13 13
neer

chip tuning

Recommended Posts

Ovdje pricamo o gasenju i EGR-a i DPF-a? Jasno mi je da EGR ostaje "zatvoren", tj. da ne pusta nazad ispusne plinove, ali sto radi DPF kad je ugasen? Ako ne radi regeneraciju onda se čađi čađi dok ne bude pun? Ili?

Edited by gavranovic

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, projektilski said:

Stoperica ti je mjerilo cega? Pricas o 402m? Ako da, to nije isto pravo mjerilo jer oviso o mapi raspodjela snage (momenta) moze biti u razlicitim tockama pa auto koji ide brze na 402m moze ici sporije na nekoj stazi samo na temelju mape. Isto tako da li su ti stoperica testirani tjunirani auti bili jedan pored drugog u istim uvjetima sa istim gumama? Ako ste pak dva ista tjunirana automobila vodili negdje na stazu i mjerili i ispalo je da THP-ov sa vecom deklariranom (izmjerenom) snagom ide sporije, zamolio bi te da navedes o kojima autima se radi, gdje su testirani, koliko su izmjereni i koja su vremena postizana. To bi bilo recimo zanimljivo stivo.

Ove nocne street race utrke ne uzimam kao mjerilo za bilo sta, a vidio sam jako puno slucajeva u kojima se u prepucavanjima koriste doticne utrke,  i u tom slucaju uvijek radje biram izmjerenu snagu i okretni moment kao relevantno mjerilo.

Sto se tice  valjaka, THP je upravo taj koji je objasnjavao kako se vara na valjcima i koji tip i model valjaka je uzeo i da se istrazi slobodno po bespucima interneta koliko je moguce varati na takvim valjcima. Osobno nemam dovoljno znanja o doticnim valjcima. Da li ti imas neke informacije o kojim valjcima se radi i da li se na doticnima moze varati? Da li imas primjer gdje je THP izmjerio snagu a onda su drugi valjci pokazali nezanemarivu razliku na stetu THP-a? I to bi bilo zanimljivo stivo za procitat.

Nemam pristup Crotuned forumu a ni volje ici se tamo registrirati ali vjerujem ti na rijec da su neki nezadovoljni njegovim radom - naravno slobodno postas i linkove jer mislim da je dio foruma otvoren za read ali pretrazivanje ne radi neregistriranima. Kako pricas o da postoje nezadovoljni sa THP-om i njegovu radionu nazivas supom a posto smo ovdje mogli procitati neugodna iskustva sa Revom ocigledno svi imaju supe. 

Ti si naveo tri tjunera koji vrijede od kojih sam za jednog citao puno losih iskustva od vlasnika automobila a za drugog isto tako cuo da je znao fusariti ali preko trece strane.

Zato sve uzimam s dozom rezervere. Nije mi namjera braniti THP-a  ali ni isto tako tebi vjerovati da si naveo tri odlicna tunera.

 

ti si sebi sve poslozio pa nema smisla dalje objasnjavat 

 

EOD od mene 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rekao jedan detalj. Ja bi samo softverska rjesenja. Sto u tom slučaju sa dpfom i egrom. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Dario_7R said:

 

ti si sebi sve poslozio pa nema smisla dalje objasnjavat 

 

EOD od mene 

Mislim da je upravo obrnuto jer si upravo ti imas formirano i nepromjenjivo misljenje o svima. Ja osluskujem sva iskustva i osobno nemam nista protiv Reva ali znam da je imao OGROMNIH problema sa jednim od zastupnika i to je cinjenica. Doticna osoba nije vise zastupnik ako se ne varam i moguce je da je usluga ponovno na nivou. Isto tako volim cuti OBJE strane i onda sam odluciti cija prica ima vise smisla i tko je vjerojatno u pravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je uopće smiješno stavljat u isti koš REVO i THP, kad se zna koju grupu može revo ''tunirat'' , a koju THP.

Dva auta kod  mene od THP-a, dok za ovog drugog se treba nakon ''tuninga''  i motor mjenjat kako je ''dobra'' mapa, ne tvrdim da je ''tuner'' kriv , ali previše je tu slučajnosti. Imao je i THP failova , ali REVO je za koplje gori. ;)

A to oko namještanja valjaka isto je smiješno tvrdit da se radi, čisto sumnjam da to THP radi.

Ja svima koji me pitaju preporučim THP, jer nemam iskustva s drugima,  prošle godine kolega odvezao svoj MB kod njega i super je zadovoljan, napravio do sad 20k km  s tom mapom i nikakvih problema.

Ali svatko plaća svojim novcima i time preuzima rizik, pa nek sam odluči tko će mu ''tunirat'' auto.

Edited by kostolomac_cro
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je Revo vec 2god na autu, sve bez greske. Tako da je glupo i govoriti da triba motor minjati. Svakom ce se desiti greska u poslu, samo je butni da se ne ponavlja

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, gavranovic said:

Nisam rekao jedan detalj. Ja bi samo softverska rjesenja. Sto u tom slučaju sa dpfom i egrom. 

Ako se egr ugasi, onda regeneracija dpf traje znacajno dulje, tj. ako auto nije samo na otvorenoj cesti/autoputu brzo ce se dpf zastopati.

Znaci ako se bilo sto od toga pokvari(egr ili dpf) jedino trajno resenje je vadenje dpf, blindiranj egr-a(obavezno na 1.6tdi) i gasenje.

Razlika u snazi na 1.6tdi izmedu dobrog dpf i izvadenog je samo 3hp, sto je zanemarivo.

18 hours ago, projektilski said:

Mislim da je upravo obrnuto jer si upravo ti imas formirano i nepromjenjivo misljenje o svima. Ja osluskujem sva iskustva i osobno nemam nista protiv Reva ali znam da je imao OGROMNIH problema sa jednim od zastupnika i to je cinjenica. Doticna osoba nije vise zastupnik ako se ne varam i moguce je da je usluga ponovno na nivou. Isto tako volim cuti OBJE strane i onda sam odluciti cija prica ima vise smisla i tko je vjerojatno u pravu.

Ima jako puno primjera cudnih mjerenja.

Npr auto r32 motor

https://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=142428

Deklariran 320Nm, tu graf preko 400Nm na kotacu

AUDI-TT-V6-250-HP-SB.png

 

Ili 2.0tdi 190hp

Serijski sigurno nema preko 500Nm i to na 0rpm.

AUDI-A5-2-0-TDI-190-HP-BAVARIA.jpg

Onda imas graf s 500Nm 1.6tdi i tako. 

A ovaj doljni dio grafa(engPWR est) se unosi formula koju operator zeli. Znaci moze mnozisti s 1.2, 1.3, 1.5 kako treba...

 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites



Ima jako puno primjera cudnih mjerenja.


Rado bi cuo objasnjenje thp-a pa cu mu poslati upit. Ne razumijem se dovoljno da bi mogao dati smislen razlog zasto je to tako. Nekako mi je nevjerojatno da bi pustao tako krive grafove namjerno.



Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi ako dobiješ odgovor, mada je jučer bio na forumu, i da je htio pojasnio bi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mislim da je odavno odustao o prepucavanja. Sjecam se kako je to prosli put zavrsilo.

Nisam ga jos pitao, budem uskoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi samo htio reci da ima velika kolicina ljudi, koji bi i mapirali aute, ali nisu sigurni kod koga, i kad se price ne zavrse nego ostane sve u zraku, vecina njih nikada ni ne napravi remap...

 

Ne znam koji je problem, dakle, bivsi vlasnik Revo licence na podrucju ZG je muljao sa mapama, i to treba reci, zato i je bilo problema... nije tu Revo kriv...

 

Od kad je VAG performace preuzeo posao, nisam cuo da je netko imao problema...

 

I Hic tu ima krivi pristup, umjesto da lijepo objasni neke stvari, zapravo mu se ne da... istina, mozda se ni meni ne bi dalo na njegovom mjestu...

 

Ali opet, ako kazes da Revo i Sedox ne valjaju, i da 50% tvojih musterija dolazi na popravak mapa od Revoa i Sedoxa, onda bi bilo ok da kazes ne valja to i to...

 

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se s vecinom. Hic ima tvrd stav, bez obzira bio u pravu ili ne, i na tome bi trebao poraditi. Ja osobno ne mislim da Revo ne valja, dapace vjerujem da su same mape provjerene i kvalitetne i sigurno se s njima dobije pomak od stock mapa. Isto tako vjerujem da su se stvari poboljsale od kad Revo zastupaju ozbiljnije osobe. Ono sto mi se ne svidja kod tog pristupa (vezano uz genericki tuning) je da ne znas koliko i sta dobijes a ono sto mi se svidja kod toga je da su u pravilu povoljnije od pravog custom tuninga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mnogi tuneri nemaju valjke. Zadnju informaciju koju imam je da Revo zastupnik nema svoje valjke. No eto, mozda se nesto promjenilo u medjuvremenu pa kod njih i dobijes koliko je izmjereno na valjcima.  Dakle Revo i Sedox imaju valjke i u cijenu tuninga dobijes mjerenje na valjcima? Muha koliko znam ima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

revo dealer u vz nema valjke i koliko znam nikamo ne, salju na valjke.. imaju neku app gdje mjere ubrzanje pa prema tome kao se usporedjuje




Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to nije pravo mjerenje. Koliko je taj insoric precizan? Pogledao sam video, zanimljivo je ali nisam uvjeren u preciznost i tocnost.
I prepostavljam da se takvo mjerenje radi nakon zavrsenog tuninga jer bi bilo nespretno za svaki promjenjenii parametar ponovno na cestu i mjeriti.
Kad se radi custom tuning na valjcima onda imas mjerenja po potrebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

precizan je u 1% kao dyno 

imam 3 mjerenja. 

 

maha valjci/muha valjci/ insoric i sve je razlika u 6ks 

Share this post


Link to post
Share on other sites
precizan je u 1% kao dyno 
imam 3 mjerenja. 
 
maha valjci/muha valjci/ insoric i sve je razlika u 6ks 
Kad Muha nastima, sve pase :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Xman said:

Kad Muha nastima, sve pase :D

 

nista nije nastimano, znaci i u slo su riktali maha valjke? 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poanta je da smo svi culi kak je Reneov Clio izbacio miljon konja sa samo jednim Muhinim potezom. Dakle to se moze vrlo lako napravit. 

Onu sjebanu Insigniu nije nikad objasnio, a takav majstor, kak to? Samo je nestao na par tjedana s foruma da ne mora odgovarat na neugodna pitanja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 13