1 1
frane951

Golf 2 zadnja balans stanga

Recommended Posts

Pozdrav,nisam nasao nigdje odgovore,pa evo da ovdje pitam. Ako sam pogrijesio podforum molim moderatore da prebace temu.

 

Znaci imam golfa duju koji je u originalu 1.6 benzinac i ima tvornicki prednju balans stangu,ali zadnju nema.

E sad volio bih je staviti i zanima me jeli uopce postoji tvornicka( ili samo one aftermarket eibach h&r itd) zadnja balans stanga od golfa duje,gti ili g60? Jeli mozda pase sa kojeg golfa trice,jette mk2,ili neceg treceg?

Jos me zanima ima li kakve razlike obicnog mosta od duje i gti mosta osim sta gti ima diskove,zanima me jeli kruci ista?

 

Molio bih konkretne odgovore od nekoga ko zna tocno jel pase i od cega pase,da ne bih kupio i onda idem staviti a ono ne sjeda sve na svoje mjesto.

 

Hvala unaprijed,lp

Edited by frane951

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnji most od gti-a ti ima ugrađenu štangu unutar mosta,vidi se na sredini s vanjske strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkretno me zanima ovakva balans stanga

 

IMAG_0041_zpsi0tclffy.jpg

 

zanima me jel ima koji auto(golf 3,jetta mk2,golf mk2 g60 mozda) ovakvu balans stangu a da pase na most od golfa 2 gti(ionako ga mislim staviti)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne vidim nikakav smisao ove balans stange...

 

Moze netko objasnit cemu balans stanga na ovoj vrsti ovjesa, jer sam most ima ulogu balans stange...

Edited by Mouse-RI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne vidim nikakav smisao ove balans stange...

 

Moze netko objasnit cemu balans stanga na ovoj vrsti ovjesa, jer sam most ima ulogu balans stange...

mene zanima isto to ako netko zna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je aftermarket balans stanga i sluzi tomu da ti uzmu lovu...nista vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je aftermarket balans stanga i sluzi tomu da ti uzmu lovu...nista vise

jesi siguran?

 

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova balans stanga na slici nije bezveze,ona ima istu ulogu kao na prednjem dijelu a to je da prebacuje opterecenje sa jednog kola na drugo ,a to uzrokuje smanjenje naginjanja auta u okukama,e sad i meni je bilo besmisleno dok nisam digao auto na dizalicu i skinuo jedan zadnji amortizer sa mosta,dok je drugi bio jos zavidan tj fiksan,e kako je jedan kraj mosta bio slobodan probao san ga pomicati rukom gore dole i jako je fleksibilan(znao sam da mora bit malo fleksibilan al nisam mislio toliko),e sad balans stanga to pomicanje smanjuje (sta je deblja to vise smanji fleksibilnoist) jer ona radi na principu torzijske sile.

 

E sad ako postoji mogucnost da auto bude jos stabilniji zasto ne,zbog toga sam vas i pitao jel pase sa kojeg drugog auta,jer postoje samo aftermarket ovakve za golfa duju koliko sam vidio,a one su 200 eura samo zadnja i 200 eura samo prednja,a ja toliko novaca nemam. Ako netko zna pase li sa kojeg drugog auta ili je probavao ovakvu balans stangu,neka kaze,jer svima bi nam dobro doslo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam siguran sam...prednja balans stanga mi ima smisla jer su lafeti odvojeni,a za za balans stangu na zadnjem mostu zelim dobiti bas opravdan razlog za imat ju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa usporedi most od 1.6D i gti

gti ima balans stangu i most je kruci

ova dodatna jos dodatno ukruti most

nije taj most krut i povezani kotaci 100%

 

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nije bit u tome da oba kotaca imaju istu putanju, onda bi se ostalo na starijem tipu krute osovine, nije to nikako dobro, niti sta se tice nailaska na rupe, neudobnija voznja, trosenja kotaca radi promjena nagiba na obe strane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaju istu putanju jer ne zavaris most kad stavis stangu.

 

 

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnji most definitivno jest fleksibilan i nebi imalo smisla da nije. Bilo bi inače ko da se vozi na klupici. Vidi se kad odkači amortizer da ga može rukom panati. A sad ta tanga.... Neće znati fok ne proba. Uarafi si iza komad željeza pa vidi razliku :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Naravno da ima ulogu, i cijelu nauku oko oversteer i indersteer, stiffness i thickness.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je VWMS torzioni ovjes (plus ima oem balans štangu), da komercijalne imaju efekta onda se ne bi ovoliko mučili.

 

suspension_mk23_bushing&brace.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sve filozofi,završili sve životne i znanstvene nauke te vozili brdo/krug,a u stvarnosti ni jedno od toga.Ja bar nebi govorio da ne valja i da to ne treba ako to nisam probao.

Naravno da služi zadnja pogotovo,a bolje je ne imati prednju nego zadnju ako imaš gewinde i izravnate lafete.Golf 1 mi se u praksi bolje vozi bez prednje nego sa njom dok je auto na gewindama.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1