0
MauroVV

Savjet oko felga Polo 6R

Recommended Posts

Pozdrav svima. Ovako, auto je trenutno na 16" felgama original od VW ( Fresh oprema ), i spusten je, a sada sljedece ulaganje bi bile felge pa mi treba jedan savjet. Ne mogu se odluciti koje felge staviti na auto, tj imam dvije opcije:

- OZ Superturismo LM 17" ( grafit sive )

productlarge_2808_600.jpg


- Dotz Revvo 17" ( najvjerojatnije crne )

2_14_47.jpg


Dimenzije guma bi bile 215/40/17

Slike auta: http://imgur.com/9XCY7Sj
http://imgur.com/0U1lY9K

Slobodno recite svoje misljenje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi uzeo druge iz razloga što viđam masu ljudi da stavlja OZ-jke na polićima i peticama :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi prve pa nek ih svi imaju iz razloga sto su druge gadne

Share this post


Link to post
Share on other sites

BBS Speedline perverzija,a i nisam vidio jos Pola u Hrv s tim felgama. Brutalna felga.

073ae9782c288fa1757199734a8f5235.jpg

Edited by dodoonn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se vise svidaju oz,moze info s cime je spusten polo i kako to utjece na garanciju?Ja imam isti auto,istu boju i istu opremu,kod mene je tdi,ne znam kako je kod tebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi osobno prve....i novi polo je polo 6c a stari model ti je 6r....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se vise svidaju oz,moze info s cime je spusten polo i kako to utjece na garanciju?Ja imam isti auto,istu boju i istu opremu,kod mene je tdi,ne znam kako je kod tebe?

Auto je spusten sa H&R oprugama tj 35 mm ispred i 55 mm iza i jos je pao za dodatni cent ispred jer kad sam tvrdo punio amortizere sam morao kratit i osovinu.

Garancija je i mene brinula pa sam otisao i pitao i garanciju gubis na opruge i ovijes cijeli. Ali na masinu i ostalo i dalje imas. A masina je 1.2 TSI :)

Pozz

Edited by MauroVV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej,hvala ti na odgovoru...samo mi jos reci jel tvoja zelja bila tvrdo napunit amortizere ili si morao radi jaceg spustanja?Kako ti se auto ponasao samo s oprugama a kako nakon punjenja amortizera i jesu li skracene osovine samo na prednjim amortizerima ili i iza i koliko te kostala igra s amortizerima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej,hvala ti na odgovoru...samo mi jos reci jel tvoja zelja bila tvrdo napunit amortizere ili si morao radi jaceg spustanja?Kako ti se auto ponasao samo s oprugama a kako nakon punjenja amortizera i jesu li skracene osovine samo na prednjim amortizerima ili i iza i koliko te kostala igra s amortizerima?

Nisam odmah tvrdo punio nego nakon nekog vremena jer je onako opruga bila tvrda a amortizer mekan i onda bi na svaku rupu skakao i stvarno je bilo smijesno kolko je auto skakao pa sam odlucio tvrdo punit i nakon toga je bilo puno bolje i vozljivije. Igra sa amortizerima je kostala otprilike 1200 kn sve skupa, i samo prednje osovine su kracene. Al moj prjedlog je da neides na ovu varijantu tj ili nesto da manje spusta ili gewinde iz razloga sta je auto trenutno 8 cm od poda tj najniza a kanal na tehnickom je 9 cm tako da cu imat zajebancije sa tehnickim -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za taj tvoj ulog si mogao imat pravu gewindu :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje 200€ za opruge i preradu amortizera nego srot gewinde

Sebi sam tako slozio i vozim se vec 2 godine

spusten cca 8 cm

 

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja greska, mislio sam da nije sve kompletno ispalo 200€. Da, u tom slucaju slazem se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto OZ

 

Ja bas danas za 9n3 uzeo OZ Superturismo ali GT, 17"

Share this post


Link to post
Share on other sites
0