3 3
damarko

Najbolji privatni servis za VW u Zagrebu

Recommended Posts

Pozdrav,

 

Gledao sam po forumu ali nisam našao.

 

Dajte napišite, sigurno postoji a ne zna se...

 

Dakle, tražim nekoga tko cijeli život radi VW, tko po zvuku 1.9tdi zna koliko ima kilometara ... znaci, koga od malih i privatnih ili fuš servisera znate i imate za preporučiti za VW. Uz to, da je ljubazan, spreman poslušati, pomoći i tak dalje...

 

 

Koga ?

 

 

 

 

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

Gledao sam po forumu ali nisam našao.

 

Dajte napišite, sigurno postoji a ne zna se...

 

Dakle, tražim nekoga tko cijeli život radi VW, tko po zvuku 1.9tdi zna koliko ima kilometara ... znaci, koga od malih i privatnih ili fuš servisera znate i imate za preporučiti za VW. Uz to, da je ljubazan, spreman poslušati, pomoći i tak dalje...

 

 

Koga ?

 

 

 

 

Hvala.

za ovo mi jedino vidoviti milan pada na pamet :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

za ovo mi jedino vidoviti milan pada na pamet :)

Parafrazirao sam, ali kažem, da je netko baš dobar i da se vas više slaže oko toga. Jer mi je više glupo ići kod majstora koji misli da bi to moglo biti to, to ti košta cca soma kuna ali nisam siguran. Ako nije, mijenjati ćemo dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima netko provjerenog servisera (dobrog i povoljnog) koji ti se neće smijati ako tražiš recimo da zamjeniš čeljusti za veće ili stavi sportski filter? Nego ti ljepo objasni zašto to nebi trebao staviti ili može i kaže kolko to košta. I da je u Zagrebu ili okolica.

Edited by branet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima netko provjerenog servisera (dobrog i povoljnog) koji ti se neće smijati ako tražiš recimo da zamjeniš čeljusti za veće ili stavi sportski filter? Nego ti ljepo objasni zašto to nebi trebao staviti ili može i kaže kolko to košta. I da je u Zagrebu ili okolica.

 

Svaktko bi odradio. Samo ne vidim potrebu sportski filter.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima netko provjerenog servisera i poštenog kao Servis Pajek. Super radi ali neznam da li mu guzva ili šta ali nikako ga nemožeš dobit na telefon više :( da se dogovri servis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A negdje na podrucju Svete Nedelje i Samobora? Puks je mozda mrvicu predaleko makar ako pokaze interes za moje probleme rado bi kod njega skocio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio kod Puksa super čovjek i majstor, fer cijene, super zadovoljan! Ima tko sad majstora za auto akustiku? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio kod Puksa super čovjek i majstor, fer cijene, super zadovoljan! Ima tko sad majstora za auto akustiku? :)

Imam. Zac tnt securus.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni jedino i Puks radi na autu mehaniku , Tihi struju i to je to .

 

Dakle Tihi ti je za struju on nema što nemože složiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni jedino i Puks radi na autu mehaniku , Tihi struju i to je to .

 

Dakle Tihi ti je za struju on nema što nemože složiti

Jel ugraduje tipa rikverc kameru ? (moze link do profila na pp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puks se zaposlio za stalno i nema vremena baš. Pa ako može neka preporuka za dobrog majstora. Do sad ste se pokazali kao dobri u preporukama pa molim nastavite tako i dalje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puks je ok, posten i kvalitetan, sve pohvale.

 

Poslano sa mog E6853 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto Servis Pajek - Dugo Selo, Bencek 6

098 819 031

 

Bio prošli tjedan na preporuku člana foruma i stvarno je čovjek uredu.

Cijena korektna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako si ga uspio dobit na telefon? :gleda Ja sam bio kod njega prije i onda je upao u gužvu i više ga nikako dobit na telefon.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3