1 1
vanjaTDI

PASSAT B7 - PBOX

Recommended Posts

gdje najbolje odradit remap i kolko košta ta zaj.......a?

jel može bit kakvih posljedica od remapa?

Da, i mene interesira.

Ako moze netko ubaciti par informacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

sedox ,hrvoje

 

napravio je tih 2.0 tdia cudo

 

evo frend ima passata 2012a ,140 dsg na nekih 190 je otvorio ga i ide malo sporije od serijske 5ice gti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, i mene interesira.

Ako moze netko ubaciti par informacija

Patriota javi se Hrvoju u Sedox. Meni je GTI-a radio jos 2007-e dok je sa SKN-ovim mapama radio. Nikad problema nikakvih. Sad radi za Sedox.

 

Evo Dario me u sekundu preduhitrio??

Edited by vlaho 2901

Share this post


Link to post
Share on other sites

sedox ,hrvoje

 

napravio je tih 2.0 tdia cudo

 

evo frend ima passata 2012a ,140 dsg na nekih 190 je otvorio ga i ide malo sporije od serijske 5ice gti

Stock ispuh?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se bar tih 17 ks sta osjetilo? Jer ja imam isto 2.0 170 i bas gledam na tom motoru oko 15-25 ks se da izvuc a to mi bas ne zvuci nesto extra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu mapu. Koju preporuku dajtete za trojku, z1 motor odlican,200,000km bez ikakvih mogucih problema dosad. Mozda malo ulja si popije 7-8deci na 10,000km,ali to je u granici normale?

Remap na 115/120? Koliko to u stvarnosti bolje ide? Nisam probao nikad sjest u remapanog 1.9 z1.

Edited by dodoonn

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je radia rs tdi 170 ks.

Sa stg 2 uspia izvuc punih 17 ks. :) :)

 

Hehe :)

 

 

sedox ,hrvoje

 

napravio je tih 2.0 tdia cudo

 

evo frend ima passata 2012a ,140 dsg na nekih 190 je otvorio ga i ide malo sporije od serijske 5ice gti

 

Izmjerenih il onak prst palac varijanta? Ja sam na svojem dobio 44ks izmjerenih pa mi je zato tih 50 malo previse, na masini od 140 ks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa netrebamo mjerit

 

da nema nebi isao ko GTI :)

 

valjci su mazanje ,pogotovo kad kod iste oaobe chipas i mjeris ,jer se daju nastelat da pokazu kolko zelis

 

ja vise vjerujem usporedbi 100-200 prije poslje

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ok, 100-200 ti pokaze da si dobio nesto al bez valjaka zaboravi. A i kod nas vecinom osobe koje cipaju nemaju valjke pa ni to ne stoji bas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dario. 2.0 tdi 140 ks koji je sa hybridom nategnut na 200 ks ( izmjereni) nije meni moga primirisat ( rs 2.0 tfsi 200 ks), tako da ti ovo ne drzi vodu.

 

Eventualno mu moze primirisat " od semafora do semafora".

Edited by kreza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stock tfsi? Imao tdi 140ks, izmjerenih 184ks u cvh, frend isti auto, samo tfsi 200, stock, od cca 40km/h do kojih 140 pola dužine auta... Tako da to ne pušim, taj sa hybridom ima 20-30% više okretnog momenta od stock tfsi-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da stock golf je skroz

 

ne znam sto sam uopce komentiro

 

eod od mene u raspravi

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ dario: dobro znas da je freak ima prvi slozenog 2.0 tdi 140 koji je bia blizu 200 ks ( skn) pa ga pitaj kakav je bis u odnosu na gti-a.

 

Nema sanse da takav tdi moze bit isti ko gti, pola duzine-duzinu sporiji!!!!

Minimalno 2 duzine je sporiji od 40-140.

Prihvatili to neki pojedinci ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

steta kreza sta nisi vidia na svoje oci mog crvenog. pola haube sporiji od serijale gtija je bia non stop.

stage2 kod citiusa čipovan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ dario: dobro znas da je freak ima prvi slozenog 2.0 tdi 140 koji je bia blizu 200 ks ( skn) pa ga pitaj kakav je bis u odnosu na gti-a.

 

Nema sanse da takav tdi moze bit isti ko gti, pola duzine-duzinu sporiji!!!!

Minimalno 2 duzine je sporiji od 40-140.

Prihvatili to neki pojedinci ili ne.

 

To je škodilak, ne Ferrari :lol2

 

Taman prije zime se sretnem sa plavom Octaviom rs i svojim traktorom na Radničkoj, 2 semafora prije Lukoila, zakucava ga u blokadu, trga kuplung, napinje se... ali ne bježi :lol2 , i na kraju za dužinu haube kada sam morao kočiti jer sam skretao... :hehe

 

@Mexx, identičan setup sam imao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta sta nisam

bas steta,da..... moguce da je ovaj lik samo nalipio gti a ispod haube 1.6...e sada....ostati ce vjecno pitanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okinem i ja scirocca R od semafora do semafora pa ne pricam da rs tdi je lila sa sciroccom R.

 

Tako da stock 2.0 tdi 140 je lila sa gti-em

how yes no :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dario je rekao da je 140 cipan na 190 malo sporiji od stock gti-ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i moj prijatelj prica da je sa cipanim 140 bio brzi od g6 gti iako neznam jer ne vjerujem dok ne vidim, ali isto tako vrlo lako moguce jer mu je motor trajao 20 dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1