2 2
K0k0Pu

GOLF 7 LED STRAŽNJA SVJETLA UGRADNJA

Recommended Posts

Pozdrav,

 

planiram nabaviti original stražnja LED zatamnjena svjetla za Golf 7 R-line pa me zanima na području Splita osim Auto Akustike Varnice da li još netko to zna i može ugraditi i iskodirati?

 

Hvala

Edited by K0k0Pu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta kod novih auta ne mozes promjenit stopove dok nesto ne iskodiras? I sta nebi to trebalo biti 'lagano' za skinuti tipa sarafi i to?

Nikad vidio pa pitam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta to znaci? Nema mi smisla. Stop ko stop samo drugi oblik?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam jednog prijatelja kad je mjenjao sa nije baš tako lako bilo,trebao je izvadit stare farove zašarafit nove i provest kablove za nove farove od vanjske do unutarnje jedinice svjetla(one koji idu na vrata od gepeka i one koji su na karoseriji)i tek onda iskodirat....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta to znaci? Nema mi smisla. Stop ko stop samo drugi oblik?

Nije to bas stop ko stop. Je na g2, ali na g7 nije. Oblik je isti, ali komunikacija sa kompjuterom nije.

Imas net, pa pogledaj malo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li još neko, npr. neki električar iz servisa da bi poslin posla odradia faturetu ili je to to ko zna za područje Splita

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo montirana prije koji dan, ipak nije bilo samo uštekat ih i kodirat kao i kopije koje su do sada ugrađivali jer su 100% original s kabelima koje je tribalo provest do kompa, još jednon veliko hvala Eurodausu i voditelju servisa Milijanu :)

 

13084225_10209904378116250_1582385371_n.

Edited by K0k0Pu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto sam ja mislio da je samo izvadit stare, provuć kabel za cijeli žmigavac i to je to? Treba ići kodirati?

 

Edit: I ako ima netko u blizini Osijeka tko to radi, ili zna nekog tko radi, neka kaže.

Edited by Maverick25

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato što je to sistem kod LED svjetala koja nisu 100% original od VW :grrr

Meni dolaze originalne (navodno) sa kunzmann.de.

 

Dakle, original su Plug & Play plus kabel za žmigavac?

 

Sent from my Nexus 5X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel netko zna nekog sa područja ZG-a da bi to mogao ugradit po prihvatljivoj cijeni? Četvrtak i petak sam u ZG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, kažu mi u Autozubaku da se ta svjetla ne mogu ugraditi (tj. da oni to ne mogu odraditi) jer im software ne dozvoljava naknadno opremanje vozila. Skoro sam se opalio smijati kad mi je to rekao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eurodaus iz dubrovnika ne zeli ugradit..

Kaze kako izaslo iz tvornice tako mora ostat

sad ko je tu lud... (audi a4b8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo, nudite novce da ugrade a nitko nece uzeti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, nešto tog tipa - kako je izašao iz tvornice, tako mora biti. :) Kao softver im ne dozvoljava.

Krenio mi je objašnjavati kako moraju imati neki kod, a da bi to imali moraju imati auto koji ima takva svjetla da prepišu kod i da je to kao nemoguće. :)

Sad mi je krivo što sam zaboravio pitati šta bi se dogodilo kad bi mi netko razbio svjetla :)

 

Uglavnom, super za Jankomir, ali ja sam u Osijeku pa mi to predstavlja problem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, nešto tog tipa - kako je izašao iz tvornice, tako mora biti. :) Kao softver im ne dozvoljava.

Krenio mi je objašnjavati kako moraju imati neki kod, a da bi to imali moraju imati auto koji ima takva svjetla da prepišu kod i da je to kao nemoguće. :)

Sad mi je krivo što sam zaboravio pitati šta bi se dogodilo kad bi mi netko razbio svjetla :)

 

Uglavnom, super za Jankomir, ali ja sam u Osijeku pa mi to predstavlja problem. :)

 

Da ovisi koji su alat kupili za dijagnostiku i programiranje(Jel pravi alat kosta tolko da se i njima ne isplati), i vidio sam to uzivo kako izgleda OEM i stvarno je velko SRANJE. Plus kaj sam cuo za neke stvari salju preko servera u njemacku i onda oni to porkaju - tipa instrument table. Ispravite me ako griješim.

 

I malo je ljudi po servisima koji znaju kako sta , jer zicer ce radit u VW za 5 do 6 iljada kn placu.

 

Takvi otvaraju svoje radione ili predju nekam di je bolja placa, Primjerice popularni TIHI

Edited by Lycan

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2