0
Flumen

Gdje na servis - Rijeka?!

Recommended Posts

Trebao bi obaviti redovni servis (na 160 tis. km), pa me zanimaju vaša mišljenja i iskustva kamo otići na području Rijeke i okolice. Da li ići u ovlašteni (Porsche, Carmoto) ili imate bolje prijedloge i preporuke? Da napomenem, radi se o golfu V 1.6 sa ugrađenim direktnim plinom (plin servisiram kod Boyskog).

Edited by Flumen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav forumaši, malo da dignem temu, vozim Golf 6 1,6 TDI 2010g i uskoro bi morao na redovan servis na 90 tkm, pa me zanima di da obavim isti u rijeci i okolici, kako sa nekim ovlaštenim servisima nisam baš imao najbolje iskustva. Hvala na odgovorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti nije pod garancijom auto,kupi sam sav materijal i odi kod nekog provjerenog majstora kojeg znas ti ili neko od tvojih kolega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tako nešto sam i mislio ali jednostavno nemam baš poznanstva u pogledu lokalnih majstora :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas tu na forumu par decki iz Ri i okolice, i vjerujem da netko od njih moze preporuciti kvalitetnog majstora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Škoda Linić na Svilnom, 0912252618 - Bruno

 

Moja preporuka sto se tice mehanicara, a ima normalne cijene, tako da ne mislis da ce te oderat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi se forumašu Beli

 

Čovjek jako pedantan, uvijek sve radi tip top, itd.. samo riječi hvale

Share this post


Link to post
Share on other sites

takodje bi trebao veliki servis za golfa 4 1.9 tdi ..posto je auto dosad servisiran tip-top u svabiji nebi volio sad odvesti bilo di...

pa zar nema vise nas iz rijeke sa vw vozilima

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto ti to "tip top" servis znaci?

Ja nisam majstor, ali sam na svom prijasnjem mkV GTI-u sam napravio tip top servis izmjene ulja i filtera. Za neke druge ozbiljnije stvari imam svog majstora.

Vazni su dijelovi koje kupis, znaci kvalitetno ulje po gradaciji koja ide za taj motor, kvalitetni filteri i redovita izmjena svakih 10-15tkm ili godinu dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto ti to "tip top" servis znaci?

Ja nisam majstor, ali sam na svom prijasnjem mkV GTI-u sam napravio tip top servis izmjene ulja i filtera. Za neke druge ozbiljnije stvari imam svog majstora.

Vazni su dijelovi koje kupis, znaci kvalitetno ulje po gradaciji koja ide za taj motor, kvalitetni filteri i redovita izmjena svakih 10-15tkm ili godinu dana.

prvo ispricavam se sto tek sad odgovaram

sad da objasnim malo tip top servis pod time sam mislio da su uredni i djelovi ok

#veliki servis napravit u 3 mjesecu na trsatu servis auto plus odradjen ok...pitam da se malo pregleda auto jer sam dosta za volanom cc 50000km godisnje

pregledaju oni i kaze treba amortizere, treba sajle rucne,opruge na amortizerima ruzinave pa bi mogle puknuti i jos par sitnica ja kazem ok na sljedecem mjenjamo sve jer mi bitno da je ato u dobrom stanju

#u medjuvremenu prozujio lezaj bilo mi hitno samo auto servis volaric marinici me uspio primiti kazu neznaju sta zuji ali krenice redom pa ce viditi sta je ????

mozda lezaj mozda mjenjac mozda amortizeri na motoru. servis od 1000kn dogurali su do 2500kn promjenili lezaje i selene 8 sati rada ??? cekao auto 3 dana

e sad ono tip top servis

neki dan radim servis u ciaku reko da vidim

dignu auto ono rezlicite matice vratili na amortizere kad skidao lezajeve jedna org druga leva neka jedan lezaj je sigurno promjenit jedan 50-50% e da jos kao i centrirali trap a nigdje pipnute spone to je u volaricu

u ciaku napravim mali servis to moze i moja baba ali nema kanal ni dizalicu :care :ne

pitam da pregledaju plocice i komplet auto. jer sam bio nesto na trsatu na pregledu auta. na trsatu kaze prednje treba mjenjat a i zadnje jedna je skroz potrosena jedna na pola

kazu u ciaku da su prednje promjenili a zadnje su nove i ko je sad tu lud ja vidio kad je skidao na trsatu zadnje, i skroz potrosena vanjska unutarnja ok moze jos

sad vidis sta je tip top servis a sta je ovo sto su meni uradili na 3 servisa u hr

zato sam pitao dali ima ko da vw servisira ne savrseno ali uredno...hvala svima na vremenu i trudu i sorry na dugom postu

Edited by djole051

Share this post


Link to post
Share on other sites

takodje bi trebao veliki servis za golfa 4 1.9 tdi ..posto je auto dosad servisiran tip-top u svabiji nebi volio sad odvesti bilo di...

pa zar nema vise nas iz rijeke sa vw vozilima

 

Zašto nisi potražio neki ovlašteni servis ako ti je stalo da se auto napravi kako treba. Nisu ni oni anđeli ali opet bolji od većine ostalih servisa ili nekoga pouzdanog a ima i nekoliko kolega sa foruma ali zbog udaljenosti vjerujem da ti ne bi možda odgovaralo, osim ako je netko od njih u tvojoj blizini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva imate iskustva sa servisom Bosch servis Auto plus na Trsatu?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
0