1 1
RoMario44

Što mislite o ovome...BOSCH PLUS 90...?

Recommended Posts

A philps koje sam naveo bjelije od osrama

 

Imam na petici osram, na sestici philips pa govorim iz iskustva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam imao ni philips ni osram...frend mi tako rekao koji je probao osram i bosch...navodno su mu osram brze izgarale i skuplje su dosta od boscha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo Bosch, ali ne te 90+ nego one 120+.

Prezadovoljan. Uzeo 2 seta, jedan na kratko i jedan na dugo.

Dugo ni ne palim. ;)

Prodaje ih firma Gas d.o.o. iz Osijeka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ih uzo jos prije od andelka iz lagerosa,dok je jos bio u zagrebu ducan,mozda ih jos drzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

H7 , dva seta 220 kn sa rabatom.

Kod mene i dugo i kratko H7

Mislim da je cijena nekih 150 kn za par.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm...jos nisam pametan sad Bosch,Philips ili Osram.

Sad bi bila dobra anketa, koje najslabije izgaraju i najbijelije su ili ono ice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osram nightbreaker unlimited kratko traju,brzo izgore a cijena nije mala..tako da se ne isplate

Philips mi nije tako svijetlil ( power2night) kao osram i mozda sitno duze traju

Sad bi htio bas probat ovaj bosch da vidim malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas mi je to i kolega pricao koji je imao osram...i kaze da su mu bosch najbolje sto se tice trajnosti i cijene jedino sto ne svijetle bijelo bas kao osram

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači nita do originala...ovo sve isto sr....drugo pakovanje

 

Uzmi Osram NightBreaker Unlimited i bok. Čemu kemije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću ti reć iz svog iskustva al kloni se Osram Nightbreakera, bio unlimited ili bilo koji.

 

U godinu dana porikvalo sigurno 7-8 žarulji.. i reko zajebi ti to

 

a lako da nije 100kn komad sigurno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do sada sam imao od 2009 godine osram nightbreaker kupio auto 2009 prodao ga 2012 isti set osrama na njima bio tri godine.Tata cim je uzeo auto stavio sam mu osram prije 2 godine isti set mu je jos uvijek gore...kad sam Pola kupio stavio sam osram znaci evo cc godinu dana nikakvih problema....tako da je svacije misljenje subjektivno.....da napomenem sve sam kupio u zagrebu kod mk-led....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću ti reć iz svog iskustva al kloni se Osram Nightbreakera, bio unlimited ili bilo koji.

 

U godinu dana porikvalo sigurno 7-8 žarulji.. i reko zajebi ti to

 

a lako da nije 100kn komad sigurno

 

Meni nijednom nisu rikle. I što sad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbjelja legalna su osram cool blue intense ja san ih stavia u svitla za skretanje i stvarno se vidi razlika u odnosu na standardne, također su h7 i jeftinija su od nightbreaker unlimited

Edited by K0k0Pu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osram nightbreaker sam imao i trajali su mi po god dana. Ako ce netko gledati cijenu neka kupi obicne i bok. Koliko sam ja uspio skuziti, sto je zarulja bijelija to krace traje.

 

A ako nekome stalno pregaraju onda to nije do zarulje nego su mozda puknute kopce od fara pa far stalno vibrira ili je auto spusten i pre tvrd i tako se smanji vijek zarulje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dobro sve je to smatram i do vozila,naravno ako je novije gdje su instalacije bolje da ne odlaze često za razliku od moje trojke gdje sam jednom mjesečno stavljao druge B-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipo,

prije svake odluke za kupnju, kao i dosada, pa makar se radilo i o automirisu najbolje mišljenje je drugih koji su nešto probali, popuš..... dobili itd ;-)

 

Što mislite o ovim Boschevim žaruljama, umjesto običnih....ta njihova svijetlost kako izgleda na autu....?

I cijena, gdje su najpovoljnije...?

 

Hvala ;-)

51_Zie_E1_SITL_SY300.jpg

61_Sr_N0p_Uxr_L_SL1500.jpg

po meni, to je bacen novac. svjetle bolje, al nista extra i ne opravdavaju toliku razliku u cijeni.

meni su rilnule u malo manje od 6mjeseci

ja ih uzeo u Lagerosu za 130 kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da ti je to pozicija na autu. Mislim da je puno manje 'seljacki' od one LED trake sta ljudi stavljaju na aute.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kupio nedavno, nije to to. Nisam zadovoljan. Naime HB4 koje su mi za maglenke isto Osram Cool Blue Intense daje fakat bijelo svijetlo, skoro pa da mi prati Xenon a ove ubodne su lose, bjelije od obicnih ali ni blizu onome sto sam ocekivao. Kupio sam neki dan isto i Philips neke Xenon ovo ono, ali po izgledu cini mi se isto smece. Budem vidio kad stavim. Imao sam i ledice, i to je super ali stalno pregara, titra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hoćeš kvalitetnije ledice ima za uzet od Osrama u Auto Kreši od 6000K.

 

osram%20LED%20bulb.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ce te javljati gresku ako ce se koristiti kao pozicije i da pise da su samo za interior. Mozda se varam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece ne javljaju grešku...

kolko koštaju ove u Auto Kreši?

Kakva je svijetlost na autu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1