4 4
framzi

RNS 510

Recommended Posts

Ako i ode na carinu, a salje se iz EU, samo im posaljete slip o placanju i da je proizvod iz EU i onda vam prosljede paket bez carine i poreza, ja sam govorio za pakete koji stizu izvan EU...

 

 

To je oko 300€?

 

Za te novce imas Android uredjaje koji su daleko bolji od ovoga...

 

U tom cjenovnom razredu su android Erisin i Joying, a ne te novce za Win davat...

 

Trenutni top uredjaj:

 

https://www.erisin.com/erisin-es6405v-8-android-60-octa-core-car-gps-sat-dvd-dab-for-vw_p760.html

 

Ili stariji modeli

 

https://www.erisin.com/erisin-es3015v-8-android-51-car-dvd-gps-player-for-vw_p610.html

 

https://www.erisin.com/erisin-es3048v-7-android-51-car-dvd-gps-sat-navi-for-vw-passat-golf_p612.html

Hvala puno ma informacijama

Sto se mene tice ovi svi modeli imaju dosta tih opcija koje meni i nisu potrebne

Recimo zanima me najvise zbog navigacije, BT podrske za mobilni i eventualno rikverc kamera

Ako ti nije mrsko da mi preporucis neki sa ovim opcijama...po mogucnosti malo jeftniji :D

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki ima te opcije jer je to osnova...

 

Pogledaj malo na erisin stranice, ima uredjaje vec od oko 150$ sa dostavom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to ti je bezveze. ima samo 256 ram

 

pa ovi sa 512 ram nisu top

 

tek sa 1gb ram mozemo pricati o necemu dobrom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ja to prijatelju..ali ovaj sa dostavom izađe oko 170 eura

I to je neki maximum koji ja mogu dati..ako imas za preporučiti za ove pare bolji uređaj piši živ bio :D

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam ja nista, samo kazem. bolje ne kupiti, nego kupiti bilo sta.

 

Isto kao sto imas dame visokog morala za 50 eura i za 150 eura

 

U oba slucaja ces dobit isto

 

Tako isto i radio

 

P nije im dzabe ta cijena.

 

Boli me briga iskreno, no dat cu savjet.

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ja to prijatelju..ali ovaj sa dostavom izađe oko 170 eura

I to je neki maximum koji ja mogu dati..ako imas za preporučiti za ove pare bolji uređaj piši živ bio :D

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

 

210 € ti taj dodje u Hr...

 

Evo ovaj ti je skoro ista cijena a bolji...

 

https://www.erisin.com/erisin-es9015v-8-android-444-car-dvd-player-with-gps-canbus-for-vw_p602.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje , ima li netko iskustva sa ovakvim ili sličnim uređajem, prazni li akumulator, kakav je kod razgovora preko mobitela, mislim kvaliteta zvuka, treba li kakva nadogradnja softverska ili hardverska, da li se može samo prikopčati na postojeću instalaciju( Multivan T5 2011.g.)

Ima li tko iskustva sa rootanjem ovakvih uređaja?

Ili preporuka nekoga drugoga uređaja .

 

Hvala za svaki info.

 

 

https://www.erisin.com/erisin-es3056t-7-android-51-dab-car-radio-system-gps-for-vw-touareg_p717.html

Edited by mail.baza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za razgovor nije bas neka sreca sa ugradjenim mikrofonom jer je dosta tih pa sugovornik slabo cuje, ali to rjesi vanjski mikrofon koji se doda i rijesi problem, inace je ugradnja radia macji kasalj, oem se izvadi, novi ukopca i ugura na mjestomi to je to, sve radi, nema dodatnih provlacenja zica, osim za kameru i antenu za gps... Jedino sta dodatno moras kupit je fakra za antenu, preporucio bi sa pojacalom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mikrofon ovisi o modelu radia, na neke ide obican banana utikac 3.5 mm, na neke ide njihov mikrofon koji narucis da posalju sa radiom, a antena takva ili sa 2 fakre, trebas skinut svoj i vidit kakav je konektor kod tebe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se čini da ovdje ide obični 3,5mm, u samoj sredini je rupa za mikrofon i jedino mi izgleda na 3,5..

 

 

470b714106cd335d7a6e1cbc2ab1eaed.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da govoriš za Erisin, ovo moje je jedna od kopija RNS 510.

Samo sam se nadovezao na pitanje od kolege iznad..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebas onda malo u uputstva pogledat, jer na nekim erisin idu u taj okrugli, a na nekima u jedan od ovih bijelih konektora, ovisi od modela do modela...


Recimo na ovog sta je stavio mail.baza ide u bijeli konektor:

 

ES3053T-M_36.jpg​

 

 

U moj u Pola ide 3.5 mm:

 

ES4648V-M_36.jpg​

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovaj moj ide u okrugli, pretpostavljam da je to onda 3,5mm. Imaš kakvu preporuku tog 3,5mm, da je nešto kvalitetnije? Ovo što sam ja pronašao po ebayu i aliexpressu, ne čini mi se nešto.

 

Shema lijevo, broj 1. Jedino te upute imam :)

 

d3fc88fbdac3ca82550819c8de0cea9a.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obicni 3.5 mm ti ide, uzmi bilo koji mikrofon u nekom ducanu za tehniku, neki koji ces provuc negdje uz A nosace i stavit u razini glave da te cuju normalno...

 

Nemoj zaboravit skinut ove 2 vide uz zutu naljepnicu, frend je zaboravio, pa je morao opet sve raskopavat, mozes ih odmah skinut da ne zaboravis....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, hvala ti.

Ubaciti ću ga gore u krov u osvjetljenje kabine, ako se ne varam to je original pozicija za mikrofon (u smislu u tvornici ga tu postavljaju).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gore ti je opet na istoj udaljenosti kao i radio, a i nije usmjeren prema ustima pa ne znam koliko ce to pomoc, najbolja pozicija bi po meni bila u bocnom A nosacu krova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li se kako na MFD2 spojiti dodatno Bluetooth za shareanje pjesama preko moba i sd čitač ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decki jedno pitanje

Frend ima u sciroccu rns510 ne znam koji tocno model i radio se odjednom zblesao i nece se upalit...pojavi se samo VW logo i par sekundi i ugasi se i opet se sam upali i tako stalno...i ne da se ni ugasit na tipke...samo kad se kljuc izvadi tek se onda ugasi

Jel imao tko takav problem i dal bi se to dalo rijesiti upgradeom kakvim?

Probao je resetirat radio na tvornicke postavke (ona fora s 3 tipke) ali nista opet ista stvar.

Kakav savjet?

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isplati li se popravljat? I kome to dati na popravak, preporuka za nekakav servis ili nekoga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovisi kolko dode popravak.

Za 2000-2500 kupis ispravnog

Ak ce prodavat neispravnog javi mi

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4