0
Dark Beast

golf 5 pomoć felge

Recommended Posts

O majko isusova majstora i pekara. Grije s brenerom za prasce pajsat. Ja cu se ranit :-/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo promijeni majstora..najbitnija stavka u svemu tome! A onda dalje kao sto su ti decki rekli. Taj tvoj majstor vise pametuje nego sto radi meni se cini..

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja isto mislim,jos mi je reka kao da ostavim auto 3h i da dodem po njega,nisam mu ga tio ostavit,i eto,bolje da nisam,ko zna sta bi radio da me nije bilo,nadem nekog drugog,ako tko ima nekog pouzdanog za preporucit u Splitu i okolici nek kaze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci dobro ugrijat saraf onda ga naglo ohladit i ic ce bez problema?

Tako je dobro ugrijat saraf...al ne brenerom opet kao sto kolega kaze nije to svinja ;) ....salim se malo ali najbolje ti je s onim pistoljem za autogeno...znam da to nema svatko ali ne znam s cim bi jos bilo dobro mi uvjek s tim grijemo jer je mali plamen i velika temperatura i mozes fini grijat direkt saraf...i onda ga polij vodom odma da se ohladi i onda probat...ako treba ponovi 2-3 puta i mora ic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha. Ok. Budem to ovih dana rijesio,kad kompletiram sve javim rezultate .. hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedno pitanje,mehanicar koji mi je radio ovo reka je kad je vidio opruge kao da cu ih brzo skinit,jer su po njemu navoji preblizu jedan drugom,tj da kad bi ih stavio na auto dodirivali bi se i samim tim klapali? Sta vi mislite o tom? On kad se nasloni na njih priblize se skroz jedan drugom

Evo slika

4940e53be548e05375201fdd731ee4a5.jpg

 

Kaj znaju ovi glupani u h&r tvornici hahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

niko nije reka da je brener samo onaj za prasce :-) koliko ja znam ljudi zovu i onaj za autogeno brener

Hahahah malo sale nikom ne skodi....al nisam stvarno cuo da netko kaze brener za taj pistolj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sala mala, ali svi znamo o kojem breneru se radi. Jer da je grijao s autogenom sigurno bi popustio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nasa ga preko poznanika,i meni je to bilo sumnjivo,al kaze 100000% ce udarat,da on to sebi nebi stavio nikad,radije jom gevinde,bla bla. Oko navoja koji su zbijeni jesu se one malo pogulile,kao da su se dodirivale,pa sam reka vrati nazad sve,neda mi se stavit sve 4 pa za 2 dana skidat sve nazad.

 

Kakav panj od "majstora" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da javim,napokon stavljene opruge,onaj saraf se tesko odvida,al je. Bez zagrijavanja,hladenja itd. Majstor vrhunski odradio posa za cca 2h,golf je pao meni taman,opruge mi se cine 10puta bolje od obicnih,cak mi se cini da je udobniji i da manje lupa preko rupa nego na onim tvornickim. Zadovoljan skorz. Evo par slika bezveznih nabrzinu uslikano:

Tvornicke opruge:

7aa6fab6d2f1854b99658f6a89ef84dc.jpg

710de3382bae3ad94beb1012d9905fa6.jpg

 

H&R 30/30:

d1b7c6ec2eac5fdcef53724d5d307634.jpg98bc8c8ded8ab8131fb79e9756c4334b.jpg

Edited by markol5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

 

Našao sam 16 cola Milwaukee felge(od Passata 2007),no pošto nemaju gume neznam kako bi stajale na mojoj petici(stock ovjes,originalne VW Misano 15)

 

Dali odgovaraju na njega?(s obzirom na ET.)

 

Ako netko ima sliku Golfa ili Jette sa tim felgama neka posta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti bi bas 16",nebi 17"? Ne stoje ove bas na golfu,radije stavi od passata 2011,12g one oem 16". Dobro mu stoje vidio sam uzivo al mislim da imam i sliku nemogu je nac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam gdje bi našao felge te kolko se kreču,ove mi je ponudio kolega za 200e sve 4.

 

 

Ako imaš link nekih ljepših slobodno stavi :)

Hvala..

Share this post


Link to post
Share on other sites

One su oko 400-500€ al bez crtice na sebi ko nove su,ja cu sebi uzet za zimske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko znaci nije bio problem u sarafu nego u majstoru ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko dali ti je auto opcenito puno nizi od obicnih opruga, npr naprijed branik koliko je nizi sad nego prije? Pitam iz razloga kad stavim zimski set guma pa kad snijeg padne kod mene, nije bas prakticno da ti je auto nizak jako :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije jako nizak,meni je ovo taman,bas sam se proba popet na trotoar moze se bez problema,jos sam namontira danas dupli lip od gti kad je vec bio u zraku,ne zapinje nista,lipsi je puno za vidit a i bolji za vozit. Iznenadio sam se pozitivno. Nisam ga uspio uslikat iz daljeg jer sam razbio glavu o dizalicu taman kad smo sve namontirali i kad je gotovo bilo,zakacim pa sam zurio kuci. Evo jos jedna slika iz blizeg sutra ce bit bolje.

Bas tako Said ! :) Ima posla oko toga,al se moze tko zna. b275764d7482d6446c3b09b864506e6e.jpg03eb729064f7e4e0176b6d4070fc3f5e.jpg

Mozda se malo cini prenizak al je slikano na praonici pa je ispod auta nagib radi vode.

Edited by markol5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam gdje bi našao felge te kolko se kreču,ove mi je ponudio kolega za 200e sve 4.

 

 

Ako imaš link nekih ljepših slobodno stavi :)

Hvala..

Ove

9e2b89a8ddad4e3a1a7fe4ffee8270dd.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije uopće loše za opruge, samo još da je veća felga.

 

Ja to nekako uspoređujem kao sindrom sa tetovažama, staviš jednu pa hoćeš jos jednu, pa još... Tako i ovo, kad kreneš spuštat auto, navikneš pa nikad dosta, uvijek može još u pod

Share this post


Link to post
Share on other sites

@markol5

Felga Atlanta odlično pristaje ns mk5 i mk6. Ja sam tražio pa odustao i uzeo Toronto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@markol5

Felga Atlanta odlično pristaje ns mk5 i mk6. Ja sam tražio pa odustao i uzeo Toronto.

Jesu,ima sam sliku na golfu 5 su bile negdi sam je izgubio,odlicno mu stoje

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam dobio dobru ponudu da mijenjam svoje felge 16 cola (Dezent), a kolega s posla mi daje 17 cola od Polo GTI, što mislite hoće biti kakvih poteškoća ako to ugradim na golf 5 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje su uopće dimenzije tih njegovih felgi. To je prva stvar koju moras napisati.. ovo sto si napisao je totalno nebitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0