5 5
TH Performance

THP Dyno Services

Recommended Posts

Nope, nisi, ja npr imam volvo karavan. Ali bez frke imam 100% tnu procjenu bez greske. Od TISUCA auti, odradio sam mozda 50-60 forumasa sve skupa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci procjena je da cu u nekoj daljnjoj buducnosti imati pošten auto

(šta se mene tice i ovaj je pošten pošteno sam ga zaradio)

i da nikad necu biti tvoja mušterija

puno hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Što to znači?

Ljubomora znaci,, jer se kod muhe dobije ono sto 95% ljudi razumije a kod njega samo on..:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne hvala, moje stranke su strastveni automobisti, a be dezurni drzaci moralne vertikale. Imas puno drugih, tako da nemas brige

Ispricavam se na tipfelerima, putujem na posao4e0a547f880c7d65753d95a889cb5160.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislite i pricajte o Hicu kaj hocete, ali covjek ima odnos prema poslu i radnu etiku koju rijetko sretnem..

Auto mi je radio do 1 u noci (a ne bi ga dao ikome u ruke osim njemu nakon prijasnjih iskustava) tokom radnog tjedna, usprkos tome sto sam rekao da imam drugi auto za vozikat se i da mi puca ona stvar, ali kuci nismo isli dok sve nije bilo gotovo..

 

Vozam se i je*em mu majku svakodnevno, vec izvjesno vrijeme, sve radi bez pogovora, i nikad nisam bio sretniji s autom.

 

Pali su i jaci auti 'na papiru', nijedna se lampica nije upalila, auto se ljepse vozi nego kad je bio stock.

Za ljude koji zele nesto vise od svog auta, od mene nema bolju reklamu, sto zbog odradjenog posla, sto zbog odnosa prema meni kao stranci..

 

Toliko od mene, a Hic tebi hvala na volji i strpljenju

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koliko znam svaki de auto se nepenje na valjke znaci uzme se neka prosjecna konjaza takoni maximalna brzina.Mislite da su svi motori isti???

Nisu radim u tvornici aluminije radimo puno i za daimler,bmw,vw,peugeot itd

Isto punjenje bude iz iste peci pa uzimamo 3 probe i na pocetku sredini i kraju i nijedna nebude ista eto krenimo od materijala a gdje je nesto drugo..

 

Uglavnom nijedan auto nije isti :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci te univerzalne mape su napravljene za 1000 vozila i stavit ce mo kod pere perica ja i ti na iste aute iste konjaze isti kotaci isti kilometri tvoj ce ic bolje za pola duzine zasto e zasto...

A ovaj hic kako se zove vec gospon napravi mapu da moj i tvoj idu "isto"

Hocu rec da hic napravi za svaki auto posebno a ne jednu mapu za 1000 auta unikat mozemo rec ...

Edited by cukytdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci te univerzalne mape su napravljene za 1000 vozila i stavit ce mo kod pere perica ja i ti na iste aute iste konjaze isti kotaci isti kilometri tvoj ce ic bolje za pola duzine zasto e zasto...

A ovaj hic kako se zove vec gospon napravi mapu da moj i tvoj idu "isto"

Hocu rec da hic napravi za svaki auto posebno a ne jednu mapu za 1000 auta unikat mozemo rec ...

Pola dužine auta? Prihvatljivo s obzirom na sve napisano i tolike razlike u samoj tvornici, ja bi prihvatio da je netko s istom tuning mapom pola dužine brži od mene iako je sve ispravno.

 

I još uvijek je nejasno kako onaj GTD od 217 ks nije ubio Astru od navodnih 190 ks bar 10 dužina auta, obzirom da HIC tvrdi da nijedan Opel nema deklariranu snagu i još ako ga je netko drugi mapirao taj vjerojatno nema ni 150 ks :D

Edited by dean

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čovjek ima valjke pa lako provjeri, bez nekog napamet naklapanja. A usto prozvođači svašta pišu samo da se proda, jer papir sve trpi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi moji vi ili namjerno podjebavate ili koji se bog desava...?

 

Usporedujemo kruske i jabuke iliti astru i golfa.Nisu konjske snage presudne oce li neki auto ici ili nece.Igraju masa,prijenosni omjeri,moment,konjske snage a i vozac he jedan od faktora.

 

Da usporedujemo golfa i golfa ili astru i astru iste tezine sa isto goriva i istom masom vozaca onda bi mogli rec da moment i konji odreduju koji ce biti brzi iako bi u manjoj mjeri i skill vozaca igralo malu ulogu.

 

Tu se prica o 10 duzina auta a za to je potrebno puno vise od 20ak ks razlike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pola dužine auta? Prihvatljivo s obzirom na sve napisano i tolike razlike u samoj tvornici, ja bi prihvatio da je netko s istom tuning mapom pola dužine brži od mene iako je sve ispravno.

 

I još uvijek je nejasno kako onaj GTD od 217 ks nije ubio Astru od navodnih 190 ks bar 10 dužina auta, obzirom da HIC tvrdi da nijedan Opel nema deklariranu snagu i još ako ga je netko drugi mapirao taj vjerojatno nema ni 150 ks :D

Slažem se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze biti puno razloga. Npr. Nesto je pokvareno?

 

Vidim da ima preglupih da bi uopce pojmili da se nesto MOZDA moze pokvariti.

Cudo, a? Auto, a da je pokvaren? Npr cuveni N75 boost ventil?? Ili N249 na turbu?

Pa na 50% auti je u kvaru, a ljudi ni ne znaju.

 

Join the haters club, iovako je guzva od supaka, ne stignu svi doc na red

A joj, zaboravio sam da usporedjujemo dva sveta grala automobilisticke industrije! Oprostite, oni su totalno isti. I isti vozac ih vozi. Isto kila. Ista govna, ne znas jel gori golf ili astra

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni nije jasno ono sta ste rekli

sta da takva razlika može biti a isti motori

vode se pod 190ks

raspon od 160 do 210ks

to je stvarno prevelika razlika

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5