5 5
TH Performance

THP Dyno Services

Recommended Posts

poanta mog posta je da se prepirete uzaludno, iskreno neznam ko se di pojavljuje i kaj pametuje...al sad ozbiljno da li postoji negdje kod nas nekakav tečaj..nešto di se može naučit tunirat mape..osnove znam i tu je stalo .. nije valjda da mi je jedina opcija sjebat svoj auto probavajući

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jedno znam dok se vi prepirete ko je bolji,jaci,vislji,brzi ja odo na njuskalo uzet varalicu za max 40 eura.pa cu bit najbrzi.

 

Dajte ljudi radite prave poslove sto i znate,manite se pljuvanja i vrijedjanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odes na tecaj gdje ces nauciti nista, aLi barem 2-3000€ budes laksi...

Edited by TH Performance

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje pitanje je sljedece. "genericka mapa" znaci ta mapa je namjenjena za stock motor i kaontakva "radi super" a kaj se desava kad ja odlucim izbacit kat,lonce skoro sve,drukciji usis itd...? Znam da sa custom mapom se prilagodis komponentama. Sa tobom Hic sam davnih dana trgoval i sve je bilo super.. Hvala unaprijed za odgm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi probao ikad koliko dobivas izbcivanjem kata i lonaca i usisa.. ? Ja sam izbcio kat i lonce i stvio K&N panel i auto mi pokazao 118ks a org 115 s tim da je novi turbo a ne neki zaklani s 300k km

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje pitanje je sljedece. "genericka mapa" znaci ta mapa je namjenjena za stock motor i kaontakva "radi super" a kaj se desava kad ja odlucim izbacit kat,lonce skoro sve,drukciji usis itd...? Znam da sa custom mapom se prilagodis komponentama. Sa tobom Hic sam davnih dana trgoval i sve je bilo super.. Hvala unaprijed za odgm

Marinko

 

Jos 2008g napisao sam text o tuningu, dok je vecina nasih tunera sa foruma vozila bicikle :)

 

U threadu Chiptuning, post broj 1, Perkan ga je stavio. Sve je objasnjeno jos davno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

'' Sto se tice cijena, cijene su od 350 do 500€. Smatramo da je to postena cijena za ulozen trud, a u cijenu je uracunato vrijeme na dynou te mjerenje prije/poslije. S postovanjem T.H. Performance''

 

Jesu li se cijene promijenile? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jopa da jesam napravil. I veci ic je stavljen te je komplet od turba do zadnjeg lonca inox fi 63

 

 

Hic potrazit cu.

Hvala

Edited by Marinko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi probao ikad koliko dobivas izbcivanjem kata i lonaca i usisa.. ? Ja sam izbcio kat i lonce i stvio K&N panel i auto mi pokazao 118ks a org 115 s tim da je novi turbo a ne neki zaklani s 300k km

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Koji auto? Original?

Na čipiranom po meni ima razlike....

A drugo, nije sve u konjima, bitna je i krivulja snage

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nequotam al da trazio sam hica natrag zbog strucnosti i zna odgovorit strucno na mnoge stvari. Napisao sam i taj problem s obracanjem i evo zato sam ga opominjao....

Tako da znaci nit mu se uvlacim nit ista... samo zelim da na forumu imamo strucnjaka poput njega naravno bez provokacija tj omalovazavanja drugih....

 

Sto se tice samih mapiranja logicno je da custom mapa u pravilu je bolja stvar nego genericka...stock auto i nekako al kad se odrade pojedine preinake tipa usis ispuh (da neidemo u dublje preinake) tu je custom mapiranje na valjcima AMEN....

Osobno nemam povjerenje u dorađivanje genericke mape po stilu tu cemo dodat tu oduzet..... I saam imam genericku mapu i da bila je po jeftinijoj cijeni a opet mi na krajnjem jugu nemamo neki izbor a valjke pogotovo.... Kad se turbo rasuo savjetovali su mi da vec kad radim da odma odradim hibrida pa sam se konzultirao s Turbo servis Užice (kod njih je turbo odrađen) i naravno savjetovali su da se korigira postojeca mapa il ako nije mapiran da je preporuka da se to odradi.....

Nisam se odlucio na ponudu remapera i ostalo je ki i do sad.... mozda sam u krivu i bezpotrebno sumljcav al eto vec kad je genericka nek ostane na tim default postavkama.... Kad bude 500evra viska mozda se obratim nekome s valjcima.... konkretno u hr osobno znam za Muhu i Hic-a da su dobbri..... a evo kolega Rušćić je pribavio valjke pa napokon budemo i mi dole imali nekog u blizini tko je od povjerenja i strucnosti....

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda se varam al cini mi se da nigdi nije naglasia da u 2017 nastavlja sa revom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvoje da li tvoji valjci računaju snagu na kotačima ili radilici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice samih mapiranja logicno je da custom mapa u pravilu je bolja stvar nego genericka...stock auto i nekako al kad se odrade pojedine preinake tipa usis ispuh (da neidemo u dublje preinake) tu je custom mapiranje na valjcima AMEN....

Pa ECU se valjda sam adaptira na usis i ispuh, ne treba tu remap.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ECU se valjda sam adaptira na usis i ispuh, ne treba tu remap.

Pa i nije bas tako jednostavno, je u nekoj mjeri kod nekih auta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je..... Zato nije isto imat istu mapu na stock il na motoru koji ima hibrid pa i makar samo siri ispuh i drugi usis.... Tako da osobno mislim da je generika relativno ok za stock al za sve dalje je potrebna individualna mapa po podatcima iz raznih režima/opterecenja motora.....

Ovo nije moje podrucje al me zanimaju detalji oko remapiranja...te kvalitetan odgovor pa i prepirka dvaju strana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je..... Zato nije isto imat istu mapu na stock il na motoru koji ima hibrid pa i makar samo siri ispuh i drugi usis.... Tako da osobno mislim da je generika relativno ok za stock al za sve dalje je potrebna individualna mapa po podatcima iz raznih režima/opterecenja motora.....

Ovo nije moje podrucje al me zanimaju detalji oko remapiranja...te kvalitetan odgovor pa i prepirka dvaju strana...

Ne diraj ništa ako ne želiš koji Horspowr više poslije hybrida..u tvom slučaju turbo prije izvrši svoju zadaću i samim time radi u rasterećenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvoje da li tvoji valjci računaju snagu na kotačima ili radilici?

Vidio sam negdje na Screenshotu opela insigniu opc (325ks) da je izbacila 240ks... Pa moze bit da racunaju na vijku od kotaca :) Ali to je vjerovatno do opela :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jest sigurno na kotačima jer je nemoguća tolika drastična razlika..nije mi jasno zašto uspoređivat ta dva broja

Edited by IVAN_VXR

Share this post


Link to post
Share on other sites

A meni nije jasno zasto netko uopce pise o snazi na radilici, kada je to nemoguce izmjerit bez da se motor ne vadi...

 

Ono sta je bitno su konji na kotacima, whp, ovo na radilici se uzimaju neki gubici u obzir pa se izmislja snaga odokativno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jest sigurno na kotačima jer je nemoguća tolika drastična razlika..nije mi jasno zašto uspoređivat ta dva broja

Imas dyno? Aj ne pricaj pizdarije, uz duzno postovanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hic. 1.8t agu sa t3 turbinom velik ic i ispuh fi63.

Imas kakvu preporuku za dizne i kolko bi mapiranje bilo. Motor je komplet osvijezen pred 2000km

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5