5 5
TH Performance

THP Dyno Services

Recommended Posts

Ovaj crni gtd golf je stao i izgubio od opel gtc 1.9 cdti cipanim na 190ks ( serijala 150)..

 

A skoro 30 ks razlika..navodno

 

Oba ista klasa, oba dizel, oba manual..jos gtd nema ni dpf..

 

Mozda on i pokaze konje, ali ne ide kao da ima skoro 220ks.

Jel ti bas namjerno lazes ili si totalno pogubljen?

 

Drahy je napisao da su se stali 2x. Prvi je gtd bio brzi al je Drahy napisao da mu nisu pasali okretaji.

Drugi put su se stali kako je Drahyu pasalo i tu su bili isti.

I to iz treće brzine. Dakle da su isli iz nize, jaci auto bi sigurno bio u prednosti.

 

Reagirao sam na ovo jer si isto tak i za mene pisao da smo "isti" a onak bio si barem 2 duzine iza.

 

Zato te pitam, namjerno lazes da zakuhas ne znam sto ili nisi u stanju procitati i prepisati sto je Drahy napisao?

Edited by Xman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decki, nemojte se zivcirati, ak se ja ne zivciram

 

Rezultati govore za sebe, a vozaca i kibicera ce uvijek biti boljih i losijih.

 

Svatko staje kako mu pase, a netko drugi to tumaci kako mu drago

 

Tako da smo se vec uvjerili u "serijski" neciji auto koji ide kao naturpijana pila, majkemi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ti bas namjerno lazes ili si totalno pogubljen?

 

Zato te pitam, namjerno lazes da zakuhas ne znam sto ili nisi u stanju procitati i prepisati sto je Drahy napisao?

Je, bas imam razloga lagati na vw

Forumu

 

A ti si bio tu vecer kad su se stali njih dva?

 

Ja sam bio, ja sam i pitao mislava dal hoce probat sa drahyem, i drahy cim se vratio nazad na billu je rekao pred svima kak mu auto ide jebeno i kak se drzi s gtdom.

 

Nadalje, sam mislav je tada rekao da iz nekog razloga ti gtd-ijevi ne idu ocito kak bi trebali ici za te konje. Dal je do konja, dal je do mape, dal je do vozaca, dal je do tezine ili miljon drugih razloga to nisam ja nigdje napisao, jer to ne znam pa se ni ne mjesam mozda je drahijev auto krivo izmjeren konje pa ima vise..

 

I za tebe nisam nikad rekao da si sporiji, ili da sam ja brzi..uvijek sam rekao svima da si ispred mene, i da sprdao sam se sam na svoj racun kak ocito racunjanje duzina me malo tad jebalo..jer me boli k za bilo kakva prepucavanja, brzi si bio i bok :)

 

Poanta je bila, da iako si ti brzi bio, po mojem misljenju, ja sam tada ocekivao da ces biti jos i brzi, odnosno da ces Vise mi odlazit cim poklopimo. Pa sami smo to komentirali na billi i jos si se bio i slozio samnom da si ocekivao vise od svog auta. Pa imam i ja postove s hraweba gdje ti pises da nek idem ja mjerit svoj auto da mi ide jebeno za serijalu i da ti nije jasno kak tak jebeno je isao

 

Jeboga ja xman, kao dobri smo si, a tu me lazovom prozivas..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda sam ja drugacije tumacio ovo sto je drahy napisao "on ode pol metra, ja ga stignem i odem pol metra "..

Ja to tumacim da je malo ispred bio na kraju

 

No poanta je, svi smo kao i drahy ocekivali da kad stane s gtd da ce ga gtd dobit bez problema, a ne da su si na pas mater..

 

Zato ja kazem da je "izgubio" jer ili drahi ide jebeno, ili gtd ne ide tak kak treba..no mozda i drahy ima vise od navodnih 190 konja :)

 

Sta ti imas opce radit s crnim gtdom kad si bio brzi od mene?

 

Ali mozemo sad mi probati..nisam ja vise serijski, moglo bi biti zanimljivo buduci da si se i ti ubrzao kao i ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se, po papiru bi gtd trebao bit vise naprijed.

Mi smo se bili nasli da vidimo kolika je ta razlika otprilike al je padala kiša i vrtio sam i u trećoj na poklapanje pa smo odradili jedan retard run iz 4e na oko 100 i do 220 je ostao puno iza mene.

 

A jel'? Napokon si ga cipnuo. Ajd probamo kad hoces, ja sam uvijek za :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tko je brzi a tko sporiji klasika.

Zasto bi ista konjaza isla jednako u bilo kojem kojem auzu? Pogotovo ako nije isti proizvodjac....

Pa ima razlike kad i felge nisu istog promjera....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li su krenuli delphi ecu-i ili ne?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Tko je brzi a tko sporiji klasika.

Zasto bi ista konjaza isla jednako u bilo kojem kojem auzu? Pogotovo ako nije isti proizvodjac....

Pa ima razlike kad i felge nisu istog promjera....

Hm, pa zašto bi itko isao cipat ili na bilo koji način tunirat auto nego da bude brzi?

Kaj, to je sad sramota stat se s nekim da vidis kud je lova otisla? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima vec nekih remapa delphi ecu-a,tako da su vjerovatno probili sifru... Hic,mozes li to provjeriti?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto je čudno sa snimkom gore... tj. valjda je dsg s više od 5 brzina :)

Ja imam g7 1.6 tdi 110ks s delphi ecu-om, 5 brzina manual... i 4. brzinu razvlačim do cca 180 (4000rpm) ako je cilj ubrzati do 180 što prije :)

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Hic... koliko €?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Hm, pa zato bi itko isao cipat ili na bilo koji način tunirat auto nego da bude brzi?

Kaj, to je sad sramota stat se s nekim da vidis kud je lova otisla? :)

I onda eto opel brzi od slabijeg gnoja...i sta smo zakljucili? Sad gnoj ispada da nema te ks a sve po "logicnom" zakonu? Dva ista auta s istim kotacima kilima i onda radit usporedbu je okej....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije brziji malo se kao krivo izrazio na Bili ... :lol2 :lol2 :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Hic,

Golf 6 GTD DSG, auto je zdrav i sve je serijala na autu, od usisa do ispuha, a tako i namjeravam ostavit, na koliko snage i momenta moze ic a da ne strepim oce li sta ispalit kad ga stisnem?

 

Hvala

Lp, Goran.

 

Poslano sa mog F5121 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pripazi na riječnik,forum nije mjesto zajebavanju drugih članova pa i konkurencije..... Dokaze i bez tih oslovljavanja imaš i to je dovoljno.

 

 

Koliko ide maximalno TDI 3.0 ozn.motora CDUC (single turbo) iz a6 2013....

Poznanik ima nekih problema a mislim da pretjeruje s konjazom pa je to ustvari problem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

AutoFreak jel bi si ti dao pametovat nekom vulanizeru??

 

Hrvoje radi custom mapu i kraj, ovaj prodaje Revo generičke mape i kombinacije, dakle on ne radi mape i neznam kaj se imaju prepucavat.

 

Meni neznači ništa mapa ni od jednog evo tipa revo, sedox i slični, kaj me zabole kakve su onda.

 

 

Meni bi imalo ovo sve smisla da su se eto zakvačili Hrc, Fire, Matjaž, Srđan.

 

Hrvoje mi radil mapu i auto ide, nemam problema nikakvih, i radit če ju opet kad malo zatopli i izmjenjaju se dijelovi.

 

Da bilo je da mi se rasipala turbine, mislim kaj je tu čudno, polovna upitne raparature i +50kkm na AC i maltene uvjek puni gas.

Ali nije bilo auto ti nevalja i sl, napravio je mapu za taj motor i te postavke prema mojim željama i radit če opet.

Nemam pregrijavanja, ne pali greške kuta paljenja i jbt postal auto ispravan vidi čuda popravio se sam od sebe.

 

Netko tko radi svoj proizvod nevidim zašto bi si dao pametovat nekom tko preprodaje tuđe.

 

Hrvoje kaj se ne registriraš sa drugim imenom i nastaviš raspravu,

Hic radi custom mapu?? Na tfsi??..To tebi moze prodati nekima ne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pripazi na riječnik,forum nije mjesto zajebavanju drugih članova pa i konkurencije..... Dokaze i bez tih oslovljavanja imaš i to je dovoljno

Hahaha ti si se borio da se vrati na forum a sad ga opominjes, kad netko nema kulture onda nema i gotovo.. jos među prvim postovima sam napisao da mu ovo nije myhraweb i da ovdje nema vrijeđanja i sprdanja

 

Uglavnom LOL

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa kulutorom ili bez,svakom tuneru i onom tko zna sta hoce ce kad tad trebat ovako pametna glavica, i budite sretni da se covjek uopce zeli ovdje raspravljat i natezat s vama...trebali bi ga mazit pazit...

Iz moje perspektive covjek tuce kurc.po plotu,al tuce svojim i bas ga briga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam opcenito totalni noob sto se tice tih chipanja i mapa. Ali mi je jasna jedna stvar. Imas genericke mape i custom mape. Mislim da rasprava izmedju toga jest kao da zbrajas kruske i jabuke. Genericka mapa je slozena za savrsen auto ili po tamo nekom savrsenom sa 10kkm i nemora radit jednako na svim autima a i nemre. Dok custom mapa se prilagodjava svakom autu posebno sa svim njegovim manama i vrlinama. Prema tome genericka mapa nema sta trazit medju dobrim custom mapama.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5