3 3
Gawro

Metlice brisača

Recommended Posts

Ja kupio jucer bosch jedan komad za 18kn 48cm....inace sam uvjek u paru mjenjao ali vozacev mi jos brise savrseno pa sam uzeo samo suvozacev a i cijena je bila vrhunska....sad cekam kisu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

160-170kn u tokicu s tokic karticom za bosch aerotwin power protection plus...

Share this post


Link to post
Share on other sites

15kn kinez za mog fauvea

Brisu isto kao obicne valeo 70kn.

A kinez aero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gumice su 60kn , a aerotwin 160kn. Nije problem dat stoju neg ak brisu isto i drze god dana. Zasto ne? Gledao sam kineze isto to su obicne gumice cca 30-40 kn.

E sad dal su te grafitne sta bolje od obicnih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sam moram mijenjati metlice... bosch aero izdržao dvije sezone, s tim da su mi se čule prvu godinu dosta (cvilile) a plaćene masno. Ali kako stvari stoje izgleda da ću opet njih jer i nema bas neke alternative

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za alteu uzeo oem prednje i zadnji i nakon 3 godine jo uvijek kao novi.nakon cca 45000 km

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po zimi treba paziti na metlice.

Kako? Dizati brisace da ne smrznu preko noci. Moje su brisale fantasticno..kinez...15kn... i jedan dan sam slucajno udario rucicu brisaca i takvi smrznuti se krenuli okretat i eto pocelo od tog dana maljat po sajbi.

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mom autu su bosch oem, i prije sam imao bosch aerotwin na fiatu puntu i meganeu, tak da cu ih opet uzet.

Nisu mi ni cvilili ni nista. Trajali oko 3 godine..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje mogu naci ovakve metlice,desna metlica je malo zakrivljena,danas sam obisao sve trgovine u gradu kazu da nemaju nikako ove klasicne metlice,imaju samo one aero a meni su ocajne.Za cetvorku mi treba.

 

s-l1600-9.jpgs-l1600-8.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jesu li Bosch AeroTwin najbolji?

 

Trebam neke dobre sad za zimu, a i moram nabaviti RainX da premažem šoferku. Dobri brisači i RainX će onda biti dobitna kombinacija tokom zime.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kupio bosch aerotwin za peticu(bosch su bili i orginal) i skripe za popizdit...super brisu al skripe strava...ne znam sta da radim...mjenjat cu sajbu za koji dan jer je pukla od kamencica pa cu vidjet hoce se onda sta promjenit...ali ako nastave skripat morat cu uzet druge metlice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neće ti biti nista bolje... moji su skripili godinu dana sigurno. Kasnije su prestali ali ubrzo su i otisli. Sad ne brisu dobro ali i ne skripe. Malo mi cudno platio sam ih skoro 300kn, i skripe cudno nekad da nekad ne, zavisi koliko rade

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je i meni cudno jer su dosta skupi a skripe ko vrag

Netko kaze da ih treba namazat carlijem za pranje sudja...al nisam jos probao

I kao da skripe zbog voska po sajbi od automatskih praonica ali nikad ne idem sa voskom na prednje staklo i uvjek dobro operem stakla ali dzabe

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je i meni cudno jer su dosta skupi a skripe ko vrag

Netko kaze da ih treba namazat carlijem za pranje sudja...al nisam jos probao

I kao da skripe zbog voska po sajbi od automatskih praonica ali nikad ne idem sa voskom na prednje staklo i uvjek dobro operem stakla ali dzabe

Mazao sam ja sa svime i svačim pa i carlijem... džabe :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su se OEM uvijek pokazali najbolje, nema struganja, škripanja, lijepo ciste, dugotrajni su itd.

Skupi jesu, ali vrijede na kraju svake kune.

Ja u 14 godina kako sam imao peticu 2 ili 3 puta sam ih promjenio na prijeđenih 330k km.

 

Nisam nikad htio kemijat s time da ne kupujem dvaput.

Jer bosch i slicne poznate marke su skupe gotovo ko OEM ( govorim za G5 ) , a očito po vašim iskustvima izdrže jako malo, čak katastrofa kratko s obzirom na cijenu.

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neće ti biti nista bolje... moji su skripili godinu dana sigurno. Kasnije su prestali ali ubrzo su i otisli. Sad ne brisu dobro ali i ne skripe. Malo mi cudno platio sam ih skoro 300kn, i skripe cudno nekad da nekad ne, zavisi koliko rade

Kolega pa gdje kupujes metlice?

Netko te dobro zeni

Ja sam prednje set platio oko 170kn u intercarsu.

Bosch aerotwin mk6

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3