0
delboy

Centralno zaključavanje,prozori...

Recommended Posts

Pozdrav!

Imam problema sa zadnjim vratima(iza suvozača).Problem je je što u tome što se ponekad ne zaključaju ili obrnuto.Nekad moram 2-3 puta pokušat,a čak i ručno ako neće daljinskim.

Isto tako zadnji prozori nemaju baš volje da se otvore...sad radi lijevi,a desni ne,a ponekad obrnuto ili nikako.

Radi se o golfu iv 2003g.

Ako netko zna što bi mogao biti problem neka slobodno kaže ;-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Sta kaze dijagnostika

2. Da li su ispsravni mikroprekidaci na tim vratima koja pravve probleme

3. Zice u vratima (pregib) klasicna mana,

3. Da li radi zvucnik u tim vratima ako ga imas? ( Pokusaj ga testirati sa otvorenim i zatvorenim vratima)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zice u pregibu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni na petici mojoj vjeciti problem bio s kablovima na gepeku zice dotraju od toplog hladnog vremena,Izolacija izgubi elasticnost i puca...ja sam to rjesio rastavljanjem tapecirunga i kompletno ozicenje mjenjao kupio zicu i lagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledo sam žice i nevidim da su ispucale,bar što se može vidjet.Kad stisnem prekidač za spuštanje prozora čuje se klik u vratima,ali se ne otvara...isto tako i kad pokušam otključat,čuje se da nešto odradi ali se neće otključat.Zar se ne bi trebalo ništa čut da su žice presječene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da su pukle to bi se vidjelo naravno

Ako klikce onda je mozda krepao motoric

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skini tapacirung sa vrata i multimetar u ruke. Provjeri da nije neka od zica u prekidu od B stuba do samog konektora u vratima.

Ne moze se ovo napamet znat, skini bravu i testiraj je vani jel sve ok sto se tice mehanickog i elektricnog dijela.
Jel signalizira otvorena vrata na inst. tabli? Radi li osvjetljenje na vratima?

Edited by amercivic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brava je proradila sama od sebe jedno mjesec dana i sad je totalno zaglavila!Kako da otključam tj.otvorim vrata?Jel ima tko kakvu ideju?Znam da moram skinut tapacirung,ali ne mogu doć do onog vijka dolje pored sjedala :glavomuzid!Mislim da moj slijedeći auto definitivno neće bit iz vw grupacije zbog jebenih centralnih zaključavanja i podizača prozora.Ovo je već drugi koji mi vadi živce s tim sranjima!


Skini tapacirung sa vrata i multimetar u ruke. Provjeri da nije neka od zica u prekidu od B stuba do samog konektora u vratima.

Ne moze se ovo napamet znat, skini bravu i testiraj je vani jel sve ok sto se tice mehanickog i elektricnog dijela.
Jel signalizira otvorena vrata na inst. tabli? Radi li osvjetljenje na vratima?

Signalizira.Prozor mi je proradio tako da sam išteko i ponovo ušteko,nije ništa crklo.Jbg.ja ako to rastavim sumnjam da ću uspjet ponovo vratit kako treba :lol2 .Brava me ubija u pojam...nekužim kako može jedno vrijeme radit pa malo ne radit

Share this post


Link to post
Share on other sites
0