1 1
goran98

Touch-up korektori u boji

Recommended Posts

Zna li netko gdje se mogu kupiti tzv.touch-up korektori u boji?

Htio bi popraviti točkice na prednjem braniku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto u ovlastenom ne uzmes tocno po broju sasije? Boja i lak u kompletu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I koliko košta taj komplet?

Nisam znao da to drže u ovlaštenom servisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se ne varam u ovlastenom su oko 200-300 kn

 

U prodavaonicama boja 35 kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

200-300kn?!?! Ja sam kupio komplet prije nekih 1.5-2 god. i dao sam mislim 140kn u ovlastenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam da sam bio jednom prilikom pitao i skoro ih poslao u rodno mjesto, neki dan kupio u prodavaonici boja u zg i boja skoro ista, nijansicu tamnija, mozda je moja lagano izbljedila sa godinama, jer na mjestu koje nije na suncu mu se cini ista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da cijena nije 200-300 kn, ali po sjećanju cca.140-170 kn u ovlaštenom, kada sam prošle godine usput pitao za taj set. Može se naručiti i preko ebaya za 10EUR-a plus poštarina pa ti je to na kraju isto. Lackstift LC9Z Black Magic Perleffekt...http://www.ebay.de/itm/Lackstift-LC9Z-Black-Magic-Perleffekt-Lackspray-Lack-Volkswagen-Audi-NEU-/390480227853?hash=item5aea6f6e0d:g:4IsAAOSwnDxUediH

Oštećenja na boji...................http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/87210-osteaeenja-na-boji/
Sitna ogrebotina i točkica.......http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/86600-sitna-ogrebotina-i-tockica/

Share this post


Link to post
Share on other sites

LC9Z nije vise od 150 a kamo li 200,300 za toliko boje i laka,bez obzira sto je oem,bitno je povrsinu dobro ocistit i onda boju pa lak i kad se osusi dobro ispolirat malo,skoro se nista ne primjeti iza toga,ako je neka manja ogrebotina ili tockica,provjereno.

Edited by markol5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo friška informacija za cijenu Lackstift Seta u salonu Porsche Rijeka je 110kn. Jučer kupio.

 

I još jedna "sitnica"....to sam kupio kako bi popravio dvije točkice na prednjem braniku.

Isti dan u popodnevnim satima me na parkingu neki neznani kreten ogrebao svojim prednjim branikom po mojem zadnjem braniku...i eto sad moram kod lakirera......šta ti je život... :zid

Edited by goran98

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad polakiras, kao ja, citava vrata jer te neko izgrebao i kad u manje od deset dana ti netko na lidlovom parkingu ta ista vrata osteti jer je prenaglo otvarao svoja vrata onda se javi :)

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad polakiras, kao ja, citava vrata jer te neko izgrebao i kad u manje od deset dana ti netko na lidlovom parkingu ta ista vrata osteti jer je prenaglo otvarao svoja vrata onda se javi :)

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Uci se na greskama. Mene su tako 2 puta na dvici i od tada ne parkiram blizu drugih nego negdje na divlje di nitko nece moci pokraj mene ( na kraj parkinga ili negdje na travu di nikome ne smeta ), nazalost dosta ljudi ne mari za svoje kamoli tude, ili mari za svoje a boli ga za tude. ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam inače specijalac za parkirat...u auto garažama odem na najniži nivo koji obično bude poluprazan samo da budem sigurniji za svoj auto, nikad ne parkiram jako blizu drugog auta...ali evo jučer mi nije bio dan i kreten me sjebao...došlo mi je da vrištim kad sam vidio.

Druga je stvar kad zajebeš svoj auto vlastitom greškom....znaš da si kriv i lakše ti je .....ali kad te sjebe kreten zbog nemarnosti....e onda mi dođe za poludit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad polakiras, kao ja, citava vrata jer te neko izgrebao i kad u manje od deset dana ti netko na lidlovom parkingu ta ista vrata osteti jer je prenaglo otvarao svoja vrata onda se javi :)

Evo, javljam se ali srećom imao samo lakši okršaj sa vanjskim lijevim ogledalom. Mjesec dana auto registriran nakon što se godinu dana radilo na njemu i neki starac na parkiralištu Plodina gura se i okrene mi ogledalo sa svojim u suprotnu stranu, srećom da ga nije odlomio i da nije ništa bilo. Mjesec dana nakon toga gospođa prijeđe cijelo parkiralište sa suprotne strane i ne parkira ispred mene nego drito pored mene i kako je malo puhao vjetar ponovne me udari u isto ogledalo sa vratima na parkiralištu Plodina, samo na drugom mjestu a na parkiralištu nikoga oko mene, samo gospođa. Skidao sam sve svece, pogotovo što sam ga tek nedavno registrirao.

 

Uci se na greskama. Mene su tako 2 puta na dvici i od tada ne parkiram blizu drugih nego negdje na divlje di nitko nece moci pokraj mene ( na kraj parkinga ili negdje na travu di nikome ne smeta ), nazalost dosta ljudi ne mari za svoje kamoli tude, ili mari za svoje a boli ga za tude.

Dobro da nisam jedini koji prakticira parkiranje na praznim i udaljenim mjestima, naravno kada se može. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1