0
puks

3. VWCC Zagorje meet

Recommended Posts

Samo ukratko

 

Donja Stubica

7. Svibnja 2016.

Toya bar

 

Svi ste pozvani

 

Vie info za koji dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo Puks... samo de gazdi reci da ubaci u ponudu Smirnoff... :) :)

Dam ruke oko priprema ako treba (svakako sam tu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

S gustom ove godine na Zagorje meet.

A ti tihca ako ti nesto smeta javi se Puksu privatno a ne vako svake godine seruckas oko ovog meeta umisto da coviku pomognete ili u najmanju ruku se odazovete

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja sam htio pomoc kod prvog meeta ali on nije bio za to.tak da se necu mjesat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa normalna stvat kad frajer zgrce brutalnu lovu u zagorju a nit nije general zagorac.

Kaj bi ti htio svoju plaću dijelit s nekim ak nemoras?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fog nadam se da zajebavas ;)

Gospon Puks je bolji od nas polovice na forumu a pogotovo nije materijalist kao neki. To sto nitko nema sluha i svi bi htjeli na gotovo to je druga prica...

A sad prestanite s#at i podrzite da se nesto dogadja u vasem susjedstvu...bitno je druzenje i povezanost preko ljubavi prema vw-u a jel pero jovo il stevo organizira bmk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neću uopće komentirati ovo sa lovom i plaćom jer većina zna da to Puks radi iz guta a i na vlastiti troak skupa sa Gonzom i da je Fog "provokator" koji se uredno odazove bar na nekoliko minuta

 

A ti Tihca si se ponudio pomoći istina ali se frende nisi ni pojavio na meetu

Ako si mislio da ćemo klečat ispred tebe zajebo si se.

A o kvaliteti odrađenog mogu suditi svi oni koji su tamo bili a bilo ih je i bit će iz Rijeke, Karlovca, Virovitice, Zadra, Splita pa sve do Dubrovnika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zasto ne zoves to Puks meet ili Jakovlje meet?

Ako je to tvoj susret?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, puks ,zasto!!!??? Reci nam odmah sad!!!! Brzo!!!

 

Da ti dopeljam onu jednu felgu na susret ako je jurin i lukin kec pri kraju?

 

I prestani lagat ovaj napaceni narod haha

Oce bit opet nogometa?

Iste hostese ili su one od lani sad na porodiljnom?

Kolko ce bit boca jegera?

Jel mogu donest svoj?

Oce bit plasticne case il staklene?

Jel se smiju razbijat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staklene se smiju razbijati al pod uvjetom da se razbijaju od glavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj Tihca to je ZAGORJE MEET i nikad neće biti Puksov meet, takav će biti kod Puksa doma.

A nisam ja kriv to Puksa selju zna cijela VW svita i to eto, hvala im, dolaze dobrim djelim zbog mene na taj Zagorje meet.

Da si možda ti putovao i prisustvovao raznim VW događanjima ista ta grupica napaćenog vw puka bi dolazila i radi tebe vjeruj mi

Evo odi za vikend u DU pa će ekipa reći da dolazi u Zagorje i zbog tebe a ne samo zbog Puksa i Gonze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tihica nije ti uredu sto napadas Puksa a Fog samo loži a tamo se zadrzi nit 20min jer popije bocu na kuću i kad je na njega rjec onda ima obaveza :)

Slažem se da je za odlazak nekome potrebno da te taj netko poštuje i on sam dođe i na tvoj susret a puksa zna bogm velik dio foruma i nikad nepametuje nit filozofira i uvjek je spreman pomoć tak da je to cak vise zbog samog njega neg zbog zagorja a šteta što se ipak nemožete okupit vas nekolicina i doc puksu i pitat ga sta i kako se moze poboljsat... nevjerujem da je u cjelom zagorju samo puks gonzo i tihica... sta ostali rade nerazumijem....

Puks ja sam tu 5dana prije pa bum ti pomogel (se tako izgovara u tebe? :) ) a ove zaorce ako nemaju prevoz eto ja imam 6 mjesta slobodnih i kupim ih na kucnom pragu a zauzvrat mi plate po jedan heineken na meet-u :)

Tihica ako si naš zet onda nam se moraš prezentat na zagorje meet-u jer nemoze svaka baraba bit nas zet :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne napadam ja.ali on sam kaze ko su organizatori.tako da samo ime je bezveze jer ne vidim nikakvu ekipu iz zagorja.jer se vidi da nema nikakvih susreta i druzenja kroz godinu,sto se vi iz dubrovnika mozete pohvalit,eto...vidimo se na Wsee!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo čovječe Dubrovnik meet a organizira ga 5-10 ljudi a ostali dođu uz njih.

Pa ta nisi organizirao, ima jezik ko lopata, a kurcem nisi mrdno, sve ti je na par km od kuće a ne pojavi se.

Hoće biti organizator nema frke, ja ti se maknem pa pokaži svoju volju i snagu organizacije i da Puks vidi tko će na tvoj poziv doći, ja ti prvi pred svima pružim ruku i čestitam.

Sjeti se prije par godina da si pisao kako u "naem kraju" nema ničega, da se nita ne organizira i ne događa pa eto ti sad, treća godina a tebe nigdje.

Na Zagorje meetu najmanje KR tablica a ima ih iz cijele Hrvatske.

Već sam pisao da su svi dobrodoli a ti hoće ili neće tvoja stvar al nemoj laprdat bez pokrića, već su te i dečki izdaleka prokužili da samo pisucka gluposti.

Sad sam skuzio da mi mob ne pise slova sa kvacicama pa ispadam nepismenjak, sorry

Share this post


Link to post
Share on other sites

PUKS očemo ove godine napravit poštene majce ili??? i kad če bit opet neki sastanak ili nas ove godine netrebate???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocito neznas primit kritiku.

 

A zasto ima malo KR tablica?

 

Nemam nista protiv ali mogu reci svoje misljenje.bez uvrede jer vidim da ti ne pase jer sam reko tako kako je

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tihca lipo dodjes na meet i zabavimo se i popijemo i super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma o čemu ti melje, ajd da se nađemo pa da razgovaramo jer mi pun k ovog pisuckanja.

Koga ta vrijedja?

Poktenuli smo nesto, ekipa prihvatila, ponavlja se eto trecu godinu i ponavljat ce se jos puno ako Bog da.

Ime "Zagorje meet" je dolo u dogovoru sa predsjednikom VWCC-a Mirom na na prijedlog da se napravi nesto iz VW svijeta u nasem kraju sto je on sam podrzao kao i veliki dio VW ekipe.

To nije moj privatni party nego nas VW meet za sve istomisljenike i jedino ti vidis neke probleme.

Ako imas nesto protiv mene reci mi to u lice a ne kenjaj preko tipkovnice.

Ja protiv tebe nemam nista, kad si ponudio pomoc prihvatio sam i sta sam trebao, moliti te, rekao sam ti da sve ide po planu i ti se nisi ni udostojio doci na jedno pice a tu dajes prodike.

 

Sonny za sastanke, majce i sva takva pitanja kontaktiraj Gonzu, on je ove godine preuzeo vecinu zadataka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve si rekao preko mobitela to mi sve govori,necu iznosit nista...nisam ti pozelio Lijep pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reći ću ti i u oči ako treba.

 

Kad ti ovaj meet toliko smeta napravi svoj i uzivaj, nadam se da ce ti uspjeti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pustimo puste price i okrenimo se

NASEM 3. VWCC ZAGORJE MEETU

 

Nogomet spreman

Pvc case spremne

Staklene "za odglavu" spremne

 

Muzika, klopa, cuga, tetke, ma sve spremno

 

Samo jos docekati 7. 5. i da svi skupa nazdravimo jos jednom VW druzenju

 

Svi ste naravno pozvani

Od ORGANIZATORA Gonze i Puksa

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdravw ekipi ...vidim da pojedinci napadaju mog prijatelja puksa bez ikakvog razloga,,,najbolje je biti jak na tipkovnici...svi se nudite za pomoć a nitko nas nije nazvao i pitao kaj treba pomoći....tihca ti se samo brukaj i dalje....imaš na fejsu broj pa nazovi i reci kaj te toliko brine a na meetu se nisi ni pojavio a glavno da seruckaš tu na forumu........pripreme već traju dobrih mjesec dana....meet će se održati ...iako imamo sitnih problema ali rješivih sve ide po planu....ali koga to briga osim mene i puksa ionako drugi samo znaju prigovarat ..................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidimo se.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
0