0
flyer

vw mk6 1.6tdi neće da upali

Recommended Posts

Molim pomoć.

minja san filter goriva i nalija naftu u novi filter i više nemogu auto upalit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Start sprej i to je to. Al u jako maloj kolicini ga stavi. Kad upali onda ga malo drzi jos na spreju dok ne pocme sam raditi. Onda ga ostavi par min da radi na leru. I sa sprejon budi jako oprezan i u malim kolicinama strapaj u usis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh klasika :)

Ugl taj filter je trebalo uronit u naftu i nalit skroz do vrha naftu i pali bez beda.

Sad ostaje start sprej il dugotrajno verglanje.... a usput na diagnostici se moze pokrenut "odzracivanje sistema"

Ugl upalit che

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod njih nakon izmjene treba preko VCDS-a aktivirati pumpu da se odzraci (ja to radim i na pd motorima)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cak treba i prije jer znam da u servisu iza izmjene uopce nema ucinka...

Na pd netreba sem eto ako je 1.4tdi pa imas filter ki na starim dujama... (ulaz-izlaz i nije ulozak) Kad se prljava nafta iscucla iz kucista metnes ulozak i naljevas naftu dok taj ulozak sve to neupije i nafta nedodje nekih 1cm od samog ruba čašice....

Kod novijih cr-ova je filter ujedini i brtva poklopca..tu nalijes skroz do vrha.....

Nakon montaze pozeljno ocistit kuciste izvani i pogledat dal nafta ide vani... jer zna se pri montazi poklopca zacvikat gumena brtva.... (o ring)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to se mom tetku desilo na passat 1.6 tdi 2011

 

isto se isao igrat majstora i nije mogao upalit pa zvao majstora. majstor uspricao start sprej i upali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam Polo 9n3 1.4 tdi i kada sam mjenjao filter nafte nisam ga punio, samo stari iskopcao, novi ukopcao i auto upalio bez problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima dobru pumpu jos a zna se i ugasit prije neg li napuni filter jer povrat ide u rezervar kod njega....

Share this post


Link to post
Share on other sites

2min drzat upaljenu pumpu u rezervaru i pali bez start spreja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rješija.

Skinija san crivo koje ide sa filtera na pumpu i ubrizga u isto naftu (istodobno vergla) i upalija je odma, al san se pošteno izheba dok to nisan napravija.

Izgleda da je osta totalno bez goriva jer mi je nakon izmjene filtera normalno upalija i radia cca 10 sek.

Nemoš virovat koja hebada da jedan šugavi filter koji btw nisan ni mora minjat more napravit toliko sranja...

Nije mi ni nakon svega jasno di sam falija u koracima, jel san pita tipa koji ima golf 5 za proceduru i sve radija kako mi je reka, a tip je nekidan zaminija filter...

Edited by flyer

Share this post


Link to post
Share on other sites

golf 5 je lako odradit... taj nije tako osjetljiv na manjak nafte u kucistu filtera...

Ugl kad metnes novi filter nafilaj do vrha naftu i tek onda metni poklopac.... naravno filter upije dio i to treba pricekat i dolit naftu....

 

Ruscicu hebiga nema svak diagnostiku a i kod nekih pumpa nije lako dostupna a opet neki nevole supat po osiguracima tak da to samo mozemo savjetovat onima sta znaju sta rade...

 

:) Mada verzije s 2 pumpe... tj dodatna pumpica kod posude vode il ispod auta (recimo audi a6 2015) ako se nepokrene i druga pumpa sve to dugo traje... a procedura preko odisa je jednostavna i kad se ugasi auto u manjku nafte nije bas svemoguca....zrak je kurba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

golf 5 je lako odradit... taj nije tako osjetljiv na manjak nafte u kucistu filtera...

Ugl kad metnes novi filter nafilaj do vrha naftu i tek onda metni poklopac.... naravno filter upije dio i to treba pricekat i dolit naftu....

 

Ruscicu hebiga nema svak diagnostiku a i kod nekih pumpa nije lako dostupna a opet neki nevole supat po osiguracima tak da to samo mozemo savjetovat onima sta znaju sta rade...

 

:) Mada verzije s 2 pumpe... tj dodatna pumpica kod posude vode il ispod auta (recimo audi a6 2015) ako se nepokrene i druga pumpa sve to dugo traje... a procedura preko odisa je jednostavna i kad se ugasi auto u manjku nafte nije bas svemoguca....zrak je kurba :)

Ok, ja imam dijagnostiku vcds i naša sam opciju za pokrenit pumpu u tanku al mi opet nije jasno kako će na taj način izać

zrak koji se naša u sistemu?

Kako se može ozračit priko dijagnostike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umjesto start spreja, moze li obican najjeftiniji dezic?

To sam dobio preporuku od jednog mehanicara pa da vidim prica li istinu...

 

EDIT: Ne samo za slucaj ovo sa filterom nego i kada auto nece upalit preko zime ( los motor itd )..

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo s dezicem sam na vlastite oci vidio i funkcionira super. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam Polo 9n3 1.4 tdi i kada sam mjenjao filter nafte nisam ga punio, samo stari iskopcao, novi ukopcao i auto upalio bez problema...

tak i ja na fabiji.uvjek kresnula bez beda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ja imam dijagnostiku vcds i naša sam opciju za pokrenit pumpu u tanku al mi opet nije jasno kako će na taj način izać

zrak koji se naša u sistemu?

Kako se može ozračit priko dijagnostike?

Kad se motor vec ugasio onda nikako...

Trebalo bi odmah nakon stavljanja filtera to pokrenut..... na odisu se u toj opciji pali i dodatna pumpa u motornom prostoru (konkretno kod mk6) al djaba ako je sistem od filtera do dizne pun zraka...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0