1 1
svajgoGTI

Wörthersee 2016.

Recommended Posts

da... tu bude dosta i ostalih non vag pila... i ebeno dobrih primjeraka... Klitač majka... uhuh... Tipo..škatula al paprena....

Jel bila mozda Martini-ica Lanca? It table...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni murija nije jasna nikako,na Faakeru u subotu zajebavaju klinca s dvojkom koja nije bas niska previse,pitam ga zasto veli zbog visine auta.Stajali su na kraju parkinga na faaku,i prodje 10 auta u mrtvom podu i zaustave golfa 5 gti serijski.Na drugoj lokaciji stoje i zaustave totalno serijskog golfa 3,auti ima samo 17" i nista drugo,vidio ga izbliza najobicnija trojka.I vozim se vozim se 30km/h kružni od faaka prema shellu ona ravnica jedini u tom smjeru i stoje,znaci lagan sam pljen dvojka na 9x16 et15 i previše strečane gume s tim da mi rub felge viri van gabarita kola,gledamo se u oči(uz kakvu napetu muziku) i ne zaustave me.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda su dobri pa zaustave tk tako da imaju sta upisat u radni nalog.. a redom ispravne pa da neštete tjunerima s neispravnim autima... pod neispravni mislim na ove bez atesta itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda je to stance police koja zaustavlja samo previsoka vozila

 

Poslano sa mog 2014813 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ima istine u tome ja sam bio predlani na Reloadedu sa Golfom 4,auto je imao orginal xenon,opruge -4cm,normalne 18-ice....Zaustavio me.problem je bio da te 18ice nisam imao upisane.kad je iso gledat gume i prometnu nista nije reko na to,vidio je xenon i mislio da nije orginal pa sam mu ukljucio perace...bio sam siguran da ce pisat kaznu za neupisane dimenzije guma.al nije.proso bez ikakve kazne...ko ce ga znat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jelko imam dojam da je tebi krivo sto te nisu zaustavili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam prvi puta ove godine, i iduce idem opet :D sreo dio nase ekipe, pojeo popio vidio svega

Krivo mi jedino sto je policija toliko stisnula, al sta je tu je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jelko imam dojam da je tebi krivo sto te nisu zausta ili :)

Jesu u 9mj jer sam se vozio po trotaru 25eu kazna,strugao pred njima ralicom i nikom nis.Al ne nego svake godine krene šizofrenija o muriji i kako je opasno gore,al ustvari skužiš da i nije opće strašno nego to ekipa ponavlja ko papagaji jer im je to izlika da se ne ode gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja znam bar 10 ljudi koji su platili kazne, neki i lijepe cifre a nekima su i tablice skinuli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je najveće iznenađenje ovog vikenda na Mischkuling-u bio naš precjednik :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je najveće iznenađenje ovog vikenda na Mischkuling-u bio naš precjednik :)

 

Opa ,znao sam ja da Kolinda voli aute ,pogotovo VAG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja znam bar 10 ljudi koji su platili kazne, neki i lijepe cifre a nekima su i tablice skinuli...

Normalna voznja i ponasanje,i realno vrlo su male sanse za kaznu,naravno ima i onih koji su je dobili,al realno kad pogledaš ni švabe ni austrijanci nisu nikako legalni tako da se ni mi baš ne ističemo.A pošto su uglavnom kolonice di god kreneš lako bit neprimjetan.Super je što svi blicaju tako da stigneš usporit,vezat se etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vakula je najavio sunce. Tako da je najpametnije ostati u Hr - sto se vremenske prognoze tice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa ,znao sam ja da Kolinda voli aute ,pogotovo VAG

 

Vidi se da ko zna ZNA :palacg

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja idem za main event... nadam se da ce do tad ovo bjelo gomno isparit :) A zimulje nisu ni problem... znam ko ih ima u zg :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja idem za main event... nadam se da ce do tad ovo bjelo gomno isparit :) A zimulje nisu ni problem... znam ko ih ima u zg :) :)

.....i još pašu na španjolku.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

bili smo malo zameteni ,ali sve je normalno sada ,topi se ,ceste ciste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi su zakoni kod njih,isao bi na ljetnima,ponio bi lance(koje nemogu montirat)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

.....i jo pau na panjolku.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Ni vie ni manje :)

.Nego...ide tko na main event...sjecam se polazaka iz Karlovca ili ti ga kad je fog bio normalan coek... a vojo vjetar bez uzda.... aaahh.

P.s. ja planiram petak rano ujutro iz zg..

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1