenika nije moj bivsi? Ako je, onda ti je na njemu oem komplet ED30 optika i SKN stage2 ispod haube sa komplet SuperSprint ispuhom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš temu o njegovom auto, tamo ti je gotovo sve. Koliko sam ja pratio ovo ti bi bila odlična kupnja, uz rezervu da ga sadašnji vlasnik nije razj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima temu o njegovom auto, tamo ti je gotovo sve. Koliko sam ja pratio ovo ti bi bila odlična kupnja, uz rezervu da ga sadanji vlasnik nije razj :)

Bas tako.. i zenska je sluzbeno bila vlasnica. Ona je sebi kupovala auto, jer je bila razbila svoju Astru GTC. A decko joj je bio kao neki kvazi mehanicar..nes je pametovao, pa sam skoro odvezao auto.. ali ona je bila zapela za auto i njega se nije nista pitalo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve kuzim, ali neki ljudi si stvarno zamisle ako imaju lovu da mogu spištati auto za cijenu koju oni misle da je pravedna, i onda još dodju s tim forama imam keš, auto troši tko će ti to uzet i ta spika...

 

Dobar auto košta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjet cemo jos nisam ni kontaktirao vlasnika,sljedeci tjedan trebam nesto poslovno do Biograda,pa mozda odem pogledat auto. Pa cu vidjet sto kaze vlasnik. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1