1 1
RoMario44

Što mislite o ovome...BOSCH PLUS 90...?

Recommended Posts

Ako ne javljaju gresku i ako su predvidjene za farove uzimam odmah :)

 

Edit: svugdje pise da je za interior use i uvjeren sam da ce auti sa canbusom javljati gresku a bome se i pitam koliko ce trajati u faru....

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se sjećam bile su oko nekih 120-140kn.

 

Tako je ima posebno za interijer i posebno za farove, a za javljanje greške nisam siguran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li moze link za ove ledice za farove, ja to nisam nasao niti sam ikad vidio da ijedna renomirana marka prodaje ubodne led za farove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao Phillips ubodne plave i svijetle bas bijelo, meni identicna boja xenona, uklopile se u far perfektno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao Phillips ubodne plave i svijetle bas bijelo, meni identicna boja xenona, uklopile se u far perfektno

Jel ove sa zarnom niti samo plavo staklo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ove sa zarnom niti samo plavo staklo?

Mislim da misli na one sa žarnom niti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, standardne ubodne da zarnom niti, plavkasto je staklo, al kad se upale svijetle bijelo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto kao za kratka svijetla, ali u malom izdanju. ?

Edited by rox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos uvijek nema linka za neke 4000k koje su baz za farove jer sve ovo gore, po meni ce javljati gresku na autima sa canbusom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podizem temu koju sam procitao i ima podjeljenih misljenja dost, narucio bi dva seta h4. Sto bi bilo pametnije osram, bosch ili philips. I gdje to narucujete preko ebay ili imate neku stelu tu kod nas. Hvala unaprijed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Itko ita??? Ili najbolje s ebay-a narucit jedan par dodje 150kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na kraju kod lagerosa narucio philips +30 za 20tak kn po komadu, pa koliko traju, traju. Slijedeci set idu ove night breaker ali kratko traju

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto mislis da kratko traju ljudi su ovdje neki pisali da nemaju nikakvih problema s njima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro su ti rekli :))))))

 

Kupio ja 3 paketa za 300kn. Kakav popust bolan bio ;)

 

Sad već ima skoro 3 godine i još svijetli ugodnije. Osram NB Unlimited H7. Još orginal i piše "made in Germany"

 

Da kvotam sebe i još danas radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošle godine uzeo od Lagerosa Philips žarulje H7, H1 i pozicije.
Nisam ih još stavio ali čim uhvatim vremena, isprobat ću ih.

PHI 12972PRC1 H7 12V 55W - 68,00 kn / 2 kom
PHI 12258PRC1 H1 12V 55W - 36,00 kn / 2 kom
PHI W5W 12V - 7,84 kn / 2 kom

1. Philips žarulja H7 12V 55W PX26d Vision +30% (12972PRC1) = 34,00 Kn/1kom_Post #46...http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/23678-lezajevi-natezaaei-pumpe-vode/page-3
1619-philips-h7-visioeokrb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto mislis da kratko traju ljudi su ovdje neki pisali da nemaju nikakvih problema s njima...

Zato jer im pise i na stranicama. Usporedi modele pa ces vidjeti koja je razlika izmedju night breaker i eco serije.

 

Sto jaca to krace traje. Netko ima vise, netko manje srece ali u pravilu je tako.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi treba mi pomoc.... u golfa 5 i 6 koje idu sijalice u far h7 ili h4 isto tako i u maglenke. Sve je orginal stock, mene to uvijek buni h4 i h7 trazio sam po knjizi servisnoj ali nigdje nepise ili ja nisam nasao :-/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavio sam set dugih i kratkih osram. E sad bi jos htio poziciciju rijesiti.... ima tko kakvih prijedloga?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1