5 5
dzoni

Radna temperatura varira u toku voznje

Recommended Posts

1 mm prije polovice je 77. Koliko je 1 mm poslje crtice koja je prije 90?

Tesko je to znat...

 

Ja sam preko obd-a pratio temp, pa zato znam da mi je bila 77 na mrvu ispod polovice...

 

Treba spojit auto na dijagnostiku i vidit koliko je temp. tocno...

 

 

Ovo je 77 stupnjeva kod mene:

 

 

IMG_20160516_002600.jpg

Edited by Mouse-RI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamjeni termostat, ako i dalje pada provjeri senzor temperature da li je ispravan.

Imaš li grijanje u autu na leru?

Ako nema grijanja na leru prosvirao je dihtung glave ili je glava dreknula.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli slučajno ili ne, ima li veze zima hladnije vrijeme ili ne ne znam. Ali ni moj ne može do 90 dogurati. Uglavnom jednu crticu(onu malu 1mm prije 90, kao na slici iznad) ispod 90 stoji ne seta a prije je ravno stajala na 90. Grijanje imam dobro, prije mjesec dana možda sam dolio 1dcl max 1.5 antifriza nakon 3 godine je doslo do minimuma. Jeli to isto termostat, jeli problem to promjeniti na golfu 5 treba li rashladnu tekućinu svu vaditi van i na kraju koliko je to hitno promjeniti ili mogu tako voziti??

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes vozit sa neispravnim termostatom, ali racunaj na duze zagrijavanje motora, vecu potrosnju i opcenito vece trosenje motora, a vjerujem da se za 70-ak kn ne isplati vozit s neispravnim...

 

Ne treba rashladnu vadit, onoliko koliko iscuri, toliko ju dolijes...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo zime sad ce x postova o termostatu.... ki ljeti o klimi :)

Wahler il behr.... topran zaboravi.... Ako neznas sta je u motoru (koji antifriz) onda nije za mjesati pa onda jos ispustit iz hladnjaka mada ce i ovako izac veci dio tj sve iz bloka....

Na diagn.se moze pratit stanje temp u voznji... sat je namjerno bazdaren da laže a preko diagnostike se dobiju prave vrjednosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli ga problem zamjeniti...? Znam koji je antifriz unutra i imam koncentrata za razrjeđivanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.6 TDI dođe do radne temperature i drži u vožnji, ali sad kad je hladno ako stoji duže na leru ili ako se vozi nizbrdo bez gasa (npr. sa Sljemena) padne i temperatura vode i ulja na oko 70c. Otišao termostat ili taj 1.6 jednostavno generira malo topline?

 

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako stojis na mjestu negdje a grijanje upaljeno hladi se, takav je motor

 

to i meni radi 2007 2.0 tdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je meni radilo na Focusu, isto 1.6 tdci, i oni su tvrdili da je to normalno, premda meni nije normalno da kada stojim na staroj cesti kroz gorski kotar u koloni na -10, meni unutra ne radi grijanje i smrzavam se jer temp motora ode u plavo... A i ventilator je vani skoro stalno radio, kazu zbog dpf-a...

 

Meni to nikako nije normalno, pa sta ti auti onda gore na sjeveru nikad nebi radnu temp postigli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pričao sam malo sa svojim majstorom. Uglavnom kaže nista strasno, vjerojatno je otisla gumica neka na samom termostatu i jednostavno ne zatvara u potpunosti i zato malo ranije otvara. I rekao je da preko ljeta i kad je toplije bi bilo normalno a kad je hladnije onda tako malo prije 9o stoji kazaljka s tim da je i on rekao da je u stvarnosti temperaturu dosta manja.

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je meni radilo na Focusu, isto 1.6 tdci, i oni su tvrdili da je to normalno, premda meni nije normalno da kada stojim na staroj cesti kroz gorski kotar u koloni na -10, meni unutra ne radi grijanje i smrzavam se jer temp motora ode u plavo... A i ventilator je vani skoro stalno radio, kazu zbog dpf-a...

 

Meni to nikako nije normalno, pa sta ti auti onda gore na sjeveru nikad nebi radnu temp postigli...

 

Pa nije baš ni meni, ali eto...navodno je na Škodama Octaviama 1.6 TDI još gore...

Vozio sam svakakvih auta i ako je sve bilo ispravno, jednom kad bi se ugrijali na 90 nije bilo spuštanja temp. dok motor radi kako se god vozio ili stajao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.6 TDI dođe do radne temperature i drži u vožnji, ali sad kad je hladno ako stoji duže na leru ili ako se vozi nizbrdo bez gasa (npr. sa Sljemena) padne i temperatura vode i ulja na oko 70c. Otišao termostat ili taj 1.6 jednostavno generira malo topline?

 

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Nizbrdo nema dotoka nafte u motor pa nema ni grijanja.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Senzor temp.rashladne tekucine stvara te probleme da temp.dođe do 90 i naglo padne al to samo na tahometru kad spojis na komp kaze pravu temp.

A sto se tice voznje nizbrdo a vani minus a ti jos nafrljis grijanje u kabini normalno da pada radna temp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjedim u Golfu 7,1.6tdi,motor radi,grijanje na 22 stupnja,cekam u redu za vulkanizera,temp na satu nekih 80 i tako drzi,vec negdje sat vremena,sad se tek pocela polako penjat na 90..auto ima 26 000. Valjda je to za njih normalno,slicno mi se i G6 ponasao

Edited by D.M

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto mislis da je to normalno?

Zato jer se ne stigne masina ugrijat kolko ju ti hladis,ne gonis ju a ledeni zrak konstantno hladi kiler,i ono malo toplog sto proizvede ode na grijanje kabine....mozda si imao prilike vidjet kako su nekad ljudi zimi ispred polovice kilera stavljali il gumu ili karton upravo zato da se brze ugrije i da se ne hladi prebrzo a sve da im nebude zima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Freak je objasnio, ide nizbrdo i nafta nejde u cilindre. Koci se motorom. Motor se vrti zbog gibanja auta. Cim nema nafte nema ni topline.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primijetio sam danas kad sam lijevao zimsku tekućinu za brisače da mi je razina rashladne tekućine ispod min nekih pola centimetra. Dugo vremena je bila na min i onda sam prije nekih mjesec dana ulio nekih max 2 dcl. Bilo je iznad minimuma. Auto radi normalno ne dimi, ulja ima uvijek isto ne trosi ni kapi. Motor je suh nije za viditi nigdje da curi voda. Ima li tko ideja kakvih? I ima li to kakve veze s onim da mi temperatura stoji malo ispod 90?

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemora se ni vidit da curi. Meni curi na vodenoj pumpi kad ga vrtim malo zesce. Nikad ni kapi ispod auta, tek se kuzi kad se skine zastita i vidi zeleni trag po servo pumpi. Treba ga dobro pregledat odozdo pa onda sumnjat na brtvu glave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulio sam do maksimuma antifriz(cca 2dcl je izgubio na 1000km po mojoj procjeni ali nisam siguran jer nisam pratio do koliko sam ulio znam da je bilo na minimumu prije nadoljevanja) pustio da radi kroz 5 min tekućina je porasla za nekih 3-4mm i tu je stajala cijelo vrijeme. Ugasio grijanje temperatura je stalno bila na 90c. Držalo sam gas i sve ali uvijek 90 za pravo čudo. Tepisi pod nogama su suhi sve suho, skinuo plastiku takodjer sve suho, crijeva suha,posuda suha čep isto. Auto ne dimi niti malo ulja ima uvijek do max niti kapi vise niti manje. Sipka se izvadi ne pusi na nju, posuda od rashladne tekucine iznutra cista nema tragova ulja. Auto redovito servisiran, 180 000km 1.9 PD 66kw. Sad kad me to brine ću malo pratiti razinu pa ću točnije znati.

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razina antifriza u posudi zna varirati, i ja sam nadolio u ovlaštenom jer sam mislio da je nešto falilo a onda se opet digla pa sam pitao susjeda koji ga servisira i potvrdio je. Sada malo pratim i vidim da se ponekad digne i spušta u visini 1cm što mislim da je normalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda sam ja prvi put malo dolio i jednostavno je malo razina pala kasnije bi se vratilo na isto stanje ali da dolio do maksimuma sad je čak malo i preko maksimuma. Moje neko skromno miljenje da je glava motora bi možda popilo vie vode na 1000km ili porasla razina ulja ili dimio ili primijetio na samom radu motora nesto... ne znam :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5