2 2
Juicy

TDI tuning

Recommended Posts

Hvala na linkovima i idejama, ali mislim da mi je najelegantnije dati preraditi ovaj turbo ili zamijeniti sa hybridom pa ostaviti svoj turbo onome tko bi to radio.

Znat ću definitivno kada dobijem konačnu ponudu.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako dobra opcija je dat turbo da se preslozi na hybrid,imas novi turbo i veci,a za isti cijenu dobijes veci a polovni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle ako sam dobro shvatio, za približno istu cijenu mi se nudi hybrid koji je slabiji ali nov, ili jači turbo koji je rabljen, i ti si više za opciju novog hybrida?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze neko da mi kaze koliko se moze dići 1.9 tdi 77kw sa hibridnim turbom da sve ostalo ostane stock?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze neko da mi kaze koliko se moze dići 1.9 tdi 77kw sa hibridnim turbom da sve ostalo ostane stock?

Cca 180ks +/- 5ks

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi zvuči relativno malo za toliko posla. Koliko sam čuo, stage 2 remap i otvoreni ispuh je oko 170+ ks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ex to je da dizne ostanu stock? Bez dima da bude

Edited by limp19

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bi se stavio hibrid na 1.9 130 ks koji je vec chipan na cca 150-160ks, da li bi ponovo trebalo uraditi remap

Share this post


Link to post
Share on other sites

Triba jer ta mapa na tvom autu je prilagodjena tvom turbu. Vjerojatno bi to radilo i na tvojoj mapi al nebi iskoristija sav potencijal hybrida

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima tko složeno, ili je prije imao, straight pipe od turba do kraja, bez katalizatora, bez lonaca, dakle čista cijev.

Kako je sa zvukom/bukom, dimi li više i kako je s mirisima iz auspuha, jel se osjeti u kabini?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima tko složeno, ili je prije imao, straight pipe od turba do kraja, bez katalizatora, bez lonaca, dakle čista cijev.

 

Kako je sa zvukom/bukom, dimi li više i kako je s mirisima iz auspuha, jel se osjeti u kabini?

Imao sam ja tako od turba do kraja samo cijev fi60

 

zvuk je meni bio super ali za okolinu mrvicu prejak pa sam stavio jedan full protočni lonac kao na motoru i to ga je stišalo cca 20% i onda je bilo idealno

 

isto dimi i uredno prolazi eko test

 

dim u kabini se osjeti ako negdje pušta auspuh to se lako vidi gdje po začađenju na mjestu gdje pušta

 

1378038_10151925605988010_24596936_n.jpg

 

419749_10150650818223010_1917975528_n.jp

Edited by exfreerider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej, hvala za info

Mislim da ću ići na fi76, bez lonaca i kata, rečeno mi je ako je malo šira cijev, da manje buči... Mogu i naknadno staviti lonac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nzn dal je pametno toliko siroku cijev na tdi fi 60 je sasvim dovoljno ja sam sebi narucio u lastovcica sada downpipe od turba do flexibilnog bez kata pa cemo vidjet isto tako san bez srednjeg i zadnieg lonca dakle bit ce sve otvoreno

 

Poslano sa mog KIW-L21 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

dali ima tko iskustva sa REVO mapama za TDI, naime imam golf 5 2008 god, 1.9TDI 77kw bluemotion BLS kod motora, pa bi mu dodao jos malo snage, a naravno bez posljedica za motor i auto, koliko kvalitetne oni mape prave, 300eura je cijena koju me traze za remap?

Edited by Dark Beast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi se kolegi vxbodul na forumu. On je zastupnik za Revo. Po meni top mape za vag grupaciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mislite o g5 2008g 2.0tdi 200tkm nikakvih do sad problema ni sa kvacilom,ni turbinom i sl.,sve ok,dignut ga sa 140ks na 170ks,sta mogu ocekivat od kvarova?

Edited by markol5

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2