5 5
dzoni

Radna temperatura varira u toku voznje

Recommended Posts

Pasat B6? Ako je onda mora biti zakucana. Ono sto trebas napraviti je spojiti dijagnostiku i pratiti pravo stanje a ne preko kazalje. Dam se kladit da ce razlike biti i vece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ne znam jel tvoj komentar ironican ili ne, samo kazem kako su mi rekli ne kazem da su upravu!

Nije ironican nego iskren.... pametno si napravio. Jer si mogao bacit lovu za termostat i ruke a imati istu stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ironican nego iskren.... pametno si napravio. Jer si mogao bacit lovu za termostat i ruke a imati istu stvar.

 

Ja jos nisam cuo da na nekom B6 Passatu varira temperatura, dapace nedavno smo zakljucili da na svim novim modelima zakuca na 90C makar temperatura varira oko 80-110 bas zato da ne zaplasi vozace. Tako da ako njemu varira onda su vjerojatno razlike i vece. Bez spajanja na dijagnostiku nista nece znati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam cuo jos da je na bilo kojem auto normalno da varira temp...tj da kazaljka pokazuje razlicite vrijednosti ako je sve ispravno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra spajam na dijagnostiku i vozim pa cu gledati. Na kraju krajeva, promjenit cu i termostat makar bacio pare (a ionako nikad nije mjenjan) samo da rijesim misterij.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po svemu sudeci najvjerojatnije da je ostao otvoren i zato ti pada temp u laksoj voznji dok u mjestu bude na 90

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izmjerio i na dijagnostici. Kada je na kazaljki 90, na dijagnostici je 81. Kad na ukljucim grijanje, kazaljka pada na 84-85*C, a na dijagnostici na 71*C.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rekoh kad kazaljka na satu pocne varirati znaci da je stanje jos gore. Nije normalno da kazaljka laze ali to je nazalost tak a bome nije normalno sto ovi tupe u servisu jer dobro znaju da na tim modelima kazljka mora biti zakucana na 90C

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rekoh kad kazaljka na satu pocne varirati znaci da je stanje jos gore. Nije normalno da kazaljka laze ali to je nazalost tak a bome nije normalno sto ovi tupe u servisu jer dobro znaju da na tim modelima kazljka mora biti zakucana na 90C

 

Ma jebaji ga, uzimam novi termostat pa cemo vidjet, svakako javim rezultate jer sam nasao mnogo tema na ovom i drugim forumima sa istim problemom. Hvala svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazaljka moze pasti kad mu upalis grijanje ali kroz kratko vrijeme mora ga opet zakucat u 90 i drzat. termostat je krepo 99,5%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravu ste, bio je termostat! Sada je temperatura zakucana na 90*C a na dijagnostici bude 87-89*C uz maximalno grijanje i male obrtaje. Ono sto sam primjetio da kad auto stoji u mjestu, onda pocinje malo padati uz max. grijanj. Ne mogu reci da li mi se to i prije desavalo jer stvarno nisam nikada obracao paznju na temperturu kad auto stoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ček ti se voziš I temperature ti varira, ne na mjestu?

 

ako ti to radi mjenjaj thermostat, na mjestu je druga priča,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decki, pali mi se ventilator svako malo. Dali je problem do termostata ili je problem sto je kiler od benzinca? ( rekli su mi par puta 'drugi' kako to nije kiler od dizela nego od benzinca ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je cudno da se pali vent?

 

Upali se svaki put kada temp predje cca 95 stupnjeva, ventilator pali termoprekidac, moze bit da se malo cesce pali jer je od benzinca jer su oni manji i tanji, manje tekucine stane u njih i prije se zagriju nego od dizela...

 

Zato ga pali - gasi cesce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudno je jer je sad 13 stupnjeva vani i vozio sam se normalno te sam stao ispred ograde na 30 sekundi i upalio se. Ali ako je kiler od benzinca onda mi je jasno sve posto su manji i tanji. Hvala kolega.

EDIT : Pa nisu inzinjeri iz VW-a bez razloga napravili i dimenzionirali hladnjak za benzinca i dizelasa, sigurno postoji razlog sto su to napravili. Dali to moze ikako ostetiti motor posto je manji i automatski slabije toplinu odnosi sa motora?

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cim se ventilator ugasi, znaci da je temp tekucine spustena, problem bi bio da stalno vrti...

 

Ali u svakom slucaju bi ti preporucio da zamjenis kiler, nisu skupi (cca 200 kn polovni), a sacuvat ces motori ventilator...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cim se ventilator ugasi, znaci da je temp tekucine spustena, problem bi bio da stalno vrti...

 

Ali u svakom slucaju bi ti preporucio da zamjenis kiler, nisu skupi (cca 200 kn polovni), a sacuvat ces motori ventilator...

 

 

Super! Hvala! Evo bas rijesio za 100 kn i ugradnja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bokic. Da se nadovezem na postojecu temu sa svojim problemom.

 

Golf4 2002 96 kw. Nemre postic radnu temp od 90 stupnjeva. Uvijek je na 85(bar mislim da je crtica prije 90 85). I jedno milimetar se mice gore dolje. Na autoputu radna dodje na skoro 90. Rekao bih 88. I cim se skinem s autoputa na kojem sam vozio 130 u 6. Brzini temp opet padne na 85-86.

 

Mislio sam i ja i moj mehanicar da je indikator temp. Stavio novi i opet isto. Jel to termostat otiso ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerojatno. Imao slican problem po zimi sa G4, promijenio termostat i sada je uredu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada je kazaljka za 1mm prije polovice to ti je oko 77 stupnjeva.

 

Meni bilo tako, promjenio termostat za 70 kn i sada zabetonirano na 89-90 stupnjeva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 mm prije polovice je 77. Koliko je 1 mm poslje crtice koja je prije 90?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stani... toliko prepirke oko termostata i onda uzme vernessto... jao jao. Ugl wahler il behr su prva ugradnja... Uz njega uzet i onaj plasticni dildo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stani... toliko prepirke oko termostata i onda uzme vernessto... jao jao. Ugl wahler il behr su prva ugradnja... Uz njega uzet i onaj plasticni dildo

Legenda :lol2:hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5