5 5
TH Performance

THP Dyno Services

Recommended Posts

Ljudi moji vi ili namjerno podjebavate ili koji se bog desava...?

 

Usporedujemo kruske i jabuke iliti astru i golfa.Nisu konjske snage presudne oce li neki auto ici ili nece.Igraju masa,prijenosni omjeri,moment,konjske snage a i vozac he jedan od faktora.

 

Da usporedujemo golfa i golfa ili astru i astru iste tezine sa isto goriva i istom masom vozaca onda bi mogli rec da moment i konji odreduju koji ce biti brzi iako bi u manjoj mjeri i skill vozaca igralo malu ulogu.

 

Tu se prica o 10 duzina auta a za to je potrebno puno vise od 20ak ks razlike.

mozda je jednostavno u prijenosu...koliko sam skuzi na vecim brzinama je brzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze biti puno razloga. Npr. Nesto je pokvareno?

 

Vidim da ima preglupih da bi uopce pojmili da se nesto MOZDA moze pokvariti.

Cudo, a? Auto, a da je pokvaren? Npr cuveni N75 boost ventil?? Ili N249 na turbu?

Pa na 50% auti je u kvaru, a ljudi ni ne znaju.

 

Join the haters club, iovako je guzva od supaka, ne stignu svi doc na red

A joj, zaboravio sam da usporedjujemo dva sveta grala automobilisticke industrije! Oprostite, oni su totalno isti. I isti vozac ih vozi. Isto kila. Ista govna, ne znas jel gori golf ili astra

N249 na tdi-u?

 

a kad je rađen taj GTD? Na valjcima je bio ispravan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da GTD je neispravan a Astra je bržija :lol2 :lol2 :lol2

Edited by Bery

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, ali najlakse je trolat, a iskustvo nula

 

rs7 100-200 7 sec?..kaj si rekao prije par dana? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znan ja jel laga 'ebate led, ali malo bezveze prema vlasniku objavit slike njegovog auta pa ga posrat dole u komentaru, nije li?

Da. Nije profesionalno niti fer prema coviku. Najvjerovatnije ce izgubit neke ljude na taj nacin.

Ali kad odradis hrpu rs, sti, s ..... Jebiga negledas isto na auta.

Ni mene ne vesele gtd, dizeli svakakvi i slicni...

 

Sent from my K10000 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto negledas na aute isto, svako ce ti platit za tvoj rad i znanje, malo je glupo i bahato reci za nesto necije da nevalja ili te neveseli a uredno si mu napravia i naplatia posal. Razumin da se neko auto radi sa vise gusta ali nebi na neka manje zanimljiva auta tribalo gledat ka na smece jer ces sutra i za vlasnika takvig auta rec da je smece jer ti je dovea neko smece od auta da mu tuniras i platia ti. Konkretno mislia sam se javit Ruscicu ali sam sad malo skeptican posto negleda na sve aute isto i vjerojatni nece posvetit dovoljno vrimena i paznje da napravi kako triba neku kantu od auta (pod kantu i smece od auta nemislim na rasturena i neispravna auta nego na neka manje "zanimljiva").

Lp

 

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj pljuje i po autima koje radi, za jednu Octaviu na fejsu piše Superb, a u komentaru kaže da su to sve češki ormari uzbudljivi ko rosa u podne :lol2

 

Pa nije to tako strasno, em mozda zna vlasnika i mozda mu je to rekao i u lice i mozda je bila zajebancija ali namjanje mi izgleda kao namjerno pljuvanje po autu i vlasniku samo radi pljuvanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto negledas na aute isto, svako ce ti platit za tvoj rad i znanje, malo je glupo i bahato reci za nesto necije da nevalja ili te neveseli a uredno si mu napravia i naplatia posal. Razumin da se neko auto radi sa vise gusta ali nebi na neka manje zanimljiva auta tribalo gledat ka na smece jer ces sutra i za vlasnika takvig auta rec da je smece jer ti je dovea neko smece od auta da mu tuniras i platia ti. Konkretno mislia sam se javit Ruscicu ali sam sad malo skeptican posto negleda na sve aute isto i vjerojatni nece posvetit dovoljno vrimena i paznje da napravi kako triba neku kantu od auta (pod kantu i smece od auta nemislim na rasturena i neispravna auta nego na neka manje "zanimljiva").

Lp

 

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

Dodi do mene dat cu ti djir u dva auta i snimat cemo te tokom voznje pa ces mozda svatit sta ti ocu rec.

 

Sent from my K10000 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumim to, to sam ti i napisa gori, ali kao profesionalac triba bi imat jednak odnos i stav prema svim klijentima i njihovim autima, pri tome ne mislim konkretno na tebe nego opcenito na sve, bar ne u javnosti omalovazavat nekoga ili nesto stovise sta si od toga zaradia i zivis od toga. Volia bi i na npr panameru ali jebiga kad mogu kupit i vozit samo ragu od 15god. Ovo nisam napisa da nekoga uvridim ili prozivam ali nekakva poslovna profesiinalnost bi tribala postojat.

 

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumim to, to sam ti i napisa gori, ali kao profesionalac triba bi imat jednak odnos i stav prema svim klijentima i njihovim autima, pri tome ne mislim konkretno na tebe nego opcenito na sve, bar ne u javnosti omalovazavat nekoga ili nesto stovise sta si od toga zaradia i zivis od toga. Volia bi i na npr panameru ali jebiga kad mogu kupit i vozit samo ragu od 15god. Ovo nisam napisa da nekoga uvridim ili prozivam ali nekakva poslovna profesiinalnost bi tribala postojat.

 

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

Slazem se. Jedino sa starim musterijama se zajebajen i kazen aj dovedi tu skovacu.... Al ne sa svakim!

 

 

Sent from my K10000 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez obzira koliko ja bio spreman platit za nesto,uvjek cjenim majstora vise koji mi sugerira kako i sto i dal je to dobro na mom gnoju il nije zasto i kako...naravno ti odlucujes hoces li prihvatit kritiku/savjet ili ne....jer ipak praksa cini majstora nitko se nije rodio ko majstor u svom poslu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumim to, to sam ti i napisa gori, ali kao profesionalac triba bi imat jednak odnos i stav prema svim klijentima i njihovim autima, pri tome ne mislim konkretno na tebe nego opcenito na sve, bar ne u javnosti omalovazavat nekoga ili nesto stovise sta si od toga zaradia i zivis od toga. Volia bi i na npr panameru ali jebiga kad mogu kupit i vozit samo ragu od 15god. Ovo nisam napisa da nekoga uvridim ili prozivam ali nekakva poslovna profesiinalnost bi tribala postojat.

 

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

Slazem se

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gdje pise ili tko je dozivio da je odnos prema bilo kojem autu drugaciji zato sto auto kosta vise ili manje?

 

Molim da se to citira, a sto se tice fejsa, da, skode su mi uzbudljive kao i komode u ducanu namjestaja, pa sto? Ne znaci da ih napravim losije ili bolje, sve radim apsolutno isto, jer, radim za novac, a ne po vlastitim zeljama, jer tada sigurno ne bi radio barem 15 marki vozila.

Meni su marke siemens i bosch, sagem, continental, a vama skoda i vw, u tome je razlika. Lim je lim, a motor motor, sasvim svjedno, kad ima isti mozak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno mislim da je to neka zajebancija da je reko za auto kanta,

moju staru kantu koja ima 16g, je radio toliko da je i meni dopizdilo a sjedil sam u birtiji,

reko daj više majku mu teraj to van, potrošit češ mi svu naftu. :)

 

Jedva ga istjeral van iz auta,

 

I drugi dan se još igral, na moj zahtjev, mada je nevoljko pristal da diže tlak turba, jel je več na sigurnom maximum, reko diži I ne pitaj nek se rasipa ako nevalja.

 

Hrc je možda ovak na izgled kao tornado i bez dlake na jeziku, ali kaj se tiče posla, mislim da je i prevelika picajzla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ima konja i koja je to godina?

Edited by cukytdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako doci u kontak s ovima iz thp-a

Pisem ma face nista

Pisem na mob nista!!!????

Kakva su vasa iskustva

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5