3 3
Gawro

Metlice brisača

Recommended Posts

Kada ih skineš onda usporedi dužine sa ovim aero i odmah znaš da li paše ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikakvih prepravki nema, samo namontiraš.
Drastična je razlika u izgledu. Meni su došli na autu sa OEM metlicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni ja čuo da je itko skraćivao ruku brisača, zato kažem, bolje tri puta mjeriti prije rezanja.
Kod tebe je ova obična ruka ili za aero metlice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosli mi juce brisaci 

molim ko ima ove aero metlice,ako nije problem da izmjeri koliko ima od one plastike do metlice,kod mene je metlica nisko skroz pa se uvjek nasloni na plastiku,na slici na obiljezip sta mi treba.

dsc_00582anf4h.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Točno 2cm od kapice brisača do deflektora vode, metlica je nekih 2.5 cm pošto je ona u sredini, tako sam namjestio kako je na mojoj slici prikazano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slike ide

ja zadovoljan kako je ispalo,sve pase nema nikakvog skracivanja 

stare ruke sa metlicama iz vozaceve perspektive,zaboravio slikati iz vana kako izgleda obicna metlica pa ubacio sam sliku

 

IMG_20200521_160921.jpg

IMG_20200521_160905.jpg

IMG_20200521_160815.jpg

 

47a93acs-960.jpg

 

Redizajnirane ruke sa metlicama

 

IMG_20200521_211943.jpg

IMG_20200521_211958.jpg

IMG_20200521_212016.jpg

IMG_20200521_212222.jpg

IMG_20200521_212314.jpg

IMG_20200521_212330.jpg

IMG_20200521_202730.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drastična razlika.
Jedan od prvih izmjena koje bih uradio na svom autu.
Zanimljivo je da je moj auto 2001.g. i ima aero brisače, a tek su krenuli od 2002.g.. Vjerovatno zato što je u originalu obično kačenje ukinuto i nema ga u proizvodnji, a naslijedilo ga je novo aero kačenje, zato je i promijenjeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad vidim koliko smjesno izgledaju ove obicni brisacu.

Tudio sam se da nadjem idealnu visinu metlica da bude na identicnoj visini kao i aero brisaci koji su dosli u originalu na golfu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično, fino su legle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da kazem da brisu perfektno bez zvukova bilo kakvih.

I jos nesto koji je tacan razmak izmedju metlica,cini mi se da je kod vas nesto manji razmak 

metlice su 475mm i 525mm ?

IMG_20200521_212330.jpg

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li vrijedi farbati deflektor vode ili da ga industriskim fenom predjem pa da mu povratim boju,jer moj deflektor je izblijedio dobro,ponekad ga predjem kokpit sprejem,sta predlazete?

20200528_073344_grande.jpg?v=1590678599

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se na autocesti cuje kako desna metlica kao da vibrira onako proizvodi zvuk, upalim brisace ne cuje se i onda u mirovanju opet kao da mi deesni vrh vibrira. Jucer stavio nove bosch opet se cuje imanetko kakav pametan prijedlog kako to rijesiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

@GTI-VR6-R32,
nemoj sa fenom pokušavati, deflektor je dosta tanak, a ako nemaš filinga budeš ju savinuo od topline i onda nisi ništa napravio. Kod deblje plastike, npr. branika se može sa fenom igrati, ujedno ni to nije dugog vijeka.

Moja nije toliko dobila pa sam ju kokpit sprejom nekoliko dana tretirao kada je bila skinuta i ispalo dobro. Vratila se boja pa sada i kada perem auto sve ostaje u istoj nijansi, ne prelazim više sa sprejom, izgleda da je plastika upila i sve pet.

Tebi bih savjetovao da potražiš nešto od DC-a ili Motipa, sprej za plastiku ali za vanjsku upotrebu. Nešto kao Bumper sprej samo bez da stvara reljef, da nije gust, više kao onaj sprej kojeg sam koristio za unutarnju plastiku od DC-a, samo da ovaj bude za uporabu plastike izvana. Plastika je reljefna pa ne treba ju dodatno stvarati. Nisam koristio pa ne znam kakvih sve ima. Potraži malo pa stavi, pa ću pregledati i naći nešto prihvatljivo jer sada nema vremena tražiti što sve imaju u ponudi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih to ofarbao jer ne pomaze ni kokpit sprej,trebali li smirglati plastiku?

I koji sprej da uzmem?

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3