4 4
framzi

RNS 510

Recommended Posts

Mislim da je ovo ako je Centralna Europe

 

Austria, Belgium, Croatia, Czech Republik, Denmark, Germany, Italy, Liechtenstein, Luxemburg, Netherlands, San Marino, Switzerland, Slovenia, Vatican City, MRE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavio sam rns510 model 2016.mislim.pratim jel prazni aku i od jucer navecer kad ne bio napon 12.5volti sad je pao na 12.45.. nakon cca 10 sati

to nije takav strašni pad.. i meni se čini da mi polako pada napon.. ali sa originalnim RNS 315.. jel ima to veze sa CAN gataway single wire errorom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je ovo ako je Centralna Europe

 

Austria, Belgium, Croatia, Czech Republik, Denmark, Germany, Italy, Liechtenstein, Luxemburg, Netherlands, San Marino, Switzerland, Slovenia, Vatican City, MRE

A tu verziju imam na DVD-u, a jos imam i verziju za istocnu europu: HRV, Mađarska, Slovačka itd koju sam u zadnje vrijeme dosta koristio u Mađarskoj i radi bez problema, a i relativno je nova.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nekom oglasu pise

 

Pokrivenost:

East:

Austria, Estonia, Croatia, Czech Republic, Germany, Greece, Hungary, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Poland, Russia, Slovakia, Slovenia, Switzerland, Turkey, Albania, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Macedonia, Moldova, Montenegro, Romania, Serbia, and Ukraine.

 

West:

Andorra, Austria, Belgium, Croatia, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Gibraltar, Hungary, Ireland, Italy,Liechtenstein, Luxembourg, Monaco, The Netherlands, Norway, Poland, Portugal, San Marino, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden,Switzerland, United Kingdom, Vatican City

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nisu BMW karte, EAST i WEST su zadnje iz 2013. ili 2014.god za RNS510, a ove BMW se dijele na zapadnu, srednju i istočnu europu (barem ono što sam našao).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ali koliko ja znam kod originalnih karata Hrvatske ima samo u East verziji. Kod modificiranih BMW-ovih moguce je da se neke drzave preklapaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav, posjedujem na b7 passat radio rcd 510 (uključena kamera za rikverc i BT) i želio bih ga zamijeniti sa rns 510, da li je to moguće i koja bih to bila cijena ugradnje? Budžet mi je negdje oko 3500 kn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imat cu ja skoro novi rns 510 sa tvornickom folijom na ekranu...3500kn

 

zamjena cca 15 minutta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dečki tko bi mi mogao sutra prekodirat rns 510 u crvenu shemu... a da je istocni dio zg?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, trebam pomoc oko RNS 510. Zanima me da li ima tko u okolici Varaždina da može instalirati novi software na doticni uređaj posto je na ovome bilo to pokušano i nije uspjelo pa se sad jedan dio firmewara obrisao i RNS sada nekad upali odma, a nekad mu treba 2,3 min. Znaci trebalo bi obrisati stari software i instalirati novi ili ako se moze samo preko ovog postojeceg odraditi update. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4