0
klikiTDI

2.0 16v 100kw motor..INFO

Recommended Posts

Pozdrav..

Dobivam ovaj motor iz passata b3 sa svime za ugradnju za oke novce pa me zanima mane i vrline tog motora jer se nisam do sad susreo sa tim motorm..

Potrosnja me zanima cisto informativno..

znaci netko ko je imao taj motor i vozio se s njim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

K-glava poznatije ili Ke-motronic ili ces biti jako sretan ili ces pocupat kosu od zivaca...ovisi kakve si srece :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam ga u Corradu , jako zdravog i ispravnog.

 

Ide pristojno , ali ipak slabije od ABF-a.

 

Radije traži ABF , 100€ skuplji , ali pouzdaniji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda je dobro sto je motor u autu i mogu se provozat da vidim kako to sve radi..

Sad me malo zabrinilo zbog K-glave a kakve sam srece u zadnje vrijeme nece bit dobro :)

 

Sto se tice brzine u dvojci ja mislim da ce ic sasvim pristojno,ako od frenda tdi90ks sa cipovima i ostalim varalicama prati vr-a..

Morat cu otic vidit auto kad stigne iduci tjedan pa odlucit..

Hvala obojici ma informacijama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volio bi se provozat u tom neispravnom vr-u :D

 

Kolega dzin je doktorira k glavu tako da on najbolje zna,racunaj da ces prije bit bez srece nego sa srecom

Edited by king_tomo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene taj vr leti jer je jedini u kojem sam se ikad vozio

Idem iduci tjedan vidit auto,provozat se ,pa ce mo odlucit..

Mislim da od mTDI-a sa 1.6td pumpom i raspalom turbinom koji trosi vise ulja nego goriva,ne moze bit gore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj 16v K-jet se do 160-70km/h se drzi sa dujom vr bez problema...poslije vr ode ali vrlo malo...a gle nije ni taj mehanicki sistem neko NASA cudo...veci je problem sto je staro dosta a ako mislis sloziti da valja trebas utrpat dosta love jer su dinelovi skupi...ali ako nisi bas zaljubljenik u K-jet radije kako kaze Pero uzmi ABF malo skuplji a dosta pouzdaniji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na informacijama,jos cu dobro promislit prije kupnje..

Razmisljam i o abf-u,ali problem je sto u zadnjih mjesec i pol dana nisam naletio ni na jednog na oglasima,a radije bi uzeo cijeli auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ti u du od andre pavlica 100% ispravan motor sa svim za swap. Nadji ga na fb jer nije na forumu

Share this post


Link to post
Share on other sites
0