2 2
limp19

Vuce struju rcd 510 a novi gateway

Recommended Posts

Promijenio sam stari gateway na passatu b6. 3c0 907 530 c sa novim 3c0 907 530 q i opet vuce struju. Kad mjerim sve varira od 1.4-2.2a a cim izvadim osigurac od radia padne na 0.28 kad je zakljucan. Gateway sam kodirao na instalation list pa oznacio kvacice i nema gresaka. Rcd 510 je oem bosch izvadjen iz tiguana. Sta da mu radim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne radi svi Q

 

nisi gledao HW oznaku

 

Recimo u 5ici

 

si imao dve verzije npr Q modela ,jedna je bila dobra i radila druga je vukla struju jer ovisi i o HW u Qu modelu

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zezas

Pa kako da znam koji radi

Ima li neka oznaka da radi 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko da li pase gateway iz passata b7 u b6

 

Pase, ali onda ne radi zakljucavanje volana. I treba iskodirat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel baca gresku na tabli? Mislis na iskodirati na 19 gateway pa instalation list?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran da li prikazuje gresku i na tabli i kako iskodirat, meni je lik to nudio ali ja sam nisam htio trazio sam originalni gateway za Passat 6 i slomio sam se ziv dok sam nasao. U citavoj BiH nisam nasao taj gateway na kraju sam jedva nasao na eBay-u (u Latviji) platio 75Eura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam platio skoro 100e i ne radi. Imas li link od tog sto si uzeo i koje je oznaka molim te reci da ne uzmem bzv oprt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo sa ebay-a 3C0 907 530 E datum 2008 godina i radi savrseno (bio jedan jedini na ebayu i to sam cekao skoro mjesec da neko stavi na prodaju). Moze oznaka i "L" i "H" to ti je 100% da ce raditi, sve ostalo ti je zajebancija. Sta si ti uzeo? Od Golfa znam da 100% ne moze mnogi su se zeznuli i bacili pare, jednostavno pinovi ne odgovaraju. Od Passat 7 moze, al kao sto rekoh ne radi zakljucavanje volana (mogu ti dati broj lika u Vogosci i znam da te ima na stanju, ja nisam htio da se zajebavam trazio sam 100% odgovarajuci). Poenta je da gateway mora biti proizveden poslije 11.2007., tako da imas i neke oznake "E" koje su nece raditi tj vuce struju ako su prije tog datuma proivedene. Imas u Motorexu cijena bezobrazno skupa 250Eura, a u ovlastenom da ti urade upgrade je oko 150Eura. Znam sve oko toga jer se ja s tim zajebavao mjesec dana i konacno rijesio.

Edited by dzoni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo kao zadnju Q verziju i ne radi. Dario u postovima gore rece da ima 2 verzije Q i meni je ta sto ne radi nažalost. I ja hocu da sve radi pa cu uzeti ili L ili H jer vidio sam da ih ima. Hvala na odgovorima svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo kao zadnju Q verziju i ne radi. Dario u postovima gore rece da ima 2 verzije Q i meni je ta sto ne radi nažalost. I ja hocu da sve radi pa cu uzeti ili L ili H jer vidio sam da ih ima. Hvala na odgovorima svima

 

Koji je tocno kataloski te Q verzije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo tri gatewaya ne pasu tj. svi ostali na koje vuce struju mogu se flashirat da ne vucu struju vise..m

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto ko i ovi

3c0 907 530 Q

 

 

Prvi put cujem da postoji 3C0 907 530 Q koji vuce struju. Da ipak nije dobro iskodiran?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si siguran? Ako mu ne ukljucis da ima radio odnosno navigaciju kad je rns u pitanju, zar se ne moze desiti da onda vuce struju jer ne zna da ima spojen taj uredjaj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. A mozda neki update za RCD? Naime to nije kao za RNS i update se radi samo u ovlastenom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Prvi put cujem da postoji 3C0 907 530 Q koji vuce struju. Da ipak nije dobro iskodiran?

 

njegov je made in china ,poslo mi je bio slike na pm ,a ti kineski ne rade

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2