13 13
neer

chip tuning

Recommended Posts

i tvornica manipulira mapama.. pa cijeli dizelgate je zapravo manipulacija mapama.. moja skoda je 2012. godište znači taman prije afere imala je tvorničku mapu koja je bila "narihtana" s kojom je išla do 150000km. prošle godine je vlasnik od kojeg sam kupio dobio opoziv u servis na upgrade softvera, ali oni su zapravo downgradeali mapu, napravili da možda radi češće regeneracije i da ide slabije da emisija plinova u vožnji bude čišća... uglavnom ništa drugo nisu mogli napraviti softverom..

 

imam servisnu i našo sam 30.1.2017 piše opoziv i kod vag 23r6

malo googlao

 

https://www.google.hr/search?q=vag+23r6&oq=vag&aqs=chrome.3.69i57j69i61j35i39l2j0l2.3697j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Edited by ivanm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje su to teorije zavjere i urote boze sacuvaj.

Najbolje da muha meni napravi mapu na 130 i onda ispis sa friziranih valjaka na 180 da se mogu hvalit po selu ?‍♂️?‍♂️??

Meni to zvuci ko pokvareni telefon, neko je rekao da taj covjek frizira aute na valjcima pa neka sedma baba rekla da frizira valjke i eto ti glasina ?

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lako moguce da je pokvareni telefon, dapace vjerojatni je mi je da to vise i jal i zloba u pitanju. Zato nis ni ne tvrdim, dapace, sam ni ne vjerujem da Muha ista laze, kazem samo sto sam cuo, ali cinjenica je da se moze i da se rezultati na valjcima znaju frizirati jer iskreno puno onih koji pate na te brojke i da se mogu hvaliti po selu pa im tuneri i pruzaju to zadovoljstvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vas pitam vi koji imate 1.6tdi u novijoj verziji 2012g, striktno me zanima jer vidim da ih ima sa 66kw i sa 77kw, u čemu je kvaka? Da li se osjeti razlika u 77kw od onog 66kw i nakon remapa recimo?

Da li ti modeli su kad izlazili sa 6 brzina ili su svi sa 5 brzina.

 

Imam u ponudi da kupim a3 1.6tdi 77kw, 2012g sa 115000km za pristojnu lovu u DE, a imam jadan isto takav alo 66kw pa skupljam informacije, dali bi trebao od kojeg od njih posebno biježat.

Koji god uzeo planiram odmah napraviti dpf i egr off i remao.

Pošto tu čitam iskustva iz prve ruke da 1.6tdi sa remapom ide za zeru bolje od serijskog 2.0tdi 103kw.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodajes svoju 2.0 sesticu za nekog krampa 1.6... nije mi nista jasno...ja mislio da se uvijek ide na bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bmw?

1.6 je 1.6 nije 2.0 a i ako ide kao serijski 2.0 kad se napravi remap skratiš mu vjek trajanja tako da...

 

Ako kupujes zeni za na posao ok ali ti voliš stisnuti a 1.6 ti nece izmamit bas osmjeh na lice....

Edited by polic na kvadrat

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije tuning al htio bi na auto vratiti mapu prije dizelgejta.. jer s ovom troši više, ide slabije, i radi regeneraciju svakih 200km dok prije nije bilo tako, rekao mi prijašnji vlasnik.

ima tko preporuku, ovlašteni to ne rade, citius, THP ili netko treći?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vas pitam vi koji imate 1.6tdi u novijoj verziji 2012g, striktno me zanima jer vidim da ih ima sa 66kw i sa 77kw, u čemu je kvaka? Da li se osjeti razlika u 77kw od onog 66kw i nakon remapa recimo?

Da li ti modeli su kad izlazili sa 6 brzina ili su svi sa 5 brzina.

 

Imam u ponudi da kupim a3 1.6tdi 77kw, 2012g sa 115000km za pristojnu lovu u DE, a imam jadan isto takav alo 66kw pa skupljam informacije, dali bi trebao od kojeg od njih posebno biježat.

Koji god uzeo planiram odmah napraviti dpf i egr off i remao.

Poto tu čitam iskustva iz prve ruke da 1.6tdi sa remapom ide za zeru bolje od serijskog 2.0tdi 103kw.

Nemas sta bjezati od tih motora.

Ako ti je slab mapiras i gotovo.

Ulje redovno sa filterima mjenjas i nemas brige..ja sam svoga kupio sa 55k sad ima 127k i nikad problema (mapiran na 141ks)

nije tuning al htio bi na auto vratiti mapu prije dizelgejta.. jer s ovom troi vie, ide slabije, i radi regeneraciju svakih 200km dok prije nije bilo tako, rekao mi prijanji vlasnik.

ima tko preporuku, ovlateni to ne rade, citius, THP ili netko treći?

Ima Muha mapa javi se njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemas sta bjezati od tih motora.

Ako ti je slab mapiras i gotovo.

Ulje redovno sa filterima mjenjas i nemas brige..ja sam svoga kupio sa 55k sad ima 127k i nikad problema (mapiran na 141ks)

Ima Muha mapa javi se njemu.

Eto prodao sam svoj golf6, tražio neki audi misleči da ostanem kao u VW krugu motorizacije, ali ipak prevladala je ljubav prema mojoj tihoj patnji BMW.

Kopio sam ipak iz DE F20

 

xuYLSUx.jpg

 

naarghi.jpg

 

EcKfj87.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ces si slozit neke dobre felge i samo gas.

Prvo felgice pa na remap :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vw caddy 2.0tdi 102ks iz 2018

Jel netko zna nekoga, iskustva i tako to

Volio bih ga cipirati, vjerujem da ce doc na 140/150 samo me zanima potronja onda

Edited by Zuti000

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad ste kod prepucavanja amo ovako jeli moguce da meni 4motiona u passatu sa 140ks pere taj isti za 3duzine, a sve ka u top stanju

Isti al prednji pogon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to mi svi kazu al mi na autu sve u dobrom stanju, sve novo od glave dizna i svega nema gubjenja tlaka cat off, vnt sve ispravno al neide jbg i ja san lud nemogu se pomirit stim i gotovo 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Je to mi svi kazu al mi na autu sve u dobrom stanju, sve novo od glave dizna i svega nema gubjenja tlaka cat off, vnt sve ispravno al neide jbg i ja san lud nemogu se pomirit stim i gotovo 
Istekaj djek od haldexa ispod zadnjeg sica na ljevoj strani pa provaj. :)

Poslano sa mog S60 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se pohvalin da je ruscic izmapira pasata i vratija ga u zivot,  auto nedimu vise, ide i idee, sve pohvale, covik zna posa i preporuka svakako svima oko splita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da malo oživimo temu. CC 103kw dsg kod koga odvesti u okolici Splita da ga podigne malo?

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni momak radio u Splitu kad sam bio čak izašao u susret i dolazio van normalnog vremena i uvjeta.. Svaka mu čast

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 13