13 13
neer

chip tuning

Recommended Posts

Ta ljubav nema cijenu nisan moga virovat da tip(frendov kolega s posla) u cliu 2001god ima muzike cca 2500€-3000€ samo auto vridi manje od tog

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf! Ja si to ne mogu priustit.

 

Sent from my SM-T819 using Tapatalk

Ne mogu ni ja al eto...

Po meni ludost. Da je to bar "samo" 2500 funti. Jos intercooler 2500kn+ mapiranje xxx eura. I to je cca 270ks za jos vise tribaju dizne druge a to je jos cca800e,pa sto ce biti s kvacilon nakon toga i tako...

Al svaka budala ima svoje veselje pa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planiram uzeti ovaj tjedan golf6 2.0tdi 81kw, 2009g.

Zanima me da li taj auto ima dpf?

I do koliko se može sa remapom dobiti?

Da li ima netko da je na tom motoru napravio remap i da li se štogod osjeti?

I pitanje, imam ponudu i za jedan 1.6tdi 77kw, da li se osjeti razlika u tim motorima pošto je samo 5ks razlike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planiram uzeti ovaj tjedan golf6 2.0tdi 81kw, 2009g.

Zanima me da li taj auto ima dpf?

I do koliko se može sa remapom dobiti?

Da li ima netko da je na tom motoru napravio remap i da li se štogod osjeti?

I pitanje, imam ponudu i za jedan 1.6tdi 77kw, da li se osjeti razlika u tim motorima pošto je samo 5ks razlike?

Imam 1.6 tdi 77kw i probao voziti i 2.0 tdi taj slabiji i mogu reći samo da po meni razlika nebo i zemlja....

1.6 mi je neki anemičan i ljen iz niskih okretaja dok ovaj 2.0 ipak valjda veći obujam igra ulogu veliku jer nemože ni turbina sve nadoknaditi, ide i 1.6 nemogu reći ali po meni ne kao stari 1.9 tdi iste snage....

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li netko zna za kakav golf6 2.0tdi dobar da se prodaje do 7500€?

Vani iz uvoza 2.0 ako je ispod 200tkm nema ga solidnog ispod 7t€.

Nema neke razlike od ovih na njuškalu u HR.

1.6tdi ih ima ko blata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planiram uzeti ovaj tjedan golf6 2.0tdi 81kw, 2009g.

Zanima me da li taj auto ima dpf?

I do koliko se može sa remapom dobiti?

Da li ima netko da je na tom motoru napravio remap i da li se štogod osjeti?

I pitanje, imam ponudu i za jedan 1.6tdi 77kw, da li se osjeti razlika u tim motorima pošto je samo 5ks razlike?

 

Ima dpf. Remapom ide na 165-180hp ovisno o stanju dpf-a. Ustvari to je 140/150hp motor samo je smanjen u mapi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima dpf. Remapom ide na 165-180hp ovisno o stanju dpf-a. Ustvari to je 140/150hp motor samo je smanjen u mapi.

Ja bi fizički skinuo dpf pa odmah kod remapa napravio dpf i egr off, pa bi onda misliš moglo na 180hp se podić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide 180 bez problema, 2.0 od 110 konja je isti motor ko od 140 samo prigusen, vec sam pitao U Revo firmu

Jedino kaj je velika prednost kaj ovaj sa 140 ima 6 gang, ove od 110 nisam ni jednog videl.

Gledam ih po DE pa poprilično bezobrazno drže cijenu, ako hoču da iz nutra nije baš socijalni, da se tako izrazim, poprilično se treba dodati love...

Jedino ići na varijantu da si dodatno ugrađujem mf volan, veliki radio i bolje siceve, a gledat da bar ima dvozonsku klimu, grijanje sjedala i sva 4 prozora na struju, i naravno da je motorizacija 2.0tdi.

Za xenone i led da i ne pričam te 18 solidne felne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta dodatna ulaganja opreme, uvijek ispadnu skuplja na kraju nego da se gotov auto kupi.

Nije bezobrazno nego realno, za prosječnog njemca normalna cijena, za nas skupo :)

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plus ako se zdrobiš, osiguranje priznaje samo iznos za taj model, sa serijskom opremom, to što si stavio pragove, branike etc., možeš se jebat, osim ako si išao na naknadnu procjenu auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta dodatna ulaganja opreme, uvijek ispadnu skuplja na kraju nego da se gotov auto kupi.

Nije bezobrazno nego realno, za prosječnog njemca normalna cijena, za nas skupo :)

To je tocno ali samo ako mozes medju oglasima naci model koji ima sve sto zelis.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi fizički skinuo dpf pa odmah kod remapa napravio dpf i egr off, pa bi onda misliš moglo na 180hp se podić?

 

Ako je sve ispravno ide na 180hp s malo dima. Ali za 180hp nesmije nigdje gubiti boost, da je masno oko crijeva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravil sam međuvremenu remap, kaže da je mogo na 195ks ako bude dpf i egr off i ujedno i dpf fizički izvađen kaj sam i napravil...

Čist malo mi masti na ulazu u interkuler, budem promjenio gumicu ovaj tjedan...

Idući tjedan budem otiel na valjke da točno vidim.

Edited by Krky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav..Imam passata 1.6 tdi 2011g.planiram izvadit dpf i cipirati ga...decko iz sedoxa mi govori da ga moze dignuti na 138 ks ali da ne preporucuje jer da injektori ce s vremenom riknuti..vidim da su neki vec dizali 1.6 masine pa me zanimaju iskustva..zahvaljujem

 

Poslano sa mog SM-J330F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A može riknuti xx stvari a da nije vezano uopće za remap to ti je lutrija....

Koliko sam skuzio da i nekom krepa nitko ti se neće pohvaliti s tim i reći što kako zašto....

Ako te brinu dizne itd nemoj ni raditi remap to svi kažu....

S diznama na cayc motoru nikad ne znaš na mom golfu su mijenjanje sve 4 na 42oookm pod garancijom a na 46ooo i hladnjak ispušnih plinova znaj ga sada a netko vozi 2oo oookm i kaže nikad ništa, to ti je kao s potrošnjom nikad neznaš na čemu si jer kumov golf troši 4Litre a moj 3Litre i tako u krug

Kao i s uljem netko nalije 3.8L a dok netko drugi 4.7L a isti motor... takvi smo nažalost mentalitet i nema tu pomoći....

Nadam se da će ti se javiti netko iskren s min. 5o oookm na mapi odvoženo...

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas pravo da..sada sam i ja mijenjao egr ventil i dizne su mi malo lose pa cu uzeti nove pa pitam cisto da vidim ako mi se isplati ga dizati sta..najbolje kupit 2.0 pa je mir..

 

Poslano sa mog SM-J330F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nove dizne su ti 10+ tkn ;)

Ivo kakvo je stanje sa repariranim diznama? Dali to kao novo ili samo prva pomoć...

 

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da.. zato su me zanimala iskustva...idem na ispitivanje dizni pa vidim tocno stanje.. nove mogu propisati i bez da ga cipiram kako je polic rekao tu nema pravila. Ne znam da li se te dizne uopce mogu reparirati???

 

Poslano sa mog SM-J330F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

na cayc motoru se nedaju reparirat, ja sam imo stage1 i nedavno rjesio dpf i egr i sad sam na stage2, drugi auto nakon toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i ja cu maknut taj dpf, egr neka bude jer je novi..a dizne onda nove moram

 

Poslano sa mog SM-J330F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A može riknuti xx stvari a da nije vezano uopće za remap to ti je lutrija....

Koliko sam skuzio da i nekom krepa nitko ti se neće pohvaliti s tim i reći što kako zašto....

Ako te brinu dizne itd nemoj ni raditi remap to svi kažu....

S diznama na cayc motoru nikad ne znaš na mom golfu su mijenjanje sve 4 na 42oookm pod garancijom a na 46ooo i hladnjak ispušnih plinova znaj ga sada a netko vozi 2oo oookm i kaže nikad ništa, to ti je kao s potrošnjom nikad neznaš na čemu si jer kumov golf troši 4Litre a moj 3Litre i tako u krug

Kao i s uljem netko nalije 3.8L a dok netko drugi 4.7L a isti motor... takvi smo nažalost mentalitet i nema tu pomoći....

Nadam se da će ti se javiti netko iskren s min. 5o oookm na mapi odvoženo...

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=http%3A%2F%2Fwww%2Evwclubcroatia%2Ecom%2Fforum%2Findex%2Ephp%3F%2Ftopic%2F90988-Razina-ulja-u-motoru&share_tid=90988&share_fid=74212&share_type=t

 

Razina ulja u motoru

Ako je ovo sa uljem bilo upuceno meni procitaj temu pa ce ti biti jasnije

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo cipaj i ne vodi brigu.ionako ce ta mapirana mapa u svakom slucaju bit bolja od tvornicke pogotovo ako je ubacena ona njihova nox mapa za laziranje plinova koja nevalja nista i dizne crkavaju brze nego na orginalnoj

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 13