1 1
Lejzermaster

RNS 510 nije original VW

Recommended Posts

Mislim da imas miljun tema za ove kopije koje se prodaju zadnjih 10 godina.

Ja sam ima kopiju kad su tek pocele izlazit.

O kvaliteti necu pricat. Al vidim da su ove nove koliko toliko se priblizili oem bar sta se grafike tice.

Ne znam sta ocekujes i koje funkcije su ti bitne

Sta se mene tice ja bi prije uzea oem rcd510 ako financije nedopustaju a ako financije nisu problem onda malo na ebay pa trazi jer se oem navigacijs da nac i za 3.000 kn a mos i kolegu maria kontaktirat on cesto ima oem navigacije na prodaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvijek bi isao na opciju oem rcd 510 ako mi financije nedopustaju rns. Mirno spavam i amen a ne da mislim svaki put oce crknut ili ne, ista stvar kao i s kineskim kopijama mobitela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, ne hvala, OEM all the way

 

Al sad iskreno, koliko cesto koristite navigaciju i DVD?

RNS je u prosjeku 2, 2 i pol puta skuplji od RCD-a, a i jedan i drugi imaju isti estetski ucinak na interijer..

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, ne hvala, OEM all the way

 

Al sad iskreno, koliko cesto koristite navigaciju i DVD?

RNS je u prosjeku 2, 2 i pol puta skuplji od RCD-a, a i jedan i drugi imaju isti estetski ucinak na interijer..

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Potpis!

 

Imam RCD510 i ne pada mi napamet mijenat ga samo zbog navigacije. Nju ionako koristim par puta godisnje. I za to imam Garmina kojeg sam platio 100 eura i dozivotno update-i za karte.

Ko ne pati od toga da ima oem navigaciju, RCD je i vise nego dovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tocno to, od kad sam uzeo RNS, upalio navigaciju 2 puta, jednom iz potrebe, jednom za probu, DVD kad sam ga prvi put upalio da vidim jel radi i to je to

 

HDD prazan, SD kartica unutra

 

Da dobijem dobar deal, zamijenio bih ga za RCD

 

I da, 99% ljudi ne kuzi razliku izmedju modela

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by Juicy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos uvijek nisam kupio...

 

Koja je osnovna razlika izmedu ova dva modela?

 

3b50c817c0ce97df6bffe97db9a4d190.jpg

 

bfcf02d6046c0c0d4a29aa14a1adc9ab.jpg

 

Hvala..

 

Ono sto mi je prioritet, da bluetooth telefon radi dobro i da navigacija nije bas neupotrebljiva..

 

Nadam seda FM radi dobro :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj gornji je noviji model. Prvo sam imao donji i onda naručio gornji. Bolje hlađenje ima, bolji touch, možeš mijenjati osvjetljenje tipki, bolji mikrofon(ali nije ekstra dobar, malo slabije te čuje druga strana), FM je meni oke. Ima još nekih razlika ali ne sjećam se više..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radije si uzmi original RCD 330G plus nego ove kopije, em imas bluetooth koji radi odlicno em je original

Imam ga ja u Golfu i odusevljen sam, a cijena je i vise nego prihvatljiva... navi radi preko mirror linka

 

IMG_2463.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lijepo izgleda taj 330G plus. Mislim da bi mogao i u mog Tigija ovako koliko vidim po dimenzijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za koliko novaca ako se smije znati, dakle nisi uzeo plusa nego obicnog ?

Plus je uzeo

Lijepo izgleda taj 330G plus. Mislim da bi mogao i u mog Tigija ovako koliko vidim po dimenzijama.

Zovi Maria u njega je uzeto

Share this post


Link to post
Share on other sites

A taj plus vidim po you tube ima i apple car play? Spaja se kabelom vidim

Ili to nemaju svi?

Android se valda spoji preko bluetootha ili?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlaho uzimaj si ovo jer je sigurno bolji od RCD 510, naravno pase bez problema na Tigija... getway netrebas mijenjati ako je auto mladi od 2008 i tipkice na volanu rade ako je volan sa 12 tipki

 

E sad vezano za CarPlay

Dakle postoje dvije verzije tog RCD 330g Plusa jednu nazivaju znakovitog naziva "no name" i ta verzija se da updejtati ( nije sluzbeni soft, nego neka kemija ali ugl radi ) da podrzava CarPlay

izmedu ostalog kinezi mijenjaju sam procesor na njemu pa onda navodno updejtaju softver...

Druga verzija je Desay (koju i sam posijedujem) i nema CarPlay ali i bez njega i iPhone i Android spojim preko bluetootha

Za Androide je MirrorLink ( koji ga podrzavaju )

 

Sve u svemu definitivno bolja alternativa i za RCD510 i za ova kineska smeca

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta je sa oem kamerom, senzorima i prikazom na ekranu? Ima li tu opciju? Meni je najbitnije to i da ima sd karticu. Ostalo manje vise..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve zivo fercera, kamera ako ju imas ( naknadna ugradnja zahtjeva samo VCDS ) park senzori takoder rade najnormalnije

Imas SD, USB, Aux, iPod/iPhone

 

IMG_2465.jpg

 

IMG_2466.jpg

 

IMG_2468.jpg

 

IMG_2474.jpg

 

I da, nabavljam ga po atraktivnoj cijeni :)

Edited by Dražen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedini bed, koji nije problem samog uredjaja, je to sto SmartLink ima premalo aplikacija. Naime ja koristim odlicnu i besplatnu Here We Go navigaciju ali ona ne radi preko SmartLinka nazalost :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovisno koji telefon koristis, pretpostavljam Samsung jer on je malo specifican po pitanju MirrorLinka, recimo na Xperiji radi apsolutno sve, HTC takoder ima dosta dobro to odradeno ali Samsung bas i ne

Evo kako izgleda sa Xperia Z3

 

IMG_2533.jpg

 

IMG_2534.jpg

 

IMG_2535.jpg

 

IMG_2537.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve zivo fercera, kamera ako ju imas ( naknadna ugradnja zahtjeva samo VCDS ) park senzori takoder rade najnormalnije

Imas SD, USB, Aux, iPod/iPhone

 

I da, nabavljam ga po atraktivnoj cijeni :)

E to mi je bitno, da kamera i senzori rade jer to mi je tvornicki ugradjeno. A sve ekstra sto ima to je samo plus.

Morat ću na proljeće vidit za nabavku. Zanimljiv mi je uredjaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1