13 13
neer

chip tuning

Recommended Posts

Prvo dizne ako su lose nove pa onda dpf van plus cipiranje da vidimo razliku

 

Poslano sa mog SM-J330F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam mapiranog 1.6 tdi kod muhe, gasen je dpf i izvadjen i ugasen je egr, drugi auto za voziti, nikakvih problema za sad a odvozeno s mapom nekih 10tkm, izmjereno na valjcima 139ks bez trunke dima...tak da ono mapiraj, ak nes treba riknut, riknut ce ovak i onak

 

Poslano sa mog HTC One M9 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma hocu da...prvo dizne da ne dimi ako su lose kad skinem dpf pa onda cipiranje..

 

Poslano sa mog SM-J330F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinka.as nije tebi upućeno ništa osobno...

Bubao sam na pamet i baš se potrefi da si ti te cifre iste ispisao...

nije osobno bez ljutnje nego sto ljudi sto ćudi... na istom motoru različite priče samo sam to htio reći....

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sa svojim super zadovoljan i jeftino sam prošao, dpf izvadio sam, remap sa dpf i egr off mi napravio kolega za 130€...

On mi je mapirao i prijašnji auto, bmw 118d, i isto bio super zadovoljam...

I svaki sljedeči auto koji ću imat, prvo ulaganje će biti dpf van egr off i remap...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji kolega ako se smije znat, ima li valjke ili se bavi samo softverskim poslom bez ovih dodatnih alatki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji kolega ako se smije znat, ima li valjke ili se bavi samo softverskim poslom bez ovih dodatnih alatki?

Kušenič, živi u Austriji al dođe u KC svaki vikend, ima dobru opremu, dugo već radi, i nije bilo od nikoga primjedbi, ima dobre mape koje dobiva iz Austrije po tvom motoru, odnosno tvojoj snimljenoj staroj mapi, i ta austrijska firma stoji iza njega i snimljenih mapi.

Garantira za snagu, nema valjke u HR, ima ta firma u AT, ali tko želi može otić do ZG prije i poslje njegovog remapa samo na valjke 100kn do 200kn, neznam da li uopšte tko u HR ima valjke osim u ZG i SL? pre velika je to investicija da ih se kupuje samo za tu svrhu, trebao bi 100 remapa napraviti mjesečno da imaš računicu kupit valjke samo za tu svrhu.

Mapiranje, dpf i egr off je kod njega 150€, mapira i kamione...

Ako koga zanima vikendom je u KC, može se meni javiti tu ili u inbox, čak se oko cijene ponekad da raspravljati .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo cipaj i ne vodi brigu.ionako ce ta mapirana mapa u svakom slucaju bit bolja od tvornicke pogotovo ako je ubacena ona njihova nox mapa za laziranje plinova koja nevalja nista i dizne crkavaju brze nego na orginalnoj

 

Na novim softverima se cuju dizne iako su ispravne. Treba vratiti stari software. Vecinom nije problem u diznama, nego tim NOx softverima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ko kakvih vijesti ima po balkanu da je ko igrao se sa 1.6 TDI i izvlačenjem cca 200hp ?

 

Vidim vanka se ekipa masovno igra sa nekakvih 190-220hp al me zaniima odovuda jeli tko radio što i kako

 

Vidim da intercooler, turbo idu drugi.. dizne bi to trebale izdržat ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema potrebe za tim.Golf 7 1.6 tdi na revo mapi ide malo sporije od 7 gtd.Od 2.0 150 ide dosta bolje.Njihova mapa izbaciva 170ks mada oni tvrde 140.U nekog tunera bi se dalo i vise izvuc bez preinaka mada kazem nema potrebe za tim ionako 1.6 nije nesto pretjerano kvalitetan motor.pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

nebi se slozio sa tobom, na autu je revo stage1 i auto ide identicno kao 2.0 Tdi 150

 

od 0 od 60 od 100 kad god probamo susjed i ja identicno idu

 

naravno pricamo da je DPF i EGR gore, bez tog mozda i ide do te konjaze

Edited by zvonexp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na autu je dpf i egr nista nije dirano dva auta su izmjerna na valjcima 166 i 170ks o

I testirani 80 do 150 za 11.7 i 11.9s.a 2.0 ide serijski 13.6.Probano s vise 2.0 tdi od prijatelja i oba 1.6 su pun k....brza.U cemu je problem s tvojim autom nezz.ako nisi izmjerio snagu na valjcima izmjeri 80-150 al ne po satu jer dosta krade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači stage 1 od Reva daje 170ks na 1.6 tdi ? To mi zvuci ko znanstvena fantastika......al ok, ne kužim se ja baš u to :)

Neznam čemu kupovat onda 2.0 kad je 1.6 tata mata, daš 200-300€ za remap i eto :grrr

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se nekuzis sta onda pricas.Ja kazem da su 2 izmjerena na valjcima s 170ks.Neda mi se vise prepirat.Nek se javi koji iz Reva ovde na forumu a sigurno ima pa neka kaze koliko se dobije s stage1.Ja znam sta sam vidio i sta mi je rekao diler revo mapa.pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam rekao svoje misljenje, znaci auto ima revo stage 1

 

uredno je servisiran i svi filteri i ulje se mjenja svakih 12tkm

 

dpf i egr su gore, 18 felge

 

auto ide identicno ko 2.0 150hp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Počelo je počelo....

Koliko sam upućen revo ne mjeri na valjcima u RH već samo onom điđom miđom ubrzanje i kalkulira konjske snage a sad baš me zanima koliko će dugo biti u voznom stanju 1.6 tdi s 170+ Ks....

Tko voli nek izvoli...

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

gle vidit cemo, papiri ce pokazat stvarnost

 

ako gospoda imaju 166-170hp ok sve 5

 

ja sam u proucavanju svega koliko bi bilo zajebancije za izvuc 200 hp pa cemo vidit ak je stvarno ko sta pisu onda do 3 mj 2019 cemo ga naturpijat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Revo deklarira 140,150ks ali dva auta su izmjerena na valjcima i imaju 170ks i sam diler je reka da mapa daje vise nego sta deklarira.Isto tako npr.clio rs dekariran je da ima 197ks pa na valjcima nema nijedan preko 175ks i ide dosta losije od konkurencije od 200ks.Nema potrebe za prepucavanjem ja samo znam sta sam vidio.I Da revo ima svoje valjke ali auti nisu tamo mjereni nego na drugom mjestu.pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako revo ima 1.6 170ks. Kolko onda iz 2.0 140 ks dobe? 250?

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako revo ima 1.6 170ks. Kolko onda iz 2.0 140 ks dobe? 250?

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Sig da. g7 2.0 150ks ide garant na 280 i hvata serijskog R-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na autu je dpf i egr nista nije dirano dva auta su izmjerna na valjcima 166 i 170ks o

I testirani 80 do 150 za 11.7 i 11.9s.a 2.0 ide serijski 13.6.Probano s vise 2.0 tdi od prijatelja i oba 1.6 su pun k....brza.U cemu je problem s tvojim autom nezz.ako nisi izmjerio snagu na valjcima izmjeri 80-150 al ne po satu jer dosta krade.

Nije mi vrag dao mira pa sam isao kod sebe izmjeriti. 80-150kmh tocno 12 sec.

Moj je 1.6 tdi mapiran kod muhe na 141ks (izmjereno na valjcima)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde recimo i da ide to na 170 ks, sta je sa kvacilom i zamasnjakom, i ovako su banana. Druga stvar koja je isto problem su kocnice, ja znam da kada sam cipao 1.9 tdi na 140 ks da je auto plakao za vecim kocnicama. Sa 170 ks definitivno treba nesto vece staviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo vise nema smisla vjerujte sta hocete i radite sta hocete.a ljuboj tebi na video ide 13 s i to po satu kad jos dodas koliko krade to je jos pola do sekund.i ispada 13.5 14s koliko i ide serijski 140ks.nabavi racelogic uredjaj pa izmjeri po satu nije mjerodavno

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 13