0
said

golf 1 swap 2.0 16V abf, koju pumpu benzina koristit?

Recommended Posts

Znaci ABF motor ide u keca...koju pumpu da koristimo, jel ima koja da je vanjska i da odgovara za taj motor? Savjet, iskustvo, preporuka, bilo sta :) ?

I ako netko ima za prodat neku pumpu koja odgovara za navedeni auto i motor moze u inbox ponuda

Edited by said

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel nebi bila dobra od opela nekog vanjska?calibre ili slicno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba vam rezervar od 1.6D ili GTI sa izvodom sa strane i onda može vanjska od calibre ili sl.

Taj tank ima unutra posudicu da ne ostaje bez benzina u zavoju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam ima jedna od GSIa al je 3 bara a abf orginal je 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

skini plovak i vidi ako ima unutra casica

 

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kod sebe nisam mjenjo rezervar, neg sam nabavio pumpu goriva od mk1 cabria, koji ima jednu manju dobavnu na plovku i veliku vani pored rezervara.

 

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavi pumpu od bilo kojeg k-jet ubrizgavanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok..u petak poglrdamo u njega pa javimo..thx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavi pumpu od bilo kojeg k-jet ubrizgavanja...

Cuti ce se jace od motora - i crijeva od motora ce se napuhavati.ABF treba pumpu sa puno manje tlaka - ove od K/KE-Jeta nabijaju vise od 6 bara pritisak pa zato jako zuje kad se stave na ABF.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci onda te sa vise bara bolje ne stavljat...

A sta je sad s tom od gsi-a ona ima protok 195 l/h samo eto pritisak 3 bara...hoce li se jako osjetit da fali pritiska? Jel ju mozemo onda korisit bar za prvu ruku?

I jel bi vrijedilo uzet onda bosch 044 ili tako nesto...ne mora bit bosch moze i neka jeftinija varijanta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuti ce se jace od motora - i crijeva od motora ce se napuhavati.ABF treba pumpu sa puno manje tlaka - ove od K/KE-Jeta nabijaju vise od 6 bara

pritisak pa zato jako zuje kad se stave na ABF.

Nema to nikakve veze, imas povrat, pumpa nemoze bit prejaka.

 

Crujeva se nece nspuhivat, ja na G60 vozim bosch 044 I nema nikakvih problema..

 

Visoko/tlacne pumpe kr/pl imaju visok pritisak ali ne velik protok, pl 110l, kr 140l, te pume zuje samo kada nisu isoravno montirane, u ovom slucaju, ta visoko tlacna ce se hranit sobidnim padom a sav visak giriva ce ic natrag u rezervoar..

Kr/pl daleko bolja I sigurbija opcija,ove od 3/4 bara sto idu same u rezervar, kad nerade na max, odnosno kad pocmu lagano krepavat, auto nece ic u okretaje a visoko tlacne I da nerade na 100% uvjek ce vit dovoljno goriva a visk goriva uopce neskodi jer ide povratom u rezervoar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eto - i na mom ABF-u i kod kolega na ABF i VR6 te pumpe od KR-a zuje odvratno od kada su ti motori u sasijama........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace ide guma oko te pumpe prije nego li se montira na nosač, možda tvoji frendovi nisu stavili tu gumu pa prenosi vibracije na šasiju. Barem je meni tako bila na mom kecu gti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma neeee - pumpe na duji ti nisu ko na kecu.Na duji ti vanjska pumpa stoji u catch tanku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko kosta nova pumpa od KRa cca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

150 vanjska bosch a u tanku dobavna pierburg oko 60

Eura ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro znaci sad na taj rezervar samo spojimo tu vanjsku(od KRa novu cemo uzet vjerojatno) i to je to....filter goriva prije ili poslije pumpe?

I jos jedno pitanje taj ABF motor je 92 godina...nije decko dobio lambda sondu s njim...i kako smo gledali po etki ima lambda za ABF sa katalizatorom i za ABF bez katalizatora....znaci lambda se mora kupit isto...ako uzmemo tu za ovaj bez katalizatora jel to znaci da prolazi eko test bez KATa ili se to odredi po necem drugom dal mora imat kat ili ne mora?

Edited by said

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo sad kuciste?

EDIT narucena danas vanjska pumpa hofman 5 bara 150l/h protok...trebala bi bit ok

800 kuna kosta

Gledali smo za keca gti bosch kosta 1800cca i to samo ta vanjska

Edited by said

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo sad kuciste?

EDIT narucena danas vanjska pumpa hofman 5 bara 150l/h protok...trebala bi bit ok

800 kuna kosta

Gledali smo za keca gti bosch kosta 1800cca i to samo ta vanjska

 

 

Ako imaš tank od gti , netreba ti kućište , ona koristi slobodan pad da bi se hranila gorivom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam da mu treba kuciste ako misli KR pumpu vanjsku...znas kakav joj je ulaz a i izlaz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo stigla danas pumpa izvana identicna kao bosch 044 samo slabije specifikacije ima znaci 5 bara i 150l/h protok...i nije hoffman nego VEMO jel tko cuo kad za to?

Dobio sam dobar popust na nju pa smo je uzeli nadam se da ce bit ok.

Dzinn mislil smo uzet tu od KRa al kazem malo je preskupa a ova je opet puno jednostavnija za montirat i sve

Share this post


Link to post
Share on other sites
0