1 1
Maverick25

Golf 7 - offset na felgama 17 cola

Recommended Posts

Bok,

 

trenutno sam u mukama kakve i koje felge staviti na Golfa. Radi se o 17 cola. Našao sam jedne koje mi se jako sviđaju, OZ Lounge 10, ali imaju ET35. Navodno bi za taj offset auto morao bit spušten, ali nemam provjerenu informaciju. Kakav problem može nastati ako stavim takve felge?

 

Nadalje, kakva su iskustva sa VW Austin 17 colnim replikama? Jel to ok, ili su takve da se jedva balansiraju?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne vjerujem da bi na stock visini ista strugalo, kad je stock visok kao koza.

 

Replike ja ne bi uzimao jer ih je kasnije tesko utopit dalje. A ako bas moras, drzi se provjerenih tipa wsp italy.

 

I jasno, provjeri dal ti pase centralna, trebas 57.1, ili moras nabavit prstenove ako je veca.

Edited by Xman

Share this post


Link to post
Share on other sites

stavi original od Golfa,model Dijon i to ti je to...nadji rabljene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Model Dijon mi se ne sviđa. :)

Nema veze, našao sam dobre koje mi se sviđaju i gotovo sigurno će biti te.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to su dijon sa crnom bojom oko kraka i u barelu :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu su negdje, ali ta crna boja čini ogromnu razliku.

Dobro ti Dario kaze, s tom crnom bojom izgledaju jos manje.

Svaka felga koja nije najmanje 18" ili 19" sa crnom bojom izgleda manje. I sto je najgore, ta kombinacija crno/sivo uopće ne stoji na svakom autu ili svakoj boji karoserije. O modelu neću pisati, osobno mi je bzvz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro ti Dario kaze, s tom crnom bojom izgledaju jos manje.

Svaka felga koja nije najmanje 18" ili 19" sa crnom bojom izgleda manje. I sto je najgore, ta kombinacija crno/sivo uopće ne stoji na svakom autu ili svakoj boji karoserije. O modelu neću pisati, osobno mi je bzvz.

 

Ne znam kako vi to mislite, no meni sa skoro svakom tom felgom koja ima tako crno iznutra, felga zapravo izgleda veća. Ali valjda je to stvar ukusa.

Auto je crn, tako da po mom mišljenju, savršeno će se uklopiti. Ali znam da su ukusi nezahvalni za raspravu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A eto..crn auto i crna felga su po meni cisti promasaj. Ali ti vlasnik, ti vozis i gledas svaki dan, tako da je na tebi da izaberes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Black & gold :palacg

Edited by dodoonn

Share this post


Link to post
Share on other sites

A eto..crn auto i crna felga su po meni cisti promasaj. Ali ti vlasnik, ti vozis i gledas svaki dan, tako da je na tebi da izaberes.

 

Nije felga crna. Da je cijela crna, to se slažem da je čisti promašaj. No samo unutrašnjost felge je crna. Ostalo nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imo sam 17 cola austin 2-3 mjeseca,bile su oke i za dobru lovu sam ih prodo,na 17 cola jos nije problem sa et-om ali 38 je taman,ako ides na 18x8 i et 35 felga ce ti virit van blatobrana,najmanje 40,isprobano

 

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1