13 13
neer

chip tuning

Recommended Posts

jel ima ko da je mapirao novijeg tdi a da je ostavio dpf?

kako se auto ponasa nakon toga...nekako bi ostavio to govno posto bi se mogle mjere na tehnickom postroziti pa da nemam problema..

da li vam se cesce pali regeneracija i ima li kakvih nuspojava?

Passat 2010 2.0 CR TDI.

Remap na 170 KS, DPF ostao na autu. Sve radi ok,nema nikakvih problema. Auto se vozi svaki dan minimum 100 km.

 

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak sam odradio dpf i egr off jer mi se neda vise o tome brinuti i razmisljat kad ce se raditi regeneracija i bezveze se tada vozikat da zavrsi zapoceto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znali itko na 2.0tdi sa dpf om kako znati da li je pocela regeneracija i kada je zavrsila. imam osjecaj da se meni cesto pali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okretaji su ti blizu 1000.

Ali pazi sad po zimi da je zagrijan motor ulje preko 70 stupnjeva..jer ako nije onda ima povisen ler zbog brzeg zagrijavanja ali to samo kad je vani temp niza od 5.5 stupnjeva.

Uglavnom bucnije radi, smrdi iz auspuha, vrti se ventilator hladnjaka..itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okretaji su ti blizu 1000.

Ali pazi sad po zimi da je zagrijan motor ulje preko 70 stupnjeva..jer ako nije onda ima povisen ler zbog brzeg zagrijavanja ali to samo kad je vani temp niza od 5.5 stupnjeva.

Uglavnom bucnije radi, smrdi iz auspuha, vrti se ventilator hladnjaka..itd

Ti sad nemaš tih briga

Mene to isto živcira mogli su neku lampicu staviti i to je to a ne ovako nagađati....

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima toga koliko god hoceš,

u startu bude jeftino pa ispadne skupo,

kad ljudi shvate da pravi majstor i posao koštaju biti ce drugačije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citao sam na faceu to kad je decko napisao kako je izvaran

A ovaj maper...otvoreno prica o varanju osiguranja na tv-u...wtf?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citao sam na faceu to kad je decko napisao kako je izvaran

A ovaj maper...otvoreno prica o varanju osiguranja na tv-u...wtf?

Poslušaj ponovno što je rekao maper...

rekao je da u okviru skupine moze povećati snagu govori u 3,27min o tome... ogradio se je odmah....

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasan taj Igor kako moze biti tako naivan u ovo doba informatizacije i svega... da plati nekom kretenu sa pumpe tolike pare..... Zapravo me nista niti ne cudi, znam toliko ljudi oko sebe da niti ulje ne provjeravaju u autu, niti ista znaju oko njega od osnovnih stvari... samo plate i odu.... ja volim znati sto placam, a ne gledati u papir ime artikla

Danas barem postoje forumi i FB grupe pa se raspitas tko je taj i kako radi i ostalo sto te zanima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasan taj Igor kako moze biti tako naivan u ovo doba informatizacije i svega... da plati nekom kretenu sa pumpe tolike pare..... Zapravo me nista niti ne cudi, znam toliko ljudi oko sebe da niti ulje ne provjeravaju u autu, niti ista znaju oko njega od osnovnih stvari... samo plate i odu.... ja volim znati sto placam, a ne gledati u papir ime artikla

Danas barem postoje forumi i FB grupe pa se raspitas tko je taj i kako radi i ostalo sto te zanima...

To je i meni palo na pamet, dati tolike pare na crno bez ikakvih informacija ko je taj »majstor« i sta je, ise manje svi mi radimo svoje auto po nekim garazama na crno ali bar idemo kod provjerenih ljudi

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe... citius mapira samo do limita grupe osiguranja ;)

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decki pa nisu svi vlasnici automobila isti i da trose vrijeme na citanje i istrazivanje svega o autu...covjeku je ponudjeno nesto i imao je novac odlucio je platit na kraju je popusio i naucio za ubuduce i puno je takvih ljudi koji dovezu auto plate i ocekuju (na osnovu postenja) da imaju ispravan auto, a majstor ga samo preparkira po dvoristu i naplati

 

To je citius taj lik koji prica u videu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jbga u danasnje doba na balkanu ponasat se tako naivno, a za pola sata na goggleu mozes saznat puno, nevirujem da bas toliko nema vrimena

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kazem da nema vremena nego mozda ga ne zanima to i mislio je platim i imam jaci auto al eto sad je naucio

Pa koliko ljudi ne zna tocak na autu promjeniti tako da me nista ne cudi....neke ljude to jednostavno ne zanima

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je citius taj lik koji prica u videu?

Da.

Jedan auto sam mapirao kod njega i bio sam zadovoljan.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li netko cuo i zna za XMan Turbos?

https://www.facebook.com/XMan-Turbos-264464090377661/

Navodno imaju ok hibridne turbine, nude mi jednu sa potencijalom od 230KS (ja cu ici na oko 200KS), plug and play za 5500KN sa postarinom.

Konekretno, ovu

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=396631990494203&id=264464090377661

https://www.darksidedevelopments.co.uk/ jesi cuo za ove,gledam imaju i hibrida i svega

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo jesi skupi al nadan se da opravdavaju cjenu. Kum sutra narucuje set turba s downpipon i sva crijeva od turba za 2.0tdi BKD. 2500 funti sve skupa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo jesi skupi al nadan se da opravdavaju cjenu. Kum sutra narucuje set turba s downpipon i sva crijeva od turba za 2.0tdi BKD. 2500 funti sve skupa.

Uf! Ja si to ne mogu priustit.

 

Sent from my SM-T819 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 13