4 4
framzi

RNS 510

Recommended Posts

Ja prodajem ispravan sa led ekranom za 300. Sad vidi sam kolko vrijedi taj neispravan. Moze, ja sam imao jednog koji se nakon paljenja reboot-ao, covjek ga spojio i rekao da je maticna otisla. A kak je spojio nemam pojma jel nisam vidio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista od radia...nece da se updejta i gotovo...posto vas ima zainteresiranih ponudite neku cijenu u inbox pa cemo vidjet

Radio nije otvaran da napomenem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leic zeli kompletan, ja sam pak narucio novi dvdrom za 250kn pa ak sam fulao ko ga *ebe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

.

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo decki da javim

Radio za koji sam tu pitao je popravljen

Edc servis u Osijeku

700kn garancija god dana

Novi kod

Novi softwer 2018g hrv jezik i nove mape i dvd u voznji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mape 2018 mogu biti samo od bmw-a a hr jezik ne znam da li postoji. Da to nije neki klon ipak?

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam nisam ga probao

Mozda ga probam u petici ovih dana ali ne mogu probat navi jer ja nemam antenu za navi

Ali vidio sam na jednom drugom koji je radio taj decko isto orginal rns 510 i ima hrvatski i meni mu je onako crni kao na novim

Projektil...kako mislis klon?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam jos cuo da rns 510 ima hrvatski jezik pa me cudi.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry decki krivi info

Nema HR jezik...on je pricao za android da moze imat HR ja sam krivo razumio moja greska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htio bih pitati dal je moguce upgrejdati softwer rns510? Moguce je staviti istocnu i zapadnu evropu? Vidio sam da je negdje moguce,a tip koji radi to veli da ne moze. Imam rns 510 c model....jel ima kiga tko to radi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htio bih pitati dal je moguce upgrejdati softwer rns510? Moguce je staviti istocnu i zapadnu evropu? Vidio sam da je negdje moguce,a tip koji radi to veli da ne moze. Imam rns 510 c model....jel ima kiga tko to radi?

Jedna na dvd-u jedna na hardu. Ili one konvertane bmwove.

 

Sent from my SM-T819 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tip veli da ne moze biti...a ja tvrdim da moze...svasta. sta trebam uraditi? To ide na c modelu? I softwer nadogradnje? Jel to netko radi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne tražim ako može pomoc, kakav gateway mi treba na seat altei 2006.god ako stavljam rns510? Bilo koji onaj s ebaya ili ovisi o godini proizvodnje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipa,

jedan info, ako kome treba.

Jučer sam upgradeao RNS 510tku na SW-Version 5238 i BMW mapu 8532 ... sve radi.

SW je usput popravio problem sa tipkama za promjenu stanice (next track) na volonu...

nisu radile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tipke ako ne rade se da rjesit vcds-om. Samo treba kvacicu stavit ili maknut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavio sam rns510 model 2016.mislim.pratim jel prazni aku i od jucer navecer kad ne bio napon 12.5volti sad je pao na 12.45.. nakon cca 10 sati

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene zanima koje su sve zemlje odnosno koje je područje pokriveno ovim BMW kartama?

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4