2 2
antisha77

Retrofit

Recommended Posts

Hmm, koristan info, to nisam znao. Bas cu provjerit s kolegama iz carinskog odjela da li je to stvarno istina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da zato sta ide avionom pa bi se valjda mogao aktivirat od visokog tlaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze sa tlakom, nego se radi o eksplozivnoj napravi i ne moze se prevozit kao normalna posiljka...

 

Samo ne kuzim ako je vec preslo sve avione, zasto su ga na kraju stopirali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preko 20 volana naruceno izvana sve i jedan dosli dhl-om tako da ne drzi vodu

Te sam vecinu slao za austriju/njemacku i isto nije bilo problema

Sve stvar u nacinu slanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako situacija...ponovno se radilo.
Dosao je modul AH verzija koji je navodno podudaran jer koristi lin 1.3 i 2.0, kabel airbaga koji odgovara volanu,airbagu,spirali i onda sam to sve pospajao i programirao i tipke su proradile. Sa lijeve strane svih 6 a sa desne strane 3.

Međutim..nakon kodiranja se radio prestat palit i gasit s autom tj paljenjem i gasenjem kontakta (rucno se moralo upali i ugasit) i prestalo je radit centralno zakljucavanje. Ali kada se auto upalio onda se moglo iznutra na tipku otkljucat i zakljucat. Ugl to sam sve ostavio za danas jer sam pretpostavio da je rijec o kodiranju. Međutim...
Danas dolazim do auta centralno radi..otkljucam ga normalno sav sretan..i hocu ga upalit i nema kontakta. Kao da nisam ni stavio kljuc u bravu. Ne otkljuca se volan niti se ikakva lampica pali na clusteru da je prepoznao kljuc itd.

Rade svjetla-cluster svijetli i prikaze se da je rucna digunuta. Ovo drugo nista..mrtvo.

 

U sto da sumnjam sada? Nemam ideje..skinuo bi ovaj procesor i vratio stari da vidim da li bi onda sve radilo kako treba, ali nemogu pomaknut volan..ostao je zakljucan u sredini i nemogu nikako skinut plastike oko volana i airbag..jedino da polomim sve..
Ima li tko kakvu ideju? Hvala..

Edited by antisha77

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista prijatelju..vratio sam stari procesor nazad i sad tek imam veselje..izbacio mi vcds hrpu grešaka, a na board compu mi izasla Parking Brake Fault (nemogu otpustit rucni ni nista) i auto se nece upalit, ali ima kontakt i sve samo nece da pocne verglat i svijetli mu zuta lampica volana tj kljuca (valjda).

Znaci nece da upali i zabetonirani su kotaci. Lijepa situacija zasada :hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje da ai dao kome ko se razumije da ti slozi to... ajde valjda budes rijesio

Share this post


Link to post
Share on other sites

E decki da se nadovezem, imao sam cetverokraki volan i ubacio sam trokraki kozni sa komandama, medjutim komande ne rade vjv zbog modula kojeg treba zamjeniti ali mi ne radi ni truba, pokusao sam pinove na novom konektoru postaviti kao na ovome starom ali ne uspjeva jednostavno nece da radi a ne znam iz kojeg razloga ako neko zna da pomogne hvala unaprijed 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2