0
Mirage

VW Caddy 2.0 plin

Recommended Posts

Problem ovog motora je cng koji u zagrebu može napuniti samo u radničkoj a drugi grad u hrvatskoj je rijeka..

Pa ako kombiji rade samo po Zg-u nije problem osim ako prije tebe na punionici se puni bus Zet-a..pa čeka....i čeka.....Preskoči tu priču...

Edited by Roki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači ovo ne može nikako na ovaj obični plin koji ljudi ugrađuju u aute? Da, 90% je Zagreb. Baš me zanima koliki mu je domet, morat ću malo istražiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači ovo ne može nikako na ovaj obični plin koji ljudi ugrađuju u aute? Da, 90% je Zagreb. Baš me zanima koliki mu je domet, morat ću malo istražiti...

Evo: http://www.auto-motor-und-sport.de/news/vw-caddy-bifuel-oder-ecofuel-wie-gross-ist-der-unterschied-cng-vs-lpg-8169099.html

Kažu u tank stane 26kg cng-a što dostaje za 440km..A kad to potrošiš ostaje ti još 13-litreni tank benzina za "prvu "pomoć...Knap ako se puno voziš...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Roki! Pa dobro, znači na benzin može još nekih 120 km, ukupno 560 km. Nije svaki dan u pogonu, zato i gledam benzinca...mislim da mi se dizel ne isplati...

Dizel bi uzeo da ima 2.0 SDI, to je nepoderivo.

 

Vidim na ovom linku da ima i na autoplin verzija s puno većim dosegom.

 

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Edited by Mirage

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ti se to i ne isplati bas, jer co2 je 156, pa je tu dosta poreza, i ostalih stavki, a tko zna dali ih ima uopce u nasim katalozima, ako ne onda ce te oderat jos i sa procjenom... Mislim da kod nas nadjes urednog tdi za iste pare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sdi u kediju hah no noo...

Uzmi tedeji-a malo remap i imas solidno ubrzavanje a i potrosnju ok...

Rare benzinac bi eventualno kasnije donio probleme oko djelova za odrzavanje... a dodatni teret boce i sl atesti ovo ono... neznam.. ja nebih

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ MouseRi: Ne radi se puno km pa bi onda rađe benzinca. Gledam aute oko 100.000 km, TDI mi na kilometražu koju prelazimo ne bi donio neku uštedu, a ima potencijalno dosta skupe kvarove (hladnjak ispušnih plinova/dizne/zamašnjak...).

 

@ AUTOFREAK: Zašto ne SDI?

To da, ali ako uzmem običnu benzinsku verziju, ne bi trebalo biti problema s odražavanjem.

 

P.S. Može li se ona putnička, ostakljena verzija registrirati pod N kategoriju ako se izvađena zadnja sjedala?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by Mirage

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koliko bi tereta vozio u njemu, ali nakrcan benzinac racunaj preko 11 lit min...

 

A i te kvarove koje si nabrojao, ja ne vidim, pogotovo prije 250-300 tis km...

 

Radni auto obavezno dizel

Share this post


Link to post
Share on other sites

sdi je meni preslab... kad treba šusa onda si osuđen na nižu brzinu... a potrosnja ista.... Cak je starijima crkavala getriba prije neg na tdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MouseRi: Uglavnom je oko 100kg tereta. Rijetko bude 400-500.

 

Govorio sam za redizajn Caddy s 1.6 TDI motorom. Poznati su po tim kvarovima, imam i sam taj motor u Golfu 6 (mijenjane dizne i hladnjak ispušnih plinova na garanciju).

 

@Autofreak: Ma meni je za grad SDI sasvim ok, ne treba mi jače.

 

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Edited by Mirage

Share this post


Link to post
Share on other sites
0