0
MATAVR6

Lampica ulja...

Recommended Posts

Stanje.....

Imam smijesan problem sa lampicom od ulja na VR-u, znaci, ulje i filter danas zamjenuti, indikator iznad filtera ulja zamjenut (desni,onaj blizi mjenjacu). Sve je ok ali meni se na 1800 obrtaja pali lampica od ulja uz piskavi zvuk, ali samo na 1800 obrtaja, nije bitno u kojoj je brzini, dovoljno je da vozim par sekundi na toliko obrtaja i ona se pali. Dam malo gasa i gasi se.

Dok radi u mjestu sve je ok (znaci da je pritisak ok), kod naganjanja, brzih prolazaka kroz zavoje isto sve ok. Ne primjecujem nista cudno na motoru, radi ko sat, znaci samo na 1800 obrtaja mi zuji......

:huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cudno je da ti se to dogadja bas nakon izmjene ulja :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
cudno je da ti se to dogadja bas nakon izmjene ulja :huh:

Sorry, nisam naglasio, to mi se desava ima 4-5 dana al sam danas ulje zamjenuo misleci da je do njega....

Share this post


Link to post
Share on other sites

a probaj senzor pritiska zamijenit onda...3 su stvari uopce koje mi padaju na pamet - senzor; kontakti instalacije (konektori); sat, medjutim zbog "kvara" u specificnoj situaciji reko bih senzor ili sat

Share this post


Link to post
Share on other sites

tri sam sata mjenjao i na sva tri je ista stvar, 1800 rpm i beep beep beep :palacd

 

Sutra idem izmjeriti pritisak ulja i pogledat cu gore spomenuti relej....

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledaj si samo pritisak ulja, jer tak je meni na polu 1.4 16v kad sam ga kupio blicalo ulje, nekad je prestalo a nekad je blicalo pa mi na kraju masinu sjebalo jer je vrisnula uljna pumpa. pogledaj si to da nebi ko ja zavrsio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E upravo se to i meni dogodilo.. blicalo .. blicalo... a ima ulja... i napunili mi glavu da je davač pritiska.. ili neki kontakt... kad ono... PRAS!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se ne varam jesi mo??da zamijenio ??ice od ind. pritiska i temp. ulja...

 

ili ti se odpojilo mo??da..to se meni jednom desilo i onda je počelo cviliti, stao zavukao ruku i ??icica je ispala van, vratio natrag na mjesto i sve 5+

Share this post


Link to post
Share on other sites
0