5 5
TH Performance

THP Dyno Services

Recommended Posts

Hic je na odmoru do 08.01.

 

 

I majke mu stare de odbanirajte više čovjeka,

 

pa šta sad nisu ni prvi ni zadnji koji su se pofajtali na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma glupost...

Za svađu su potrebne dvije strane a sad da je baš samo jedan kriv neznam jer svašta su pisali jedni drugima što znači da ni jedan nije poštovao forum pravila....

Ups i ja sam sada off valjda neću i ja dobiti po prstima.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ta pristranost o kojoj ja tupim. No nazalost, admine boli kita, rade kako im pase i to je to. Promjena NECE biti pa ili se pomiriti s trenutnim funkcioniranjem foruma ili ne pa otici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim sa admini i neprate bas sve tj ovaj topic.... Sutra je nova god... pa taman kad zazovem precjednika pitat cu ga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ne prate pa em su ga banali em se ovo poteze vec mjesecima i nikom nista.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šef veli da ce provjerit u cem je problem.... pa evo cekam rasplet... podsjetim ga svakako :)

Ako nema razloga i stvar je pojedine osobe onda nek ide sve u klinac... Odoh na audi forum...tamo su normalni ljudi... :)

Al pricejajmo... jos

Share this post


Link to post
Share on other sites

sretan put ,ne zaboravi log out

 

a onokav bezobrazluk kakav je bio od THa tu ne treba nikome ,ocito samo tebi

Share this post


Link to post
Share on other sites

sretan put ,ne zaboravi log out

 

a onokav bezobrazluk kakav je bio od THa tu ne treba nikome ,ocito samo tebi

Pratio sam to prepucavanje i samo ću reći da je za svađu potrebno dvoje jer bilo je dječijeg prepucavanja ja znam ti neznas,moj tata je jači od tvog tate itd...

Svi imaju malo napuhan ego nije to lose ali treba znati granicu a prepucavanjem ste ju prešli SVI ....

Nemam protiv nikoga nista ali treba dati priliku svima da se pokažu i dokažu a zadovoljne ili nezadovoljne stranke neka sude a ne Konkurencija...ruku na srce nitko nije baš nevin, zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sretan put ,ne zaboravi log out

 

a onokav bezobrazluk kakav je bio od THa tu ne treba nikome ,ocito samo tebi

 

Ako pustimo na stranu tvoj animozitet prema Hicu i pogledamo objektivno.. Osoba A jebe majku osobi B preko PM-a, sto se valjda nit na jednom forumu ne sankcionira jer je isto kao i da je to napravio preko wapp-a npr i onda osoba B na forumu u temi jebe majku i prijeti osobi A...i onda obojica dobe ban, to je objektivno i fer? Ponavljam, nebitno o kome se sad radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sretan put ,ne zaboravi log out

 

a onokav bezobrazluk kakav je bio od THa tu ne treba nikome ,ocito samo tebi

 

A bezobrazluk s druge strane si namjerno ignorirao? Taj bezobrazluk ti treba? Uostalom, nije samo freak trazio da se vrati sto si isto nekako ignorirao...

Vidi se da nisi nimalo pristran :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene nadobudni dario netangira....brani jednog jer imaju deal ocito..

Ja sam da se druga strana vrati jer dobro znamo sta se pisalo... Kad se njegovog druga odbanalo ovog nije i to nije fer.

Hic je nadobudan isto po komentarima ...nekad mu komunikacija nije bas ok ALI covjek ima znanja i nije niciji uvlakac (bar tako ja to vidim) u raspravama s remapom je davao mnogo zanimljivih informacija i svojim znanjem puno puta ispravljao tudja naklapanja... a takvog da recem kadra na forumu nema bas mnogo. Stoga bas zbog neravnopravnosti mene interesira zasto je takva politika i opet cu kontaktirat precedavajuceg.

Ti Dario se i dalje nadaj a poradi malo na doprinosu za kvalitetu foruma...prvo s svojim ispunjanjem profila pa dalje sa davanjen savjeta raznim pitanjima forumasa... naravno ako ti forum uopce ista znaci...

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoćemo Hica nazad...Hoćemo Hica nazad...

 

Čovjek hvali svoje i neda na svoje... Da ga pljuje neko sto nema bas prevelikog znanja o tome.Neznam ga osobno ali htio bi popričat s njim isto kao s nekolicinom ljudi iz foruma, kao sto su Petar Beli Jopa Autofreak itd !!!

Srali ste vi i on,i u cemu je problem?

Ja nevidim razlog zasto njega maknuti a ne i vas :)

Koliko se o revi pisalo nakraju ljudi prevareni na 100 načina bila je na facebooku neka tema.. :)

Neznam o kome se radi mislim da se odnosilo na Elmina

Edited by cukytdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ako ga i odbanaju, pitanje da li zeli vise postati ovdje.

To razumijem al uz razgovor s precjednikom smo rjesili pitanje bann-a... Samo da hic popravi odnos s javnoscu i forum bi se digao na malo vecu razinu oko strucnih stvari koje velika vecina nas nezna... a vidis meni su bas te teme zanimljive :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

AutoFreak jel bi si ti dao pametovat nekom vulanizeru??

 

Hrvoje radi custom mapu i kraj, ovaj prodaje Revo generičke mape i kombinacije, dakle on ne radi mape i neznam kaj se imaju prepucavat.

 

Meni neznači ništa mapa ni od jednog evo tipa revo, sedox i slični, kaj me zabole kakve su onda.

 

 

Meni bi imalo ovo sve smisla da su se eto zakvačili Hrc, Fire, Matjaž, Srđan.

 

Hrvoje mi radil mapu i auto ide, nemam problema nikakvih, i radit če ju opet kad malo zatopli i izmjenjaju se dijelovi.

 

Da bilo je da mi se rasipala turbine, mislim kaj je tu čudno, polovna upitne raparature i +50kkm na AC i maltene uvjek puni gas.

Ali nije bilo auto ti nevalja i sl, napravio je mapu za taj motor i te postavke prema mojim željama i radit če opet.

Nemam pregrijavanja, ne pali greške kuta paljenja i jbt postal auto ispravan vidi čuda popravio se sam od sebe.

 

Netko tko radi svoj proizvod nevidim zašto bi si dao pametovat nekom tko preprodaje tuđe.

 

Hrvoje kaj se ne registriraš sa drugim imenom i nastaviš raspravu,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hic je vracen na moj zahtjev upravo jucer. Rekoh sve i zato sam htjeo da se vrati a jest malo ga zeza odnos s javnoscu tj na neuke ljude koji svasta pitaju... (nemislim sad na svadju) al takav je on odavna i jebiga...culi smo se preko pp-a .... nesekiraj se ti nista.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobar sam sa njim, o.k malo je kao bura al nemremo ni svi bit isti bilo bi dosadno, hahaha, ajd nek je vračen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo par uradaka, da malo potpalimo, zima je vani brrrr

 

Golf 6 tdi, 217ks

2fb93c5efc06fef0921c076f106ba65f.jpg

Pa jedan S3, nakon revo 370ks (na dynu 304ks), tuniran na 355ks! (Po revo racunici, 370+51=421ks!!! Kak da ne...)

dc0adbdb0096d349c16ec013bd10fc1c.jpg

I jedan audi, v10

 

056a8ecb8d207f8ca68401550234191c.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz Hic, zanima me u vezi ovog S3, jeli bio kakav problem na Autu ili sta pa je bilo toliko razlike?

I sta Auto ima na sebi, mislim na usis ispuh etc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj crni gtd golf je stao i izgubio od opel gtc 1.9 cdti cipanim na 190ks ( serijala 150)..

 

A skoro 30 ks razlika..navodno

 

Oba ista klasa, oba dizel, oba manual..jos gtd nema ni dpf..

 

Mozda on i pokaze konje, ali ne ide kao da ima skoro 220ks.

Edited by Boky

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mozda ne zna voziti, a mozda je jos 1000 razloga u koje ne ulazim. Ima toliko koliko ima, a jel se stao sa avionom ili krastom koja ima ili nema manje ili vise konja, nije moj posao. Nek se stane sa istim takvim golfom pa cemo usporedjivati kruske sa kruskama.

Pozz Hic, zanima me u vezi ovog S3, jeli bio kakav problem na Autu ili sta pa je bilo toliko razlike?

I sta Auto ima na sebi, mislim na usis ispuh etc...

Nikakav problem osim mape, koja je prevara.

 

Nakon tuninga, bez ikakvog popravka icega, dobio je 355ks, i to je max. Kakvih 370, kakvi bakraci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje Hic,nesto sam na netu vidio da su poceli mapirati delphi kompove na novim golfovima i policima,imas li info dal je sifra probijena?

Bio sam s frendom kod tebe kad si bmw 118d radio,onaj sto je sastavljen iz par komada auta...

 

https://youtu.be/q7qlJkM5WaI

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5