6 6
Maverick25

Golf 7 - Discover Media

Recommended Posts

Bok,

 

imam par pitanja...

 

1) Ima li negdje na netu manual za Discover Mediu barem na engleskom? Ja ništa ne nađem :(

2) Zna li netko koja je rezolucija tog ekrana?

3) I najbitnije, da li je netko updateao karte sam? Našao sam nešto na netu što kaže da je straightforward ( http://www.navigation.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Navteq-NavteqEurope-Site/en_GB/-/GBP/View-Promo?Page=VW_Discover_Media_PDF&NewLocaleID=en_GB&NewDomainName=Navteq-NavteqEurope-Site&cwt=application/ApplicationFrame_campaign_light ) i kaže da podržava samo VW kartice...jel se to može onda staviti na postojeću ili kako, ako netko zna?

 

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ona mala navigacija jel?

Ako je ja sam radia update. Radis ga priko njemacke vw stranice. Mislim da radi samo na vw kartici. Skines nove karte, stare delete i onda samo copy/ paste novih karata

Share this post


Link to post
Share on other sites

discover care program skinite

 

gurnete sd karticu i on sam poslozi nove fileove i samo ubacite nazad u auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali mora bit ta originalna kartica od VW-a, jel tako?

 

Da, discover media je manja navigacija, discover pro je velika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel netko zna može li se updateati software samog radija, ne navigacije?

 

Sent from my Nexus 5X

Share this post


Link to post
Share on other sites

u servisu samo ,ako sve radi NE diraj

 

Sve radi, samo pretpostavljam da novija verzija ima mogućnost spajanja s telefonom i oni VW aplikacijama :)

 

I dodatno, skidao sam zadnji update navigacije i nakon što sve skine, kaže mi checksum error (probao i na Macu i na Windowsima), što bi značilo da je data na VW serveru faličan.

Jel se to još nekom desilo?

Edited by Maverick25

Share this post


Link to post
Share on other sites

gen1 koji ti imas nema mogucnost app connecta

 

Toga sam se bojao. Šteta, ali ok, vjerojatno bi mi bilo fora za probati, a onda to ne bi ni koristio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav.

Evo pokušavam updateati navigaciju jer mi je iskočilo da ima update.

 

No, pokušaji i na Macu, i na Windowsima, i na original SD kartici i na 3rd party SD kartici, neuspješni su. Nakon što skine software, kaže Checksum failed error.

Pretpostavljam da nešto ne valja sa fileovima, ali me zanima jel imao netko sličan problem i postoji li rješenje? Ili čekat sljedeći update?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

Da se nadovežem na temu od kolege.

 

Imam u planu nekakvu 7icu uzet, našao sam dosta autiu sa ništa kilometara i sa lijepom opremom samo me muči šta nitko nema taj Discovery Pro nit DYN Audio.. To su dvije stvari koje bi htio/morao imat na Golfu.

 

Kolika je tlaka i dal se uopće može ubacit DYN Audio je radio pretpostavljam da nije problem prebacit i koliko bi te dvije opcije koštale

 

Hvala, LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj problem nije ako nemislis koristit navigaciju...ali ako mislis onda je moj savijet kupi sa dis.pro evo tu je jedan kolega pokusavao prebacit sa normalnog radija na discover media i sve je uspio osim navigaciju aktivirat...to po zadnjim informacijama jer se kolega nije izjasnio drugacije....a sto se tice dyn ima momaka sto tu imaju sedmice gti-gtd-i r-ove pa vjerujem da oni znaju puno vise o tom a i imaju to...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok,gledam za uzet 7icu i ima dosta auti s navigacijom,puno vise nego prijasnji modeli golfa V/VI... Da li treba posebno pogledat koja je navigacija? Ima razlike od jedne do druge? Bas mi nije jasno sa tim 7icama i navigacijama koje i kakve su pa ako bi mi netko mogao pojasnit bio bi mu zahvalan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

discovery nav - 6 inch ,nista spec ,navigacija ko navigacija

 

discovery pro - 8 inch ,dvd hdd ,3d navi itd itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj problem nije ako nemislis koristit navigaciju...ali ako mislis onda je moj savijet kupi sa dis.pro evo tu je jedan kolega pokusavao prebacit sa normalnog radija na discover media i sve je uspio osim navigaciju aktivirat...to po zadnjim informacijama jer se kolega nije izjasnio drugacije....a sto se tice dyn ima momaka sto tu imaju sedmice gti-gtd-i r-ove pa vjerujem da oni znaju puno vise o tom a i imaju to...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Svaka sitnica je bitna pa i to.. morat ću se negdje malo u detalje raspitat

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze se navi aktivirat ,dosta firmi sad moze crackat uredaje,cca 200 eura unlock

Share this post


Link to post
Share on other sites

discovery nav - 6 inch ,nista spec ,navigacija ko navigacija

 

discovery pro - 8 inch ,dvd hdd ,3d navi itd itd

Točnije, zovu se DiscoverMedia i DiscoverPro. S tim da u Golfovima od 2015 su malo bolje verzije, održavaju AppConnect i tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se može na Discover Pro uploadat jezik na Hrvatski?

koji mjesec i godina auta

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6