1 1
Fule

Folije za stakla

Recommended Posts

Bok,evo napokon sam si piknuo neku V pa sad odmah neka akcija. Auto ima na sebi folije za zatamljivanje,na zadnjim staklima i na bunkeru. E sad,zanima me kako najbezbolnije skinut ovu sa bunkera jer je ispucala. Any tips?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro zagrij i cupaj, pazi da grijace ne pokidas, ja bi to ostavio za ljeto kada bude auto na suncu i jako zagrijan..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao sam sa onom tekucinom za pranje stakla,to sam procitao na nekom drugom forumu,ali nista. Sogor mi je cak iz firme dofurao i onu strugalicu cime oni ciste stakla,ali s tim me strah da ne izglođem sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gore ti je čovjek rekao da zagriješ.

Ja sam znao grijati i sa običnim fenom za kosu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj ljeto, ostavi auto na suncu i onda to radi ovako ces samo pocupati grijace, a preko ljeta kad se dobro ugrije sve mozda cak i uspijes odljepiti ali kazem mozda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda je bolje da odeš kod nekoga tko se time bavi i kažeš mu da bi zamjenio foliju za novu, bolje dat par stotina kuna nego zeznut nešto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda je bolje da odeš kod nekoga tko se time bavi i kažeš mu da bi zamjenio foliju za novu, bolje dat par stotina kuna nego zeznut nešto...

Ako ćeš sam raditi ušteda ti je oko 1500 kn. Pa razmisli dal je to par stotinjak kuna :da Skup je to sport!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima koji forumas da radi folije samostalno? Malo cijene jesu napuhane po meni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Freak ti radi folije...

 

1500 kn netko traži za skinut foliju sa jednog Stakla i stavit novu?

Šta taj jede

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma probat cu sam,mora to nekako dole,puno mi je dat 1500kn za to. Mislio sam da ima netko da je to vec odradio,hvala na savjetima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima koji forumas da radi folije samostalno? Malo cijene jesu napuhane po meni

slazem se.... ja sam se raspitivao isto pa kad sam vidio posto se krecu cijene za zadnja stakla i bunker odustao sam odma. Malo je to napumpano sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam si radio?

Naplaćivanje 3 komada folije i ruke preko 2 soma kuna mi nikako nije realno. Shvaćam da nije to samo tako za postavit, al jebote satnica postavljanja folije ispadne, boli glava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sogor moj radi folije, u pozegi, povoljno s kvalitetnom folijom. Cak bi se moglo mozda i u brodu odradit. Mozes na pm ak te zanima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clan Freak iz Pojatnog ti radi folije. Na dobrom glasu je. Vidim da piše ponude isključivo na PM tako da ja neću sada pisati koliko je htio uzeti za moga ali uredna cijena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam si radio?

Naplaćivanje 3 komada folije i ruke preko 2 soma kuna mi nikako nije realno. Shvaćam da nije to samo tako za postavit, al jebote satnica postavljanja folije ispadne, boli glava

 

ti onda to napravi sam

 

pa javi kolko ima posla i javi mi za 6 mjeseci kako folije stoje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelj sam sebi montirao, drzi isto kao da su je profi majstori stavljali, par komada nije uspio dok nije skuzio sta i kako, ali kad je skuzio, napravio bez problema...

 

Sljedece radimo meni, folija 20-ak € i par sati posla i kaze da ce biti kako treba ;)

A zatamljivanje zadnja 3 stakla dodje od 500 kn na dalje, svako malo ima neka akcija na netu preko kolektive ili slicnih servisa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu sve folije iste ;)

 

ove kineske i izraelske su super jebeno kvalitetne NE

 

ja rađe platim i dobim gotovo

 

di god sam pitao za sva stakla cijena je bila 1200-1400 kuna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako se i kod nas u zd krecu cjene. Tipa za golf 5 900kn,za passata 1200. Je da ih je samo 2 sto to radu al...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U St su oko 100€ golf 5 za zadnja stakla,ja cu sad sebi na prednja stavit ista boja ko oem staklo zadnje,300kn oba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto da se javim,uspio skinut foliju bez problema, 15 min posla. Fen i aceton majkača. Hvala na savjetima

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1