0
kreza

Zamjena DSG rucice mjenjaca

Recommended Posts

Tia bi u svojoj skodi zaminit rucicu dsg mjenjaca, stavia bi ovu ka sta je dolazila na gti-u, scirrocu

 

Sve funkcije su iste jedina razlika je sta je u mene tipka koja sluzi za prebacivanje u P,R,S sa live strane a na vw mjenjacu je sa prednje strane.

E sad dali je uopce moguce to izvest i sta mi je sve potrebno?

Samo rucica mjenjaca? Ili jos neki djelovi?

 

Slika mog mjenjaca

http://www.upslike.net/imgdb/image-288fee.png

 

Vw mjenjac

http://www.upslike.net/imgdb/image-e3f0f4.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam i ja htio na Lupo DSG napraviti jer je mjenjac bio sa Leona i ima isto sa strane.

Koliko se sijecam , dio na vrhu sipke za koji se kopca tipka, na golfu ima rupu prema naprijed, a tvoja sa stane.

tako da bi trebalo to mijenjat ili nabavit komplet saltung

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali je netko presvlačio svoj mjenjač na dsg-u, ja sam tio svoj u alcantaru, bio kod matusa i on mi kaže da to ne rade na automatiku nisam skužio u čem je problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato što mu se neda vadit rucicu ,ako se zakljuca onaj pin ,moras ga otvorit ,10 min posla i dve pincete ,ali jebiga

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato što mu se neda vadit rucicu ,ako se zakljuca onaj pin ,moras ga otvorit ,10 min posla i dve pincete ,ali jebiga

 

Kad mi auto dodje budem ga pito ak skinem dali može

Na koji pin misliš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima dali ima neko ko bi to mogao napraviti pošto bi stavio od Passata B7 na Passata B6 ručicu od DSG mjenjača? Pitao sam i svi su me odbijali to napraviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se nadovežem na temu, dali netko zna jel matus može promjenit skoz gore kožu na dsg mjenjaču (ovaj mali komad kože), pošto ga oni ne žele skidati dali netko zna kak se to skida i jel se može šta sjebat?

mjenjač je ovakav

2im6uxf.jpg

Edited by smocek

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se nadovežem na temu, dali netko zna jel matus može promjenit skoz gore kožu na dsg mjenjaču (ovaj mali komad kože), pošto ga oni ne žele skidati dali netko zna kak se to skida i jel se može šta sjebat?

mjenjač je ovakav

2im6uxf.jpg

 

Sve je dario objasnio, budem za par dana matusa zvao, meni nije tio a sad ak ju skinem dali hoće pitam, meni je isto koža od prstena malo zgrebana a to me zivcira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima dali ima neko ko bi to mogao napraviti poto bi stavio od Passata B7 na Passata B6 ručicu od DSG mjenjača? Pitao sam i svi su me odbijali to napraviti.

Sumljam da ce ti neko pristat to radit.

"Normalnim" putem se to ne moze napravit neko kemijanje. I ako zajebe pa sta pukne kod ovog grijanja fenom eto ti pozamasnog troska i zato cisto sumljam da ce to neko radit.

Moze uzet za ruke max 50 a moze sjebat stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sumljam da ce ti neko pristat to radit.

"Normalnim" putem se to ne moze napravit neko kemijanje. I ako zajebe pa sta pukne kod ovog grijanja fenom eto ti pozamasnog troska i zato cisto sumljam da ce to neko radit.

Moze uzet za ruke max 50 a moze sjebat stvar

Svatia si :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0